بیوگرافی

بیوگرافی سمیرا باغبانی ترشیزی 【حواشی سرباز اسرائیلی + زندگی شخصی】

سمیرا باغبانی ترشیزی یک زن ایرانی-اسرائیلی است که عضو نیروی ارتش اسرائیل است و در این مقاله قصد داریم به بیوگرافی سمیرا باغبانی ترشیزی بپردازیم. همراه لردخت باشید.

اخیرا در فضای مجازی، شایعاتی منتشر شده است که ادعا می‌کند یک دختر به نام سمیرا باغبانی ترشیزی در حال جاسوسی از سربازان اسرائیل از طریق شبکه‌های اجتماعی است. گفته می‌شود وظیفه او در نیروی نظامی، خدمات و تامین رفاه سربازان اسرائیلی است. البته در این مورد اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی در دسترس نیست.

بیوگرافی سمیرا باغبانی ترشیزی 【حواشی سرباز اسرائیلی + زندگی شخصی】

سمیرا باغبانی ترشیزی کیست ؟

دربارهٔ سمیرا باغبانی ترشیزی اطلاعات دقیق و مشخصی در دسترس نیست. محل تولد، سکونت و تاریخ تولد او به صورت دقیق اعلام نشده است. براساس اطلاعات اندکی که منتشر شده است به نظر می‌رسد این سرباز اسرائیلی متواد دهه ۷۰ باشد. مادر باغبانی اسرائیلی و پدرش ایرانی است. سمیرا از سن ۱۸ سالگی به ارتش اسرائیل پیوست و در آنجا وظیفه تامین امکانات رفاهی سربازان را بر عهده دارد. او در حال حاضر عضو نیروهای اسرائیلی است.

بیوگرافی سمیرا باغبانی ترشیزی 【حواشی سرباز اسرائیلی + زندگی شخصی】

خانواده سمیرا باغبانی

پدر سمیرا باغبانی در سال ۱۳۵۷ با وقوع انقلاب از ایران به آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا به سازمان موساد پیوست. پس از مهاجرت به اسرائیل، با یک زن اسرائیلی ازدواج کرد و فرزند دختری به نام سمیرا به دنیا آورد.

همچنین ببینید:

گروه جیش العدل کیست ؟

خواهر امیر تتلو کیست ؟

سینا علیخانی کیست ؟
خواهر تتلو کیست ؟
سینا علیخانی کیست ؟

نقش سمیرا باغبانی در جنگ اسرائیل و حماس

در جنگ اسرائیل و حماس، سمیرا باغبانی ترشیزی به سربازان اسرائیلی کمک کرده و تلاش کرده است تا کمبودهای و امکانات رفاهی مورد نیاز آ‌ها را تامین کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا