بیوگرافی

بیوگرافی زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست +سوابق و عکس

زهره سلطان آبادی کیست و اهل کجاست

زهره سلطان آبادی مربی و پرورش دهنده اسب متولد 1357 بوده و 45 سال سن دارد وی مدت‌هاست با استاد کیهان کلهر یکی از نوازندگان تار و مرد سال ۲۰۱۹ موسیقی ازدواج نموده است.

زهره سلطان آبادی از سنین بچگی علاقه بسیار به اسب داشت و زمانی که ۱۶ سال سن داشته فعالیت پرورش و نگهداری اسب را آغاز نموده است.

بیوگرافی زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست +سوابق و عکس

بیوگرافی زهره سلطان آبادی

ایشان در سال 1357 به دنیا آمده است پس از سفر به کشور آمریکا یک مزرعه اسب برپا کرد و در همان جا اسب‌های قهرمانی را پرورش داد.

زهره سلطان آبادی همسر کیهان یکی از نوازندگان و آهنگسازان معروف کشور ایران از دزدی بعضی لوازم منزل خود خبرهایی داد.

خانم سلطان آبادی با منتشر کردن تصویری از رد پای دزد در پیج صفحه شخصی خود در فضای مجازی اینگونه نوشت:

برای ساعاتی بسیار عصبانی بودم، اکنون عصبانیتم کم شده و بیشتر به جزئیات دقت می‌کنم. مشاهده کردم دستکش بوکس ومکمل ورزشی ودستگاه اسپرسو ساز وکت های چرمی خلبانی وموتور سواری را نیز برداشته ای، گمان می‌کنم که اهل ورزش هستی، مشاهده کردم عطرها و کیف‌های مرا نیز برداشت‌های، گمان می‌کنم که شاید خانم عزیزی در نظر داشته باشی.

بیوگرافی زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست +سوابق و عکس

ایشان در ادامه افزود :
شاید تو، ای صاحب این رد پا پیام مرا مشاهده کنی و اینجا یا به هر طوری با من تماس بگیرید. می‌خواهم این را بدانی که در مهر و حتی دوستی به هیچ عنوان از طرف اهل این منزل که تو دیشب آمدی به رویت بسته نیست.

پست خانم سلطان آبادی با واکنش کاربران بسیاری در شبکه‌های اجتماعی مواجه گردید و بعضی از کاربران از این ماجرا بسیار متاسف شدندو بعضی از ادبیات گوناگون خانم سلطان آبادی در این پست متعجب شدند.

بیوگرافی زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست +سوابق و عکس

علاقمندی به اسب

زهره سلطان آبادی از سنین بچگی علاقه بسیار به اسب داشت و همواره یک گله اسب اصیل ایرانی را در سر می‌پروراند.

ایشان در سنین نوجوانی زمانی که ۱۶ سال سن داشته فعالیت پرورش اسب را با یک مادیان آغاز نمود و سوارکاری را همزمان آموزش دید.

بیوگرافی زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست +سوابق و عکس

پرورش اسب

زهره سلطان آبادی میگوید چند سال قبل فقط وارد كننده بوديم و فقط قشر مرفه جامعه از اين ورزش استفاده مي كردند اما حالا مي خواهيم همه مردم در لذت بردن از اسب شريك باشند و به اين صنعت وارد شوند. با برگزاري اينگونه نمايشها مي توانيم حداقل مردم را در لذت بردن از جذابيت اين رشته از طريق رسانه ها شريك كنيم و اطلاعات بيشتري به آنها بدهيم.

بیوگرافی زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست +سوابق و عکس

سلطان آبادي در یک نشست خبری، درباره نحوه اجراي نمايش اسبهاي زيباي نژاد عرب گفت«اين مراسم از ساعت سه بعد از ظهر روز پنج شنبه دوم بهمن ماه در مجموعه دشت بهشت محمد شهر كرج آغاز مي شود و صاحبان ماديان و توليد كننده ها مي توانند با توجه به شروع فصل كشش و توليد ، اسب مورد نظرشان را انتخاب كنند. خيال همه راحت باشد اين سيلمي ها همه در حد دنيا مقام قهرماني دارند چند بار هم در ايران قهرمان شده اند و جايزه دارند و همه در يك سطح از كلاس جهاني هستند. »

همچنین ببینید:

بیوگرافی ایمان شمس بازیگر فیلم ملاقات خصوصی و مردان آهنین +‌عکس

بیوگرافی الهام مختاری کیست و همسرش + افشاگری و آلبوم عکس

از امریکا تا ایران

زهره سلطان آبادی بسیار زود از کشور ایران مهاجرت نمود و مدت‌هاست که در آمریکا ساکن است.

ایشان در آمریکا هم علاقه بسیار به اسب و پرورش دارد و یک مزرعه اسب برپا کرد. اسب های وی در رقابت های بسیاری مقام قهرمانی به آوردهاند.

بیوگرافی زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست +سوابق و عکس

زهره سلطان آبادی همواره آرزو داشت در کشور ایران مزرعه اسب داشته باشد. اکنون ایشان پس از برگشت به کشور ایران یک مزرعه اسب در کردان کرج برپا کرده است.
وی دوست دارد در این مزرعه نژادهای خالص ایرانی را پرورش بدهد.

خانم سلطان آبادی در این مدت بسیار در مورد پرورش اسب آموزش‌های دیده است. وی با یک پرورش دهنده با تجارب آشنایی پیدا کرد و مدت‌هاست که از ایشان آموزش می‌بیند.

زهره سلطان آبادی مدعی است که اسب‌های ایرانی نژادهای مهمی می‌باشند. ایشان دوست دارد با پرورش اسب‌های ایرانی این نژادها را به تمامی جهان معرفی نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا