خبر حوادث

بیوگرافی دکتر آیدا رستمی کیست و علت درگذشت و دستگیری مظنون به قتل

علت مرگ دکتر آیدا رستمی اعلام شد بازداشت مظنون به قتل دکتر آیدا رستمی

بیوگرافی دکتر آیدا رستمی کیست و علت درگذشت و دستگیری مظنون به قتل

بیوگرافی دکتر آیدا رستمی و علت فوت

با توجه به این که در روزهای گذشته برخی از رسانه‌های ضد انقلابی و معاند ادعا کردند که فردی به نام آیدا رستمی به خاطر شکنجه و ضربات شدید کشته شده است پیگیری های لازم صورت می گیرد.با توجه به تحقیقات و بررسی‌های انجام شده مشخص میشود که ادعای این رسانه ها دروغ و کذب می باشد.

طبق گزارشات رسیده شده از مرکز رسانه قوه قضاییه در روز های گذشته برخی از رسانه ها و سایتهای ضد انقلابی ادعا کردند که فردی به نام آیدا رستمی بر اثر شکنجه زیاد جانش را از دست داده است اما با پیگیری ها و بررسی های انجام شده مشخص میشود که این اخبار زاده ذهن آنهاست و قصد سرایی های دروغین ایست که منتشر میکنند.

بیوگرافی دکتر آیدا رستمی کیست و علت درگذشت و دستگیری مظنون به قتل
رسانه ها و شبکه های ماهواره ای ضد انقلابی آیدا رستمی را پزشک معرفی کردند که به افراد زخمی شده در اعتراضات کمک کرده است.و گفته شده در بیست و یکم آذر ماه در روز دوشنبه برای مداوای شخصی در محله اکباتان می رود و بعد از این که خواسته برای تهیه باند و پانسمان به داروخانه برود او ناپدید شده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید : ماجرای کشف جسد دختر اهوازی دانشجو  در رود کارون چیست

در بیانات و صحبت‌هایی که در این رسانه ها انجام شده گفته شده که به خاطره زخم هاو شکستگی هایی که در بدن داشته مورد شکنجه و آزار قرار گرفته است و کشته شده است.با توجه به اینکه به خانواده آیدا رستمی اعلام شده که بر اثر سانحه تصادف جانش را از دست داده است.

اما برخی از رسانه ها اعلام کردند که آیدا رستمی توسط نیروهای امنیتی کشور کشته شده است آنها بدون ارائه دادن هیچگونه مدرک و دلیل مشخصی این خبر دروغ را منتشر کرده اند و گفتند علت کشته شدن زیادی است که بر روی بدن و مشاهده شده است لازم به ذکر است گفته شود رسانه ها و شبکه های ضد انقلابی و ماهواره‌ای فارسی زبان با توجه به حوادثی که در این روز های کشور رخ داده است از فرصت به نفع خود استفاده کرده اند و با این خبر های دروغین قصد دارند اذهان عمومی را تحریک کنند.

بعد از ادعاهای این شبکه ها در مورد مرگ برخی از افراد در ایران پیگیری ها و بررسی های انجام شده مشخص کرده که خبر های آنها که کذب و دروغ می باشد.

علت فوت مشکوک آیدا رستمی

و اما علت فاطمه مشکوک آیدا رستمی چه بوده است.در ۲۱ آذر یک مرگ مشکوک به کلانتری ۱۳۵ آزادی گزارش داده می شود که بلافاصله نیروی انتظامی پیگیر این ماجرا می شود.بعد از تحقیقات و بررسی‌های اولیه پلیس در محل حادثه مشخص می‌شود آیدا رستمی ۳۶ ساله و پزشک عمومی می باشد جسد آیدا رستمی بعد از تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل می گردد.بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی در بدن متوفی آثار شکستگی برخی قسمت های بدن مشاهده می شود.

بعد از تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که رستمی در روزی که اتفاق برایش رخ می دهد همراه با یک مرد در پل هوایی در نزدیکی منطقه آزادی تهران در حال مشاجره لفظی و گاهم فیزیکی بوده است ست که بعد از این جر و بحث ها از پل عابر پیاده به پایین پرت شده است.
لازم به ذکر است که گفته شود مردی که با او مشاجره و جر و بحث داشته است به عنوان مظنون بازداشت شده است.
بعد از تحقیقات تکمیلی معلوم می شود که متهم در یک مغازه کیف و کفش فروشی در میدان فردوسی مشغول به کار بوده است.مدتی پیش با آیدا رستمی آشنا شده و حدود ۱۰ سال از او بزرگتر بوده است.

متهم در اظهاراتش بیان کرده که متوجه ارتباط آیدا رستمی با فرد دیگری شده و او بخاطر این موضوع ناراحت شده است
متهم در بازجویی هایش ادعا کرده است و روزی که حادثه رخ داده است آنها طبق قرار قبلی که داشتند در حوالی میدان آزادی حضور پیدا کرده اند و به دلیل همین موضوع وارد مشاجره و جر و بحث شده اند.متهم گفت آیدا رستمی ناگهان خودش را از پل هوایی به پایین پرت کرده است.البته تحقیقات و بررسی ها تا مشخص شدن دلیل مرگ آیدا رستمی و سقوط او از روی عابر پیاده ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا