بیوگرافیخبر ورزشی

بیوگرافی سلن اردم مربی بسکتبال ترکیه کیست +عکس همسر و فرزند

سلن اردم کیست

سلن اردم سرمربی تیم بانوان بسکتبال ترکیه است و در سال ۱۹۸۸ در آنتالیا ترکیه زاده شده است و تنها مربی زن ترکی سوپر لیگ بسکتبال بانوان ING می‌باشد، که به فاتح تریم بانو معروف می‌باشد.

سلن اردم سرمربی تیم زنان بسکتبال بلتیااسپور ترکیه ING می باشد که در سال ۲۰۲۱ به عنوان سرمربی تیم بانوان بسکتبال بلتیا اسپور بر گزیده شد. او متولد سال ۱۹۸۸ در آنتالیا بوده و تنها سرمربی زن ترکیه ای سوپرلیگ بسکتبال زنان ING است که به فاتح تریم زن مشهور است. سلن اردم در حال حاضر ۳۵ سال سن دارد و بیش از ۱۸ سال سابقه مربیگری سوپرلیگ بسکتبال زنان را در لیگ ترکیه در کارنامه خود دارد. خانم سلن اردم بازیکن سابق و سرمربی فعلی در لیگ حرفه‌ای بسکتبال زنان ترکیه می باشد و به واسطه استایل‌های شیک و رسمی خود در کنار زمین مشهور شده است. این بانوی بسکتبالیست با کفش پاشنه بلند کنار زمین حاضر میشود و هدایت تیم زنان بلتیااسپور ترکیه را بر عهده دارد.

بیوگرافی کامل سلن اردم

وی در سال ۱۹۸۸ در آنتالیا دیده به جهان گشوده است و حالا ۳۵ ساله می‌باشد و بیشتر از ۱۸ سال تجارب مربیگری سوپر لیگ بسکتبال بانوان را در لیگ ترکیه را در پرونده ورزشی خود به ثبت رسانیده است. ولی حضور ایشان با کفش‌های پاشنه بلند در رقابت‌ها همواره سوژه فضای مجازی گردیده است و مورد نقد جای گرفته است.

بیوگرافی سلن اردم مربی بسکتبال ترکیه کیست +عکس همسر و فرزند

سوابق ورزشی

سلن اردم در تاریخ سال ۱۹۸۸ در آنتالیا کشور ترکیه به دنیا آمده است. او بازیکن اسبق بسکتبال و بسکتبالیست ترکیه‌ای است، که اکنون هدایتگر بسکتبال بلتیااسپور ترکیه را عهده‌دار می‌باشد.

او در رشته تربیت بدنی تحصیل کرده است. ایشان از سنین نوجوانی رشته بسکتبال را انتخاب کرد و تا سال ۲۰۲۰ در تیم‌های شاخصی از جمله: بیوکشهیربگ بلدیه اسپور توروسلار حضور یافت و در پایان بازنشسته گردید.
او اکنون به عنوان هدایتگر بلتیا اسپور ترکیه در لیگ بسکتبال بانوان ترکیه فعال است.

بیوگرافی سلن اردم مربی بسکتبال ترکیه کیست +عکس همسر و فرزند

سلن بازیکن اسبق و هدایتگر فعلی در لیگ حرفه‌ای بسکتبال بانوان ترکیه است و توسط استایل‌های شیک و رسمی‌اش در حین مسابقات معروف شده است.

این چهره بسکتبالیست با کفش پاشنه بلند در زمان مسابقات حضور پیدا می‌کند و سرمربی تیم بانوان را عهده‌دار می‌باشد.

بیوگرافی سلن اردم مربی بسکتبال ترکیه کیست +عکس همسر و فرزند

فاتح تریم سلن اردم

سلن اردم که به اسم پارکت پاشنه‌دار مشهور می‌باشد، مبدل به یک امر پرهوادار در فضای مجازی شد. سلن اردم از هدایتگران زن سوپر لیگ بسکتبال زنان است. ایشان با شباهت خود به فاتح تریم و زبان بدن وی و دیدی که در طی مسابقات دارد سبب شد تمامی ایشان را فاتح تریم زن بیان کنند.
وی مدت‌هاست هدایتگر بسکتبال آنتالیا بویوکشهیر بلدیه اسپور توروسلار می‌باشد.

بیوگرافی سلن اردم مربی بسکتبال ترکیه کیست +عکس همسر و فرزند

از بسکتبال تا مربی

سلن اردم، بازیکن اسبق و هدایتگر کنونی در لیگ حرفه‌ای بسکتبال بانوان ترکیه می‌باشد، که در حال حاضر ۳۵ سال سن دارد و توسط استایل‌های شیک و رسمی‌اش در مسابقات حضور پیدا می‌کند.

خانم اردم با قدی بلند و استایل شیک یکی از بسکتبالیست‌های قدیمی و با تجارب ترکیه‌ای به حساب می‌آید. در حال حاضر در لیگ برتر بسکتبال ترکیه مشغول به کار است.

ایشان پس از وداع پابه حرفه مربیگری بسکتبال نهاد. این چهره ورزشی در تیم‌های بسکتبال بویوکشهیر بلدیه اسپور توروسلار و تیم ملی بسکتبال ترکیه حضور داشته است و افتخارات بسیاری برای کشور خود به دست آورده است.

بیوگرافی سلن اردم مربی بسکتبال ترکیه کیست +عکس همسر و فرزند

سلن اردم تنها هدایتگر زن ترکی سوپر لیگ بسکتبال زنان ترکیه‌ای می‌باشد و لقب فاتح‌ترین را به ایشان داده اند.

او با استایل شیک و کفش‌های پاشنه بلند، جواهرات و لباس‌های زیبا در رقابت‌هایی که سرمربی تیم را عهده‌دار می‌باشد، توجه بسیاری را به خود جلب نموده است.

مدت‌ها در رشته بسکتبال حضور داشته است و پس از آن به خاطر آسیب دیدگی قصد نمود از ورزش فاصله بگیرد و مربی شود.

همچنین ببینید:

بیوگرافی ناصر محمدخانی و همسر اول و دوم و اعدام زن صیغه ای

بیوگرافی الهام اصغری شناگر ایران رکورد دار گینس

بیوگرافی بری وایت قهرمان کشتی کج wwe کیست

بیوگرافی فاطمه اسماعیلی بازیکن هاکی روی یخ تیم ملی بانوان ایران

ایشان نزدیک به ۱۸ سال می‌باشد، که در حرفه مربیگری فعالیت می‌کند.

سلن در سال ۲۰۰۲ دچار مصدومیت‌های پی در پی شد و به خاطر همین از ورزش فاصله گرفت و از همان سال در عرصه مربیگری فعالیت نمود.

ایشان در مورد فعالیت هایش افزود:
من از فعالیتی که صورت می‌دهم و در جایی که حضور دارم خیلی رضایتمند می‌باشم. من این فعالیت را به طور جدی صورت میدهم و زمانی که علاقه‌ای به کاری داشته باشم آن را انجام خواهم داد و اینکه احساس فعالیت نمی‌کنید، احساس عشق می‌کنید.

در سال ۲۰۲۱، سلن اردم به عنوان هدایتگر تیم بانوان بسکتبال منصوب گردید و توانست مقام سوم را به دست آورد.

بیوگرافی سلن اردم مربی بسکتبال ترکیه کیست +عکس همسر و فرزند

همسر و فرزندان

سلن اردم متاهل است و دارای یک فرزند دختر میباشد.

پیج اینستاگرام سلن اردم 

در اینستاگرام با آیدی selenn_erdem این مربی را دنبال کنید.

پیام تشکر از مردم ایران

خانم سلن اردم پس از آنکه ویدئو مربی گری او بین ایرانیان با استقبال بالایی روبه رو شد در پیامی اینستاگرامی از آن‌ها تشکر کرد.

استوری تشکر سلن اردم مربی بسکتبال ترکیه از ایرانی ها

سلن اردم، بازیکن سابق و سرمربی فعلی در لیگ حرفه‌ای بسکتبال زنان ترکیه، اکنون ۳۵ سال دارد و به واسطه استایل‌های شیک و رسمی خود در کنار زمین

خانم اردم با قامتی بلند و استایل شگفت انگیز یکی از بسکتبالیست های قدیمی و با سابقه ترک است در هم اکنون در لیگ برتر بسکتبال ترکیه فعایت دارد

او بعد از خداحافظی وارد حرفه مربیگری بسکتبال شده است. او در تیم های بسکتبال بویوکشهیر بلدیه اسپور توروسلار و تیم ملی بسکتبال ترکیه بازی کرده و افتخارات زیادی را برای کشورش کسب کرده است

فیلم وایرال شده از سلن اردم

سلن‌اردم، تنها سرمربی زن ترک سوپرلیگ بسکتبال بانوان ترکیه است و لقب فاتح ترین را به خود اختصاص داده است، اکنون ۳۵ سال دارد با جاه طلبی و همچنین کفش های پاشنه بلند، جواهرات و لباس های شیک خود در مسابقاتی که هدایت تیم را بر عهده دارد، توجه ها را به خود جلب می کند.

اردم سال ها بسکتبال بازی کرد و سپس به دلیل آسیب دیدگی تصمیم گرفت ورزش را کنار بگذارد و مربی شود. او نزدیک به ۱۸ سال است که مربیگری می کند.

سلن در سال ۲۰۰۲ دچار مصدومیت های متوالی شد و به همین دلیل فعالیت ورزشی خود را رها کرد و از همان سال به مربیگری پرداخت.

او درباره عملکردهای خود گفته: “من از کاری که انجام می دهم و جایی که هستم بسیار راضی هستم. من این کار را به صورت حرفه ای انجام می دهم و وقتی کاری را که دوست دارید انجام می دهید، احساس کار نمی کنید، احساس عشق می کنید.”

در سال ۲۰۲۱؛ سلن اردم به عنوان سرمربی تیم زنان بسکتبال بلتیااسپور ترکیه انتخاب شد و موفق شد به مقام سومی دست پیدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا