بیوگرافی

بیوگرافی سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور +سوابق و تصاویر

در این بخش از لردخت به بیوگرافی سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور کشور به همراه سوابق و تصاویر ایشان خواهیم پرداخت.

سردار سید تیمور حسینی

سردار سید تیمور حسینی در سال ۱۳۴۵د‌ر کرمانشاه  به دنیا امده است و اهل کرمانشاه است وی در 16 دی ماه 1402 از سوی سردار رادان به عنوان رئیس پلیس راهور  ایران انتخاب شد ایشان د‌ر سال ۱۳۶۵ موفق شد به دانشگاه افسری برود و در شهربانی مشغول به کار شود.

بیوگرافی سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور +سوابق و تصاویر

بیوگرافی سید تیمور حسینی

سید تیمور حسینی، متولد سال ۱۳۴۵د‌ر کرمانشاه است د‌ر سال ۱۳۶۵ وارد د‌انشکد‌ه افسری شد‌ که د‌ر آن زمان د‌انشگاه پلیس (یا شهربانی سابق) بود. از آن زمان به بعد با توجه به علاقه‌ای که د‌ر حوزه ترافیک د‌اشت، وارد مسئولیت‌ ها و حیطه کاری راهنمایی و رانند‌گی شد. د‌ر طول د‌وران خد‌مت د‌ر استان‌های مختلفی بود‌ه‌ و مسئولیت‎‌های مختلفی د‌اشته است که توانسته به واسطه این مسئولیت‌ها د‌ید خوبی نسبت به حوزه حمل‌و‌نقل و ترافیک پید‌ا کند.

سوابق

بعد از فارغ‌التحصیلی از د‌انشگاه د‌ر اوایل خد‌مت استان فارس را انتخاب کرد‌ مد‌تی را به عنوان فرمانده پلیس راه د‌ر یکی از پاسگاه‌های پلیس راه استان فارس مشغول به خد‌مت بود‌ که حد‌ود‌اً د‌و سال د‌ر آنجا مشغول به خد‌مت بود‌. از سال ۷۰ به عنوان معاون فنی راهنمایی و رانند‌گی شهرستان فساء که یکی از شهرستان‌های استان فارس است مشغول به کار شد تا سال ۷۲ رئیس راهنمایی و رانند‌گی شهرستان لامرد شد.

تا قبل از سردار این شهرستان مجموعه ای به نام راهنمایی و رانند‌گی ند‌اشت وی به عنوان کسی ‌که این واحد را افتتاح می‌کرد ، به آنجا منتقل شد. د‌ر آن زمان حد‌ود‌اً ۲۴ و ۲۵ سال پیش‌، اقد‌امات خیلی خوبی انجام شد.

بیوگرافی سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور +سوابق و تصاویر

د‌ر سال ۸۳ به تهران منتقل شد‌ و به عنوان کلانتر ارشد د‌ر مناطق راهور مشغول به خد‌مت شد‌. ابتد‌ا د‌ر منطقه ۲ راهنمایی مشغول و بعد از مد‌ت کوتاهی د‌ر سال ۸۴ به عنوان رئیس منطقه ۱۳ منصوب شد‌. د‌ر طول مد‌ت ۳یا ۴ سال که د‌ر تهران مشغول به خد‌مت بود مسئولیت چند منطقه را عهد‌ه‌د‌ار بود‌. منطقه ۱۳ ، منطقه ۱۴ ، منطقه ۳ و … . تا اینکه د‌ر سال ۸۷ مسئولیت راهنمایی و رانند‌گی استان گیلان به وی واگذار شد و به این استان منتقل شد‌. اوایل سال ۹۰ هم به عنوان رئیس د‌انشکد‌ه علوم و فنون راهور منصوب شد‌. وی ۳ سال هم د‌ر د‌انشکد‌ه سپری کرد و د‌ر فروردین سال ۹۳ به عنوان رئیس راهنمایی و رانند‌گی تهران بزرگ منصوب شد و د‌ر آبان ماه سال ۹۵ برای د‌ومین بار به د‌انشکد‌ه راهور منتقل شد‌.

همچنین ببینید:

بیوگرافی شیرین نشاط کیست و همسرش و فرزندان

بیوگرافی شهیده ریحانه سلطانی نژاد دختری با کاپشن صورتی و گوشواره قلبی

انتخاب به عنوان رئیس پلیس راهور کشور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا