بیوگرافی

بیوگرافی سام اصغری و همسرش بریتنی اسپیرز از تهران تا آمریکا +عکس

سام اصغری مدلینگ و مربی بدنسازی و همچنین هنرپیشه اهل ایرانی در دهه ۷۰ به دنیا آمده است و یکی از ایرانی‌های مقیم خارج از ایران می‌باشد، که در لس آنجلس کشور آمریکا سکونت می‌کند و دارای یک خواهر به نام فرزانه می‌باشد.

بیوگرافی سام اصغری و همسرش بریتنی اسپیرز از تهران تا آمریکا +عکس

بیوگرافی

سام اصغری مدلینگ و مربی بدنسازی و همچنین هنرپیشه اهل ایرانی می‌باشد، که در دهه ۷۰ به دنیا آمده است.
او یکی از ایرانی‌های مقیم خارج از ایران می‌باشد، که در لس آنجلس کشور آمریکا سکونت می‌کند و تنها یک خواهر به نام فرزانه نیز دارد.

سام اصغری در رشته بورس درس خوانده و دانشجوی انصرافی از دانشگاه کالیفرنیا است، که پس از دانشگاه پا به بدنسازی پرورش اندام نهاد و اکنون یک مدلینگ و ورزشکار معروف به شمار می‌رود.

سام اصغری در سال ۱۴۰۱ با بریتنی اسپیرز ازدواج نمود، که در پایان پس از گذشتن ۱۴ ماه سام اصغری پیشنهاد طلاق داد و ادعا کرد که بریتنی اسپیرز به وی خیانت نموده و ایشان را از لحاظ فیزیکی بسیار آزار و اذیت می‌کند.

بیوگرافی سام اصغری و مادرش فاطیما اصغری +عکس

فعالیت مدلینگ و بدنسازی

سام اصغری در این مورد بیان می‌کند:
من هنگامی که در مقطع دبیرستان درس می‌خواندم خیلی فرد خجالتی بودم، ولی پس از پایان یافتن درسم، زمانی که پا به زمینه مدلینگ نهادم دیگر خجالتی بودن را کنار گذاشتم.

یکی از رویاهای من این بود که افسر پلیس بشوم.

ورود سام اصغری به حرفه ورزشی بدنسازی

سام اصغری مدلینگ اهل ایرانی مدت‌هاست که در پرورش اندام و بدنسازی مشغول به کار است.
ایشان بعد از سپری کردن دوره‌های آموزشی ورزشی در حال حاضر یکی از هدایتگران این حرفه به شمار می‌رود.

اندام و هیکل عضلی ایشان نشان از تمرینات و سعی وی در زمینه بدنسازی می‌دهد.

بیوگرافی سام اصغری و همسرش بریتنی اسپیرز از تهران تا آمریکا +عکس

کار در زمینه مدل

سام اصغری همواره هیکل اندامی و قیافه بسیار جذاب را دوست می‌دارد، به خاطر همین پا به زمینه مدلینگ نهاده است و با انواع کمپانی‌های بزرگ همکاری می‌کند.

همکاری ایشان با خواننده‌های خارجی در خارج از ایران شهرت بسیاری دارد و به خاطر تیپ و داشتن اندام جذاب در کلیپ‌های خواننده‌های مشهور حاضر می‌باشد.

رابطه عاشقانه با بریتنی اسپیرز

سام اصغری پس از همکاری اش با بریتنی در کلیپ‌های ایشان با یکدیگر ارتباط دوستانه ایجاد نمودند، که همین سبب شد پا به یک رابطه عاشقانه بگذارند. آنان مدت‌هاست که با یکدیگر سکونت می‌نمایند.

بریتنی با سام اصغری در سال ۱۴۰۰ ازدواج نموده است. این چهره پیش از این با افراد معروف بسیاری رابطه دوستانه داشته است، که در حال حاضر با بریتنی ارتباط داردو قرار می‌باشد بچه‌های وی به زودی زود به دنیا آیند.
این سومین فرزند ایشان می‌باشد، که به تازگی متولد شده است.

بیوگرافی سام اصغری و همسرش بریتنی اسپیرز از تهران تا آمریکا +عکس

بیوگرافی بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز در تاریخ ۱۱ آذر ماه سال ۱۳۶۰ دیده به جهان گشوده است.
ایشان یکی از خوانندگان، رقاص، ترانه سرا، هنرپیشه و نویسنده اهل آمریکا است.
وی زمانی که ۱۱ سال سن داشته با ایفای نقش در برنامه میکی موس کلاب پا به زمینه هنرپیشگی نهاده است.

این چهره نخستین آلبوم خود را در عرصه خوانندگی را به نام «عزیزم یک بار دیگر» در سال ۱۹۹۹ روانه بازار نمود.

رابطه‌های پیشین بریتنی

بریتنی پیش از سام اصغری با خوانندگان آمریکایی از جمله جاستین تیمبرلیک ارتباط دوستانه‌ای داشته است، که پس از مدت‌ها با کوین فردرلین ازدواج نمود و ثمره آن دو فرزند پسر بود، که متاسفانه این ازدواج پایدار نماند و از یکدیگر جدا شدند.
پس از ایشان با مدیر برنامه‌هایش رابطه برقرار نمود، که با مشاهده خیانت‌های بسیار از وی جدا شد و در پایان با این مدلینگ اهل ایرانی رابطه برقرار کرده است.

او در پیج شخصی خود در فضای مجازی بیشتر از ۲۹۶ هزار دنبال کننده و بریتنی بیشتر از ۱۷ میلیون دنبال کننده را در بر دارد.

بیوگرافی سام اصغری و همسرش بریتنی اسپیرز از تهران تا آمریکا +عکس

سامان اصغری نامزد بریتنی اسپیریز در یک کار بسیار عجیب حرکت‌هایی مثل سگ را برای بریتنی صورت داد.
این کلیپ در کنسرت گذشته بریتنی ایجاد شد و این کارش بسیار به هموطنان ایرانی برخورد.

در این کنسرت بریتنی به گردن سام قلاده آویزان کرد و به وی افزود چهار دست و پا راه برود. در حالی که سام مانند سگ زیر دستان بریتنی به راه افتاده بود با شلاق پشت کمر سام می‌زد.

بچه‌دار شدن سام اصغری و بریتنی

بریتنی بعد از ۱۵ سال از به دنیا آمدن پسر دومش اکنون فرزند سوم خود را از مربی بدنسازی اهل ایرانی سام اصغری باردار می‌باشد. این خواننده پر هوادار شش سال می‌باشد که با سام اصغری زندگی می‌کند و یک رابطه عاشقانه دارند، که چند ماه قبل با درخواست ازدواج از سوی سام به نامزدی پایان یافت.

همچنین ببینید

بیوگرافی محمد مسعودیان فر مدیرکل مجتمع رفاهی صدا و سیما گیلان

بیوگرافی فرزاد بادپا مرد فداکار شیراز در شاهچراغ کیست +فیلم و عکس

بیوگرافی ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی + اختلاف سنی و عکس

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران + حواشی و عکس

هدف از هنرپیشگی

علاقه دارم در آثار بلاک باستر حضور داشته باشم، دوست دارم در مجموعه تلویزیونی ایفای نقش نمایم، که روی نتفلیکس روی آنتن می‌روند و مردم به آنان علاقمند هستند. اهداف پایانی ام این می‌باشد، که به یک هنرپیشه واقعی مبدل گردم.

این ایام تمرین‌های رزمی بسیاری صورت می‌دهم… فعالیت با اسلحه و بدلکاری تا شباهت به هنرمندانی از جمله تام کروز و جیسون استتهام بشوم.

بیوگرافی سام اصغری و همسرش بریتنی اسپیرز از تهران تا آمریکا +عکس

به همان صورت که افزودم، بسیار علاقه دارم فعالیت اکشن انجام بدهم ولی دوست دارم توانایی کامل را برای انجام دادن درام را هم در بر داشته باشم.

این اهداف من می‌باشد و می‌خواهم صد در صد به آن دست پیدا کنم.

مصاحبه

ما یک فعالیت دیگر به اسم TheFamilyBusinessداریم. من بسیار درباره فصل ۳ حرف نزدم، این فصل در حال حاضر در BETوBETplus می‌باشد. قرار بر این بود من فقط کاراکتری از فصل دوم را بر عهده بگیرم که در دو فصل تازه هم حاضر می‌باشم و بسیار خوب می‌باشد. من کاراکتر یک قاتل در مجموعه را بر عهده دارم. این مجموعه بسیار
فوق العاده می‌باشد، به خاطر اینکه حالت مافیا و گانگستری نیز دارد و اینکه بسیار خانوادگی می‌باشد.
کاراکتری که من بر عهده دارم در فصل ۳ نیز زمان بسیاری حاضر می‌باشم و من در کنار هنرمندان توانمند و با سابقه‌ای تجربیات بسیاری به دست آورده‌ام.

من بسیار شاد می‌باشم که از آن منطقه می‌آیم، به خاطر اینکه سرزمین مادری‌ام بالعکس ایالت متحده می‌باشد. من ایرانی می‌باشم و هنگامی که ۱۲ سال سن داشتم به این کشور پا گذاشتیم و اکنون می‌توانم به دو زبان گوناگون صحبت کنم.

در حال حاضر تصور نمی‌کنم افکار قالبی درباره من بوده باشد. همان ابتدا پا به براندون «کوهن، مدیر برنامه‌های اصغری» و افزودم نبایستی فعالیت‌هایی را بپذیریم که دیدگاه‌های اشتباه را ارتقا دهد.

بیوگرافی سام اصغری و همسرش بریتنی اسپیرز از تهران تا آمریکا +عکس

تصور می‌نمایم دنیا تغییر می‌کند. مجموعهUnitedStatesofAl یک نمونه بسیار عالی می‌باشد. من حتی در مورد آن پستی انتشار نمودم به خاطر اینکه بسیاری از مردم درباره آن مجموعه انتقاد نمودند و افزودند: برای چه در این مجموعه مردم خاورمیانه را به مسخره می‌گیرند؟ من در پست خود اینگونه بیان نمودم :این چیز بسیار خارق‌العاده‌ای به شمار می‌رود به خاطر اینکه با یک سریال طنزی روبرو می‌باشیم و این به مردم خاورمیانه پلتفرمی می‌دهد تا با خود مزاج نمایند. این بسیار بهتر از بودن در مجموعه‌هایی مانندSWATیاHOmeland می‌باشد که مردم خاورمیانه در آن کاراکتر تروریست را ایفا می‌نماید. من به هیچ عنوان دوست ندارم در اینطور فیلم‌هایی حضور داشته باشم.

بریتنی اسپیرز خواننده اهل آمریکایی که مدتی قبل با سام اصغری مدلینگ و بدنساز اهل ایرانی نامزد کرده بود تقریباً یک ماه قبل اخبار بارداری خود را در شبکه‌های اجتماعی انتشار نمود، ولی بعد از گذاشتن یک ماه وی و نامزد خودسام اصغری در شبکه اجتماعی خبر دادند که جنین یک ماهه خود را از دست داده‌اند.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری با خبر اینکه جنین یک ماهه آن دو از بین رفته است، بیان نمودند: شاید من برای خبر بارداری عجولانه تصمیم گرفتم و بایستی بیشتر به انتظار می‌نشستم تا این اخبار را انتشار نماییم ولی در هر حال جنین یک ماهه ما سقط شده است.

عشق ما به هم مایه قدرت ما می‌باشد و ما سعی خودمان را خواهیم نمود تا خانواده زیبایمانرا گسترش بدهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا