بیوگرافی

بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و قهرمان پرورش اندام +سوابق و اینستاگرام

حسین کلاته کیست

حسین کلاته (hossein kalate) بدنساز، قهرمان پرورش اندام و ورزشکار تیم ملی بدنسازی ایران متولد ۱۳۶۸ اهل تهران است او که بیشتر در بدنسازی و پرورش اندام فعالیت دارد، عضو تیم ملی پرورش اندام ایران است

آقای حسین کلاته در گفتگویی با یکی از روزنامه ها می گوید تا سوم راهنمایی بیشتر درس نخوانده زیرا دلش می خواسته کار کند و پول در بیاورد و بتواند به طور حرفه ای ورزش بدنسازی را دنبال کند . ایشان هم اکنون فروشگاه مکمل فروشی دارد و مخارج زندگیش را اینگونه تامین می کند. شرکت در مسابقات بدون هیچ پشتوانه مالی و حمایت دولتی سخت است و او باید به نوعی این مخارج را تامین کند.

کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی، حسین کلاته و مجید جامه بزرگ را به مدت یک سال از مسابقات و فعالیت های ورزشی محروم کرد.

طبق اعلام کمیته انضباطی هر کدام از این دو ورزشکار به مدت یک سال از حضور در کلیه مسابقات داخلی و بین المللی محروم شدند.

در ادامه ی این مطلب بیوگرافی کامل حسین کلاته بدنساز و قهرمان پرورش اندام و همسرش و فرزندانش با عکس های “حسین کلاته” و زندگی شخصی و خصوصی او همراه با سوابق ورزشی و افتخارات و عکسهای جدید و ماجرای ازدواج و همسرش به مناسبت حواشی و جنجال های اخیر او مسابقات می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و قهرمان پرورش اندام +سوابق و اینستاگرام

حسین کلاته فعالیت ورزشی خود را از سال ۸۰ در حرفه بدنسازی آغاز نموده است و تا کنون افتخار های بسیاری به ارمغان آورده است، که می توان :
۷ قهرمانی کشوری، دو قهرمانی دنیا و نایب قهرمانی جامع الماس در اوکراین را نام برد.

بیوگرافی حسین کلاته

حسین کلاته یکی از قهرمانان پرورش اندام اهل ایرانی می باشد، که در تاریخ ۲۰ مرداد ماه سال ۶٨ در تهران دیده به جهان گشوده است.

این چهره ورزشی زمانی که ١٢سال سن داشته فعالیت خود را در رشته بدنسازی استارت زده است و این رشته را تا کنون ادامه داده است.

هدایتگرهای حسین کلاته پس از مشاهده فیزیک وی درخواست نمودند که این رشته ورزشی را دنبال نماید به خاطر اینکه بدن حسین مهارت های بسیاری در عرصه پرورش اندام را داشت.

بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و قهرمان پرورش اندام +سوابق و اینستاگرام

آغاز فعالیت

حسین کلاته در سن ۱۲ سالگی با ۴۵ کیلو وزن به طور جدی پا به حرفه ای بدنسازی نهاد و قصد نمود بدون داشتن هدایتگر فعالیت خود را دنبال نماید.

این قهرمان رشته بدنسازی را به طور جدی شروع کرد و موفق شد در مسابقه های استانی نشان نخست را کسب نماید و بعد از آن در مسابقه های کشوری مشارکت نماید و نخستین مدال طلایش را در سال ۸۶ به ارمغان آورد.

وضعیت ازدواج

حسین کلاته مجرد می باشد و با مادر خود زندگی می نماید.

بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و قهرمان پرورش اندام +سوابق و اینستاگرام

حسین کلاته پس از مدت ها سعی و کوشش توانست قهرمانی دیگر در سطح کشور را کسب نماید.
در مسابقه های جهانی دوم مرتبه قهرمانی دنیا را به نام خود ثبت نمود.

ترک تحصیل

در مورد در تحصیلات حسین کلاته روایت می‌شود، که حسین تا مقطع سوم راهنمایی تحصیل کرده است و درس را دوست نداشته است و علاقه داشته که در تجارت فعالیت نماید.

آقای کلاته اکنون در تهران یک مغازه مکمل فروشی در رابطه با داروهای بدنسازی را دارد.

بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و قهرمان پرورش اندام +سوابق و اینستاگرام

سابقه

حسین کلاته سه سال پی در پی در تیم ملی حاضر بود و از کمترین امکان های فدراسیون بدنسازی استفاده نمود، به آن صورت که پس از مسابقه‌های اسپانیا هزینه غذا را از جیب خود می پرداخته است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی کیانوش خرمی پور بدنساز کیست

بیوگرافی هادی چوپان بدنساز و همسرش و فرزندان

افتخارهای حسین کلاته

وی هفت نشان قهرمانی در مسابقه کشوری و دو مرتبه موفق شده در دنیا به مقام قهرمانی دست پیدا نماید.

ایشان یک مرتبه نایب قهرمانی جام الماس و یک مرتبه قهرمانی در کشور اوکراین را نیز در پرونده ورزشی خود به ثبت رسانیده است.

او یکی از پر افتخار ترین ورزشکار های بدنسازی اهل ایرانی مخصوصا جوان های زیادی می باشد.

بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و قهرمان پرورش اندام +سوابق و اینستاگرام

محرومیت حسین کلاته

این ورزشکار به همراه دو دیگر ورزشکار تیم ملی بدنسازی کشورمان در حاشیه مسابقه های جهانی اسپانیا درگیری های به وجود آوردند و در دنبال آن از مشارکت در همه مسابقه های داخلی و خارجی تا یک سال محروم می باشند.

زمان برگشت از مسابقه های جهانی اسپانیا کلاته و مجید جامه بزرگ در اتوبوس تیم ملی با یکدیگر دعوا به راه انداختند و این دعوا سبب جراحت و خونریزی از سوی سر برای این ورزشکار ایجاد نمود، که با رای کمیته انضباطی روبرو شدند.

بر طبق حکم کمیته انضباطی محرومیت به مدت یک سال در پرونده هر یک از ورزشکار ها ثبت گردیده و این رای تا ۲۰ روز قابل تجدید می باشد.

بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و قهرمان پرورش اندام +سوابق و اینستاگرام بیوگرافی حسین کلاته بدنساز و قهرمان پرورش اندام +سوابق و اینستاگرام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا