بیوگرافی

بیوگرافی حسن قریشی همسر بیتا فرهی کیست ؟ 【زندگی شخصی و فرزندان】

بیوگرافی حسن قریشی همسر بیتا فرهی کیست ؟ اخبار و حواشی مرتبط با حسن قریشی همسر اول بیتا فرهی، بیوگرافی حسن قریشی، محل اقامت و دیگر موارد مربوط به او در این مقاله از لردخت ذکر شده است.

حسن قریشی همسر اول بیتا فرهی است که پس از چند سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. بیتا فرهی پس از جدایی از قریشی با علی آزموده ازدواج کرد. در ادامه برای مطالعه زندگینامه شخصی حسن قریشی همراه ما باشید.

بیوگرافی حسن قریشی

بیتا فرهی، بازیگر ایرانی در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۳۷ در تهران به دنیا آمد. او در سن ۱۷ سالگی با حسن قریشی در سال ۱۳۵۲ ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام مهسا است. آنها پس از چند سال تصمیم به جدایی گرفتند و بیتا فرهی با شخصی دیگر ازدواج کرد.

فرهی به دلیل مشکلات ریه و قلبی در بیمارستان بستری شد و در روز ۴ آذر ۱۴۰۲ در سن ۶۵ سالگی از دنیا رفت.

بیوگرافی حسن قریشی همسر بیتا فرهی کیست ؟ 【زندگی شخصی و فرزندان】

حسن قریشی و همسرش

تنها اطلاعات دقیقی که درباره زندگی شخصی و جزئیات رابطه عاطفی حسن قریشی وجود دارد این است که ایشان با خانم بیتا فرهی در سال ۱۳۵۲ ازدواج کرده است. این ازدواج با وجود یک دختر به نام مهسا به طلاق انجامید.

درباره اینکه حسن قریشی دوباره ازدواج کرده است یا خیر؟ موردی یافت نشد.

فرزندان حسن قریشی

هیچ منبع معتبری درباره تعداد فرزندان حسن قریشی، صحبت نکرده است. اطلاعات دقیقی در این زمینه در دست نیست؛ اما می‌دانیم که حسن قریشی از ازدواج اول خود با بیتا فرهی دختری به نام مهسا و یک نوه به نام تسا دارد. مهسا در حال حاضر در پاریس زندگی می‌کند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی مهسا قریشی فرزند بیتا فرهی【زندگی شخصی + فرزندان】

بیوگرافی میترا ابراهیمی همسر پیمان قاسمخانی کیست

بیوگرافی بیتا فرهی بازیگر سینما و تلویزیون و همسرش و دخترش +عکس جوانی

بیوگرافی آیدا کیخایی【همسر و فرزندان + ماجرای بیماری】

حسن قریشی ساکن کجاست ؟

به طور کلی برای این سوال اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. در اینترنت نیز هیچ مطلب مرتبطی درباره این مورد یافت نشد. در جست‌وجوهای متعدد نام حسن قریشی تنها به عنوان همسر اول خانم فرهی در مقالات مختلف ذکر شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا