بیوگرافی

بیوگرافی شاکر بوری طنز پرداز بلاگر کیست و کجاست + حواشی و اخبار

شاکر بوری طنزپرداز آبادانی متولد دهه 70 بوده که در چند سال اخیر با انتشار ویدیوهایی از خود درباره مسائل مختلف کشور اظهار نظر طنز میکند برخی اظهارات شاکر بوری در زمینه سیاسی و اجتماعی و اقتصادی برایش دردساز شد دادستان آبادان در گفتگو با میزان در رابطه با علت بازداشت شاکر بوری طنزپرداز آبادانی گفت: این فرد به اتهام ارتکاب جرایٔم علیه امنیت تحت تعقیب بود.

این فرد با صدور قرار تامین متناسب جهت انجام تحقیقات بازداشت شد و پس از تکمیل تحقیقات با صدور قرار قبولی تامین، صبح روز ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ آزاد شد.

بیوگرافی شاکر بوری طنز پرداز بلاگر کیست + حواشی و اخبار

بیوگرافی

شاکر بوری طنزپرداز و بلاگر آبادانی است او در دهه هفتاد به دنیا آمده و چند سالیست که در اینستاگرام فعالیت میکند که موفق شد فالوئرهای زیادی را به دست آورد شاکر بوری آگاهی کاملی بر روی طنزپردازی ندارد و به همین برخی از موضوعات را به تمسخر میگیرد و باعث انتقادات مخاطبانش به او میشود.

بیوگرافی شاکر بوری طنز پرداز بلاگر کیست + حواشی و اخبار

حواشی مفقودی

شاکر بوری در مرداد 1402 ناپدید شد و دیگر در اینستاگرامش فعالیتی نداشت برخی از رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی مدعی بودند که این بلاگر به دلیل اظهار نظر درباره حجاب و تمسخر کردن کفن پوشی بازداشت شده است اما نیروی انتظامی میگوید هیچ بازداشتی از سوی آنها صورت نگرفته و خانواده اش باید مفقودی شاکر بوری را به پلیس اعلام کنند تا پیگیری شود.

همچنین ببینید:

بیوگرافی ادا اجه بازیگر ترکیه ای و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی رضا پیشرو خواننده رپ و رپر معروف و همسرش +حواشی

شاکر بوری اهل خوزستان است و در ویدیوهای متعددی به زبان طنز به انتقاد از مشکلات اقتصادی کشور پرداخته است.

به گزارش رویداد۲۴ هنوز از علت دستگیری این بلاگر اینستاگرامی خبری در دست نیست. دوازدهم مرداد ماه برخی رسانه‌ها از جمله سایت دیده‌بان ایران خبر از بازداشت این بلاگر اینستاگرامی دادند. در ادامه تصویری از صفحه اینستاگرامی این طنزپرداز اینستاگرامی مشاهده می‌کنید.

بیوگرافی شاکر بوری طنز پرداز بلاگر کیست + حواشی و اخبار

طنز سیاسی نوعی طنز است که تخصصش سرگرم کردن مردم از طریق داستان‌های سیاسی است؛ همچنین در مواردی که یک رژیم، زدن حرف‌های سیاسی و مخالفت با حکومت را ممنوع کرده‌است، با هدف براندازی، به عنوان روشی برای پیشبرد استدلال‌های سیاسی که اینگونه استدلال‌ها به صراحت ممنوع است، استفاده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا