بیوگرافی

بیوگرافی خسرو پسیانی پسر آتیلا پسیانی از کودکی تا بازیگری +عکس

خسرو پسیانی کیست

خسرو پسیانی در تاریخ سال ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمده است. وی در یک خانواده کاملاً هنری متولد شده و رشد نموده است. خسرو پسیانی تجربه بازی در فیلم بی همه چیز و سریال مردم معمولی را در کارنامه دارد و با سریال مردم معمولی به کارگردانی رامبد جوان به شهرت رسید او بازیگری را با تئاتر شروع کرد و هچون خانواده اش وارد سینما و تلویزیون شد.

پدر ایشان زنده یاد آتیلا پسیانی و مادر وی فاطمه نقوی و نام خواهر او ستاره پسیانی می‌باشد.

این چهره مثل خانواده خود در حرفه هنرپیشگی مشغول به کار است.

بیوگرافی خسرو پسیانی پسر آتیلا پسیانی از کودکی تا بازیگری +عکس

بیوگرافی کامل خسرو پسیانی

خسرو پسیانی در سال ۱۳۶۷ دیده به جهان گشوده است و پسر آتیلا پسیانی و فاطمه نقوی است، که هر دوی آنان از هنرمندان شناخته شده‌ی سینما وتلویزیون به شمار می‌روند.

خواهر او هم ستاره پسیانی می‌باشد، که یکی از بازیگران سینما وتئاتر کشور ایران محسوب می‌شود.

بیوگرافی خسرو پسیانی پسر آتیلا پسیانی از کودکی تا بازیگری +عکس

سوابق

خسرو پسیانی فعالیت خود را در عرصه هنرپیشگی را با اثر سینمایی مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش ساخته رضا حداد آغاز کرد.

ولی ایشان برای حضور در اثر آمدیم نبودید رفتیم مطرح شد، که با چهره‌هایی از جمله :سیامک انصاری، برزو ارجمند، لیلی رشیدی و پانتآ پناهی همکاری کرد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی فاطمه نقوی همسر آتیلا پسیانی و فرزندان +عکس و سوابق

بیوگرافی آتیلا پسیانی و همسرش کیست +فرزندان و درگذشت

بازی در سریال مردم معمولی

اثر مردم معمولی ساخته رامبد جوان یکی از شاخص‌ترین فعالیت‌های این چهره به حساب می‌آید، که در شبکه نمایش خانگی روی آنتن رفت.

مردم معمولی یک اثر در مضمون کمدی و خانوادگی است که توسط رامبد جوان در سال ١٣٩٩ کارگردانی شده است.

بیوگرافی خسرو پسیانی پسر آتیلا پسیانی از کودکی تا بازیگری +عکس

موضوع آن در مورد شخصی به اسم بردیا برازنده می‌باشد، که مدیریت مرکز زیبایی تناسب طلایی بر عهده دارد و یک ثروتی دارد، که مانند خساست خود پایان ندارد. پس از پلمپ کردن آژانس مسافرتی بارباراس که صاحب آنجا خواهر بردیا «باربارا برازنده» می‌باشد، باربارا از برادر خود می‌خواهد که کار آژانس را تا فک پلمب در مرکز تناسب اندامی دنبال کند. ولی همواره آن چیزی که تصور می‌کنید نیست و به زودی با افشاگری راز ثروت بردیا اوضاع خانواده برازنده از این رو با آن رو می‌شود…

بازی در فیلم بی‌همه چیز

اثر بی‌همه چیز یکی از فعالیت‌های شاخصی خسرو پسیانی به حساب می‌آید. این اثر ساخت کشور ایران و توسط محسن قرایی کارگردانی شده است.

بیوگرافی خسرو پسیانی پسر آتیلا پسیانی از کودکی تا بازیگری +عکس

اثر بی‌همه چیز در مضمون درام و تاریخی می‌باشد، که در آن چهره‌هایی از جمله: پرویز پرستویی، شهاب حسینی، علی مصفا، هدیه تهرانی، لاله مرزبان، مهتاب نصیرپور، فریده سجادی حسینی، باران کوثری، پدرام شریفی و…. هنرنمایی کرده‌اند.

آثار

  • مجموعه مردم معمولی
    پاثر سینمایی بی همه چیز
    پتئاتر طناب
  • مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش
  • آمدیم نبودید رفتیم
  • اثر سوم آذر شهر

بیوگرافی خسرو پسیانی پسر آتیلا پسیانی از کودکی تا بازیگری +عکس

دین و مذهب خسرو پرسیانی چیست

خسرو پرسیانی مانند پدر خود مسیحی می‌باشد، ولی هیچ وقت در مورد این امر حرفی نزده است که این نمایانگر احترام بسیار وی به سایر دین ها می‌باشد.

خوب است بدانید که پدربزرگ این چهره قزاقستانی می‌باشد، که به کشور ایران آمده است و با جمیله شیخی هنرمند مطرح سینما و تلویزیون ازدواج نموده است که ثمره آن یک فرزند پسر به اسم آتیلا می‌باشد، که پدر خسرو است.

بیوگرافی خسرو پسیانی پسر آتیلا پسیانی از کودکی تا بازیگری +عکس بیوگرافی خسرو پسیانی پسر آتیلا پسیانی از کودکی تا بازیگری +عکس بیوگرافی خسرو پسیانی پسر آتیلا پسیانی از کودکی تا بازیگری +عکس
بدترین اتفاق زندگی

خسرو پسیانی بدترین اتفاق زندگی اش را مرگ پدر میداند و میگوید نمیتوانم این مصیبت را تحمل کنم و برایم خیلی سخت است پدر وقتی بیمار بود سعی میکرد به ما انرژی بدهد با اینکه درد زیادی میکشید پدرم یک اسطوره بود یک استاد و پدر مهربان که من خیلی چیزها از او یاد گرفتم من و ستاره حالا همه دارایی مان مادر است و انشالا سایه اش همیشه بالای سرمان باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا