خبر حوادث

بیوگرافی سرهنگ اسماعیل چراغی ماجرای شهادت سرهنگ یگان ویژه اصفهان

بیوگرافی سرهنگ اسماعیل چراغی و ماجرای شهادت سرهنگ یگان ویژه اصفهان چیست.

بیوگرافی سرهنگ اسماعیل چراغی و ماجرای شهادت سرهنگ یگان ویژه اصفهان چیست.

سرهنگ شهید اسماعیل چراغی کیست

سرهنگ شهید اسماعیل چراغی عضو یگان ویژه و جریان شهادتش در اصفهان را در ادامه بخوانید.سرهنگ اسماعیل چراغی یکی از فرمانده های یگان ویژه بوده است که در نیروی انتظامی مشغول به خدمت رسانی بوده است
سرهنگ اسماعیل چراغی چند سال است که در اصفهان مشغول به فعالیت بوده است.

حکیمی فرد به دنبال صحبت هایش با تکذیب هر نوع حمله تروریستی به حوزه بسیج در اصفهان می گویند اطلاعیه های که از سمت سپاه منتشر شده کذب مشخص شده و جزئیات تکمیلی را به وسیله رسانه‌های رسمی به اطلاع خواهیم رساند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

حمیدرضا روحی کیست و بیوگرافی حواشی کشته شدن

فیلم لحظه درگیری با چاقو و شهادت دانیال رضازاده و حسین زینال زاده بسیج

سرهنگ پاسدار رضا الماسی کیست ماجرای شهدا و ترور در بوکان

بیوگرافی کیان پیرفلک پسر 10 ساله اهل ایذه و ماجرای کشته شدن

سرهنگ شهید اسماعیل چراغی
ایشان افزود: پس از آن عوامل تروریستی از بین آشوبگران و اغتشاشگران با رگبار بستن به سمت نیروهای پلیس و مدافع امنیت تیراندازی می‌کنند که ۲ نفر از نیروهای بسیجی به نام محمدحسین کریمی و محسن حمیدی به شهادت رسیده و ۲ نفر دیگر نیز زخمی و مجروح شدند.

حکیمی فرد با رد و تکذیب هرگونه حمله تروریستی به حوزه بسیج  اصفهان گفت: اطلاعیه انتشار شده از سوی سپاه کذب می باشد و جزئیات  تکمیلی پرونده از رسانه‌های رسمی متعاقبا اعلام میشود.

سرهنگ رضا نصیری فرمانده یگان ویژه استان اصفهان در طی مصاحبه با یکی از خبرنگاران خبرگزاری ها این چنین می گویند که دقایقی قبل اسماعیل چراغی یکی از اعضای نیروی ویژه ای که در شب گذشته در محل خانه اصفهان حضور داشته است.به وسیله تروریست ها مورد اصابت گلوله های جنگی قرار میگیرد ایشان دقایقی قبل به درجه رفیع شهادت نائل می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا