بیوگرافی

بیوگرافی زهرا خاتمی راد مجری کجاست؟ +همسر و فرزند و عکس

بیوگرافی زهرا خاتمی راد

زهرا خاتمی راد در بیست و ششمین روز از آذرماه سال ۱۳۶۰ در شهر آخن آلمان در یک کشور اروپایی متولد شده اما در تهران بزرگ شده است.

ایشان در سن ۴ سالگی به همراه پدرش در بخش رادیو و اخبار ایرانی آلمانی میگ فت کار می کرد به این استادیو می رود و در همان موقع به گویندگی و اجرا علاقه مند می گردد. زهرا با حمایت و تشویق پدر خود در سال 84 وارد صدا و سیما شده و مجری برنامه « دخترانه » می شود .

بیوگرافی زهرا خاتمی راد مجری کجاست؟ +همسر و فرزند و عکس

سوابق

زهرا خاتمی راد فعالیت هنری و مجری گری خود را با برنامه دخترانه از شبکه یک شروع کرد و به دلیل تسلط بر اجرا و منحصر به فرد بودن اجراهایش توانست خیلی زود مورد توجه عموم مخاطبین تلویزیون قرار بگیرد همچنین باعث شد که به پیشنهادهای بسیاری را برای همکاری کسب کند و از همین رو در برنامه های همچون تصویر زندگی دانستنیها و رموز موفقیت تازه ها و سیمای خانواده و شبکه یک و خانه مهر در شبکه های جام جم و نیز در آیتم هایی در شبکه قرآن و آموزش به هنر نمایی بپردازد.

یکی از آرزوهایش بازگشت ایران و اجرا در صدا و سیمای کشور ایران میشود بعد از مدتی کوتاه او در سن ۲۴ سالگی به ایران باز می گردد و در صدا و سیما به عنوان گوینده مشغول به کار می‌شود.خانم خاتمی راد متاهل است و همچنین در دو رشته مهندسی کشاورزی در دانشگاه تهران و ادبیات آلمانی در دانشگاه شهید بهشتی تحصیل کرده است.

بیوگرافی زهرا خاتمی راد مجری کجاست؟ +همسر و فرزند و عکس

همسر و فرزندان

همسر زهرا خاتمی راد محمد بلخاری است. حاصل این ازدواج دو فرزند است.در سال 1382 و در 22 سالگی، پسر اولشان مانی به دنیا آمد و در سال 96 صاحب دومین فرزند خود بنام نامی شدند.

بیوگرافی زهرا خاتمی راد مجری کجاست؟ +همسر و فرزند و عکس

ماجرای انصراف ایشان در خصوص همکاری با صدا و سیما:

زهرا خاتمی راد با قرار دادن پست زیر در صفحه شخصی اینستاگرام خود اعلام کرد که دیگر تمایلی برای کار کردن در رادیو و تلویزیون نداشته و هرگز به تلویزیون باز نخواهد گشت خانم زهرا خاتمی راد در پی اعتراض به حواشی سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراینی در ایران در تاریخ ۲۱ دی ماه ۱۳۹۸ از ادامه همکاری با صدا و سیما انصراف داد حال در خصوص تصمیم خانم خاتمی راد مبنی بر پایان فعالیتش در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران انتقاد ها و بررسی ها و نقد ها ادامه دارد و همچنین بعضی از خبرگزاریها این انصراف را خطای بزرگ دانسته و برخی دیگر نیز با قرار دادن پیام هایی در صفحه اینستاگرام خانم خاتمی را از تصمیم او حمایت کردند.

بیوگرافی زهرا خاتمی راد مجری کجاست؟ +همسر و فرزند و عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا