بیوگرافی

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

ستاره سادات قطبی یکی از مجریان تلویزیون اهل ایران می‌باشدکه در 3  اسفند ماه1365 در نجف آباد اصفهان به دنیا آمده است.

نام همسر ایشان شهرام شکیبا یکی دیگر از مجریان صدا و سیما می‌باشد، که اختلاف سنیش با همسر خود ۱۴ سال می‌باشد.

ستاره سادات قطبی در سنین جوانی یک ازدواج ناموفق داشته است، که ثمره آن یک پسر بوده است و متاسفانه این ازدواج پایدار نبوده و به جدایی ختم شد.

ستاره سادات قطبی در سال ۹۳ برای بار دوم با شهرام شکیبا یکی از مجریان و طنز پردرداز اهل ایرانی ازدواج نمود و ثمره آن یک پسر می‌باشد. خانم قطبی با هر دو پسرش رابطه خیلی صمیمانه‌ای دارد.

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

بیوگرافی کامل ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی یکی از مجریان و گویندگان اهل ایرانی به شمار می‌رود، که در تاریخ سوم اسفند ماه سال ۱۳۶۵ در اصفهان دیده به جهان گشوده است.

خانم قطبی در رشته خبرنگاری درس خوانده است و مدرک خود را در همین رشته به پایان رسانیده است. همچنین در رشته گرافیک تحصیل کرده است.

ستاره سادات قطبی در آخر دهه ۸۰ فعالیت خود را در قاب تلویزیون در زمینه اجرا و گویندگی آغاز نمود. او تا به حال در شبکه‌های گوناگونی حاضر بوده است و در برنامه‌های مختلفی اجرا داشته است.
وی چندی هم در شبکه آموزش به عنوان گرافیست فعالیت می‌کرده و پس از آن پا به زمینه اجرا نهاد.

تازه‌ترین اجرای ایشان با همسرش شهرام شکیبا یکی از مجری‌های خوب صدا و سیما که باهم این برنامه را از شبکه آموزش پخش می‌شود، اجرا می‌نمایند.

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

ستاره سادات قطبی یکی از مجری‌های محجبه صدا و سیما به شمار می‌رود، که همواره در محیط کار و چه در فضای مجازی و بیرون و گردش محجبه می‌باشد.

همسر اول و دوم

ستاره سادات قطبی در سنین جوانی ازدواج نمود و دارای یک پسر می‌باشد، که این ازدواج ناپایدار بود و پس از چندی به جدایی ختم شد.

ازدواج با شهرام شکیبا

ستاره سادات قطبی با شهرام شکیبا یکی از مجریان مشهور صدا و سیما ازدواج نمود و صاحب یک پسر به اسم صدرا می‌باشد.

خانم قطبی با همسر خود شهرام شکیبا ۱۴ سال اختلاف سنی دارد و همواره خود بیان می‌کند که سن اهمیتی ندارد و عشق و علاقه در زندگی بسیار مهمتر می‌باشد.

ستاره سادات قطبی در دهه ۶۰ به دنیا آمده است و همسر ایشان شهرام شکیبا در دهه ۵۰ به دنیا آمده است.

همسر نخست شهرام شکیبا مهسا ملک مرزبان نام دارد، که پس از طلاق جدیداً دوباره ازدواج نموده است.

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

مصاحبه با ستاره سادات قطبی

من ستاره سادات قطبی در تاریخ سوم اسفند ماه سال ۱۳۶۵ در اصفهان شهرستان نجف آباد به دنیا آمده‌ام.

او بیان می‌کند: در مقطع دبیرستان در رشته ادبیات تحصیل کرده‌ام و در دانشگاه در رشته خبرنگاری درسم را ادامه دادم.

از مقطع ابتدایی کلاس سوم وچهارم رشته ورزشی والیبال را منصوب نمودم و در مسابقه‌های مدارس هم مشارکت می‌کردم و اینکه مدال به دست می‌آوردم و از اینکه مدال کسب می‌کردیم به ما کاپ قهرمانی می‌دادند و نام ما را سر صف می‌خواندند، من از این بابت بسیار خوشحال می‌شدم.

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

ورزش مورد علاقه

ستاره سادات قطبی میگوید رشته ورزشی والیبال را بسیار دوست دارم. من به رشته ورزشی والیبال بسیار علاقمند هستم. در زمان مدرسه در مقطع راهنمایی و دبیرستان این رشته را دنبال کردم و در این ۷ _ ۸ سالی که این رشته ورزشی را ادامه دادم بسیار خدا را شاکر هستم که در این راه پیشرفت نمودم و در این ورزش تیمی مدال به دست آوردیم.
پس از آن به ورزش انفرادی کیک بوکس و های فول کنتاکت علاقه پیدا کردم و دوست داشتم آن را دنبال نمایم، اما به خاطر یک سری دلایل موفق نشدم آن را دنبال کنم.

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

علاقه به قرآن

من از سنین کودکی صدای قرآن در گوشم بود، به خاطر اینکه مادر قرآن را دوست داشت و اینکه مربی قرآن نیز بود. از مقطع ابتدایی مادر قرآن حفظ می‌کرد و من صدای قرآنی که مادر گوش فرا می‌داد را می‌شنیدم و آن را تکرار می‌نمودم. پس از چندی بدون اینکه من برای حفظ قرآن کلاسی را گذرانده باشم و یا اینکه مادر به من آموزش داده باشد جز اول قرآن را با صدای استاد پرهیزگار حفظ نموده بودم. من بسیار دوست داشتم برایم این اتفاق رخ بدهد، به خاطر اینکه آن دوران آقای سید محمد حسین طباطبایی یکی از نابغه‌های کشور ایران بسیار پیشرفت نموده بود و در همه جا بیان شده بود که او دکتر ۷ ساله و نابغه ۷ ساله می‌باشند.

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

ترک تحصیل

ستاره سادات قطبی می‌گوید :من در آن دوران ۱۵ سال سن داشتم. یک سال به جامعه القرآن که نخستین سال ساخت آن در نجف آباد بود، پا گذاشتم و در آنجا حفظ قرآن را آغاز نمودم.

همچنین ببینید:

بیوگرافی میثم رجبی طاقچه

بیوگرافی آرمان کهنه پیرا کارگردان با سوابق و حواشی

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل اینستاگرامی و همسرش

بیوگرافی شبنم قربانی بازیگر و همسرش و فرزندان

ان سال یک سال پر از خاطره برای من بود. حفظ قرآن در زندگی من به قدری تاثیرگذار و زیبا بود، که نمی‌توانم آن را به چه صورت بیان کنم، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ معنوی بسیار تاثیرگذار بود. روحیه انسان بسیار تغییر پیدا می‌کند و اینکه انسان را کمتر و دیرتر عصبی می‌کند. یک آرامش بسیار خاص در آن وجود دارد و به نظر من انسان مهربانتری شده ام پس از اینکه حافظ قرآن شدم.

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

ولی همه‌ی این‌ها از لطف پروردگار، هذا من فضل ربی و من همه‌ی این ماجراهایی که برایم رخ داده را مدیون پروردگار می‌باشم، اما در واقع حفظ قرآن و حتی قرائت قرآن بی تاثیر نمی‌باشد.

اگر من یک روز با صدای بلند و رسا قرآن قرائت نکنم و یا صوت قرآن در منزل من به صدا در نیاید آن روز برای من بسیار کسل کننده می‌باشد و آن روز برای من تاریک می‌باشد.

همچنین ببینید بیماری ستاره سادات قطبی

نه اینکه هر روز من قرآن قرائت میکنم، برای چه بایستی غلو نمایم، در واقع مدت‌ها بسیار سرم شلوغ بوده، فرزند کوچک دارم و اینکه شاغل هستم و هم خانه‌داری میکنم، در کل بایستی به خودم قدرت و سعه صدر بسیار بدهم تا بتوانم به همه‌ی فعالیت‌هایم برسم.

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

من تمام تلاشم را میکنم تا در هفته یک مرتبه صوت قرآن در منزل پخش شود و فرزندانم از شنیدن قرآن نهایت لذت را ببرند و خداوند را شاکر هستم که سید صدرا زمان خواب همواره به من می‌گوید مامان برایم قرآن بخوان و من بایستی حتماً برای صدرا آیت الکرسی را با صدای بلند بخوانم تا بخوابد.

نظر ستاره سادات قطبی در مورد شبکه‌های اجتماعی

خانم ستاره سادات قطبی بیان می‌کند که اهل اینستاگرام و فضای مجازی می‌باشم و از آن بهره می‌برم. اما بسیاری از خانم‌ها می‌باشند که از آن سو استفاده می‌نماید و از آن برای نمایش خود بهره می‌برند.

من می‌گویم برای چه یک خانم بایستی عفت و حیای خودش را از دست بدهد و بایستی خود را به نامحرم نشان دهد تا دنبال کننده‌هایش بالا برود.

آیا ارزش یک خانم تنها به دیده شدن می‌باشد؟ در واقع حالا این کار را انجام دادی و نامحرم شما را ببیند، خوب آن وقت می‌خواهی به چه برسی؟

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

آیا فکر نمی‌کنید که یک حساب و کتابی می‌باشد؟ آیا ما نباید حیا عفت زنانگی خودمان راحفظ نماییم و یک روز به خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها بایستی جواب پس بدهیم؟

من بسیار شرمنده می‌شوم که بعضی از خانم‌ها را مشاهده می‌کنم که می‌آیند و خودشان را به نامحرم نشان می‌دهند که به آنها به به و چه چه بگویند.

من در واقع بسیار متاسف می‌باشم و از زن بودن خود خجل زده می‌شوم. دخترانی با سنین بسیار کم دخترانه دهه هفتادی ما به طور وحشتناکی خودشان را عرضه می‌نمایند ومن همواره بیان میکنم آیا اینها پدرومادرشان حجب وحیانی ندارند؟ بچه های خود را بخاطر اینطور رفتار ها دعوا نمی‌کنند؟ برا چه به این اندازه آبروی خودشان را می‌برند؟ به چه قیمتی؟ قرار است به کجا برسند؟

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

یک سوال دیگر اینکه من همواره از خود میکنم این می‌باشد این دختران آیا در آینده ازدواج موفقی دارند؟ آیا فرزندان آنان فرزندان پاکی می‌باشند؟

خوب این دختران بایستی در این جامعه زندگی نمایند، فرزند به دنیا بیاورند وفرزندان آنان به یک جایی برسند.

بیوگرافی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا +همسر اول و فرزندان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا