بیوگرافی

بیوگرافی دکتر پوریا ثابتیان جراح عروق و همسرش و ماجرای مهاجرت +عکس

بيوگرافي دکتر پوريا ثابتيان

دکتر پوريا ثابتيان یکی از پزشکان و جراح عروق، فوق تخصص جراحی اندوواسکولار می‌باشد.

دکتر پوریا ثابتیان یکی از پزشکان نخبه ایرانی، متخصص جراحی عروق و فوق تخصص جراحی اندوواسکولار و بیماری های وریدی است که در حال حاضر به عنوان جراح ارشد در بیمارستان الیزابت مونشن گلادباخ آلمان به عنوان یکی از دو کشور پیشرو در زمینه جراحی عروق فعالیت می کند.

دکتر پوریا ثابتیان پزشک و جراح عروق، متخصص جراحی اندوواسکولار، متخصص بیماری های وریدی، متخصص درمان زخم و تهیه کننده موسیقی است. دکتر پوریا ثابتیان در سال ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمد و در حال حاضر به عنوان مشاور و متخصص در زمینه مهاجرت کادر پزشکی به آلمان و جراح ارشد در زمینه جراحی عروق در بیمارستان الیزابت مونشن گلادباخ آلمان فعالیت می کند.

بیوگرافی دکتر پوریا ثابتیان جراح عروق و همسرش و ماجرای مهاجرت +عکس

آقای ثابتیان علاوه بر اینکه در زمینه پزشکی فعالیت می‌کند در عرصه تهیه کننده کنسرت نیز فعالیت می‌نماید و در کنار خیلی از خواننده های اهل ایرانی حضور داشته است.

زندگینامه پوریا ثابتیان جراح قلب و عروق

ایشان یکی از پزشکان نخبه اهل ایرانی، متخصص جراحی عروق و فوق تخصص جراحی اندوواسکولار و بیماری های وریدی می باشد، که در حال حاضر جراح نمونه در بیمارستان الیزابت مونشن گلادباخ آلمان به عنوان یکی از دو کشور پیشرفته در رشته جراحی عروق در جهان مشغول به کار می باشد.

بیوگرافی دکتر پوریا ثابتیان جراح عروق و همسرش و ماجرای مهاجرت +عکس

پوریا ثابتیان دکتر و جراح قلب و عروق، فوق تخصص جراحی اندوواسکولار، متخصص بیماریهای وریدی، فوق تخصص درمان زخم و همچنین در زمینه تهیه کنندگی در حرفه موسیقی فعالیت می نماید.

دکتر ثابتیان در تاریخ سال ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمده است و در حال حاضر به عنوان مشاور و متخصص در عرصه سفر پرسنل درمانی به کشور آلمان و جراح نمونه در بیمارستان الیزابت مونشن گلادباخ آلمان در رشته جراحی عروق مشغول به کار است.

بیوگرافی دکتر پوریا ثابتیان جراح عروق و همسرش و ماجرای مهاجرت +عکس

سوابق

دکتر پوریا ثابتیان در رشته جراحی قلب و عروق و همچنین مشاور مشغول به کار است. ایشان علاوه بر پزشکی ،متخصص سفر پرسنل درمانی کشور آلمان را بر عهده دارد.

وی به غیر از پزشکی تهیه‌کنندگی موسیقی و کنسرت های موسیقی در آلمان را نیز عهده دار می باشد و با خوانندگان اهل ایرانی بسیاری در عرصه موسیقی و برپایی کنسرت ها همکاری می نماید.

بیوگرافی دکتر پوریا ثابتیان جراح عروق و همسرش و ماجرای مهاجرت +عکس

دکتر پوریا ثابتیان یکی از پزشکان اهل ایرانی است که در کشور آلمان سکونت می‌کنند.
او بعد از پایان یافتن تحصیلاتش و دریافت مدرک دانشگاهی در رشته قلب و عروق جراحی اندوواسکولار، فلبولوژیست و متخصص زخم در کشور آلمان ماندنی شده است.

ماجرای مهاجرت

دکتر ثابتیان در مورد سفر به آلمان بیان می‌کند :
روز نخست سفرم به آلمان بر روی یک نیمکت خوابیده بودم و رنج های زیادی کشیده ام.

همچنین ببینید:

بیوگرافی دکتر آیدا رستمی کیست و علت درگذشت 

بیوگرافی دکتر رسولی رئیس دانشگاه شریف و همسر

زهرا جلیلیان دانشجوی نخبه کیست بیوگرافی و سیر تا پیاز مرگ

او بعد از سعی و کوشش شبانه‌روزی و متحمل شدن غربت، اکنون یکی از پزشکان نخبه اهل ایرانی در کشور آلمان به شمار می‌رود، که جراحی های باز تهاجمی، کم تهاجمی و اندوواسکولار را خود صورت می دهد.

بیوگرافی دکتر پوریا ثابتیان جراح عروق و همسرش و ماجرای مهاجرت +عکس

انجام دادن عمل های اندوواسکولار در بیماریهای انسدادی شریانی، مداوای واریس با روش های مختلف و تجارب استثنایی او در درمان زخم با استفاده از روش های مدرن، از قبیل علت های معروف شدن ایشان است.

بعضی از عمل هایی که ایشان صورت می دهد از جمله :جراحی شریان کاروتید گردن، بای پس عروق محیطی در دستها و پاها، آنژیوپلاستی و استنت گذاری در شریان ها وریدهای، ترمیم آنوریسم آئورت شکمی و…. که تمامی در تخصص دکتر پوریا ثابتیان است.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا