بیوگرافی

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر همسرش و ماجرای بیکار شدن و عکس

بیوگرافی

شیوا خسرومهر یکی از هنرپیشگان سینما، تئاتر و تلویزیون کشور ایران به حساب می‌آید، که در تاریخ ۲۴ آبان ماه سال ۱۳۵۰ در سبزوار به دنیا آمده است.

ایشان در رشته هنر تحصیل کرده است و مدرک دانشگاهی خود را از دانشگاه هنرهای زیبا دریافت کرده است.

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر همسرش و ماجرای بیکار شدن و عکس

خانم خسرومهر در یک خانواده کم جمعیت متولد شده است.

وی تنها یک خواهر و دو برادر نیز دارد و در خانواده فرزند نخست به حساب می‌آید.

پدر ایشان هوشنگ خسرومهر پیشکسوت تئاتر در سبزوار به حساب می‌آید،که شخصی فرهنگی می‌باشد.

سوابق بازیگری

شیوا خسرومهر فعالیت‌های هنری اش را به طور جدی از سال ۱۳۵۵ زمانی که ۵ سال سن داشته آغاز کرده است.
ایشان نخستین مرتبه در نمایش تئاترهای پدر خود بر روی صحنه حاضر شد، ولی به دلیل انقلاب و فاصله گرفتن پدر از عرصه هنرپیشگی، خانم شیوا هم از این عرصه دور شد.

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر همسرش و ماجرای بیکار شدن و عکس

پس از مدت‌ها در سال ۱۳۷۵ زمانی که ۲۵ سال سن داشته از طرف مهدی فخیم‌زاده با خسرو ملکان آشنایی گردید و با اثر عروسی مهتاب مقابل قاب تلویزیون قرار گرفت.

شروع فعالیت هنری

شیوا خسرومهر زمانی که ۵ سال سن داشته در سال ۱۳۵۵ به خاطر شغل پدرش در زمینه نمایش تئاتری فعالیت می‌کرد و پا به روی صحنه تئاتر گذاشته است، ولی بعد از فاصله گرفتن پدر بعد از ۲۰ سال مجدداً در سال ۷۸ با نام نویسی در کلاس‌های هنرپیشگی زیر نظارت زنده یاد حمید سمندریان پا به زمینه هنرپیشگی نهاد.

نخستین ایفایش را با نمایش تئاتری به اسم مجلس نامه ساخته آقای رحمانیان استارت زد و سپس در تله تئاتر ساخته حمید سمندریان به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر همسرش و ماجرای بیکار شدن و عکس

بعد از آن به واسطه مهدی فخیم‌زاده به عوامل تولید کننده مجموعه کاشانه آشنا شد و در آن فعالیت بازی کرده است.

می‌توان کارهایی که ایشان در آنان حضور یافته: تاج‌های کاووس، خیابان هفدهم، مجلس‌نامه، انگشتری ژنرال ماسیاس، حریر سرخ، صنوبر و در چشمان خیس اسماعیل را بیان کرد.

همسر و فرزندان

شیوا خسرو مهر مدت‌هاست که ازدواج نموده است و ثمره آن یک دختر به اسم رکسانا است، ولی این ازدواج چندان پایدار نبود و پس از چندی به جدایی کشیده شد.

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر همسرش و ماجرای بیکار شدن و عکس

شیوا خسرومهر از جمله هنرمندان سینما و تلویزیون به حساب می‌آید، که در آثار و مجموعه‌های زیادی حضور یافته است و وی اکنون ایفا در مجموعه بچه مهندس را به اتمام رسانده و در دو فعالیت نوروزی در حال اکران از سیما به ایفای نقش می‌پردازد.

شیوا خسرومهر از ایفای همزمان خود در این دو مجموعه افزود: در دو مجموعه دوپینگ که از شبکه ۳ سیما و کامیون از شبکه ۲ سیما در حال اکران می‌باشد، ایفای نقش می‌کنم.

گودی چشم

او در ادامه از مخاطبین به دلیل فیزیک صورت خود در مجموعه‌های نوروزی معذرت خواهی نمود و افزود: من مدت‌ها گودی چشم داشتم و ساعت‌های بسیاری دوستان چهره پرداز برای پر نمودن این گودی زیر چشم با من درگیر بودند.
من در تاریخ دی ماه به پیشنهاد یکی از پزشکان خانم ژل تزریق نمودم، که با پوست بدن من سازگار نبود و ژل حرکت نمود و اکنون در حین آنزیم زدن به خاطر درمان می‌باشم.

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر همسرش و ماجرای بیکار شدن و عکس

ایشان در ادامه افزود: مخاطبین تلویزیون صورتم را زشت و چاق در قاب تلویزیون می‌بینند، به خاطر همین در همین جا به مخاطبین عزیز بیان می‌نمایم که از این آنزیم‌ها استفاده نکنند، به خاطر اینکه هیچ تضمینی وجود ندارد که با بدن آنها سازگار باشد. از آقایان اطیابی و مقصودی به دلیل اینکه با دقت به چهره‌ام من را قبول نمودند و این اجازه را به من دادند که در این دو فعالیت نوروزی حضور داشته باشم و اینکه مدیران شبکه سه و دو سپاسگزاری می‌کنم.

رژیم غذایی

شیوا خسرومهر گیاهخوار می‌باشد.

خود بیان می‌کند دستپخت بسیار خوبی دارد و غذاهای مورد علاقه وی استانبولی، قارچ سوخاری و پیتزای سبزیجات می‌باشد.

آثار

عروسی مهتاب ساخته خسرو ملکان سال ۷۵
سایه وحشت ساخته عماد اسدی سال ۸٧

نفرین ساخته علی توکل نیا سال ۸۹

پاریس تا پاریس ساخته محمد حسین لطیفی سال ۸۹
نقش نگار ساخته علی عطشانی سال ۹۲

سه بیگانه ساخته مهدی مظلومی سال ۹۳

انارهای نارس ساخته مجید رضا مصطفوی سال ۹۲

قرارمون پارک شهر ساخته فلورانس سام سال ۹۵

سال دوم دانشکده من سال ۹۶

سلام علیکم حاج آقا سال ۹۷

دوچ ساخته امیر مشهدی عباس سال ۹۷

دلیل کم کاری

شیوا خسرومهر بیان می‌کند:
که در این ۱۰ ماه هیچ تماس تلفنی از طرف کارگردان‌ها برای ایفا در هیچ اثر و مجموعه ای با من نشده است و شوربختانه من بعد از ۲۵ سال کار در زمینه هنرپیشگی به اجبار فعالیت دیگری را آغاز نمودم، تا بتوانم اجاره خانه و خرج زندگی را در بیاورم، ولی من تنها نبودم و از مهر ماه سال قبل با ماجراهایی که در جامعه رخ داد، خیلی از همکاران من بیکار شده‌اند.

بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر همسرش و ماجرای بیکار شدن و عکس

خانم خسرومهر بعد از انجام کار غیر اخلاقی و غیرحرفه‌ای شبکه اینترنشنال در تحریف سخنان خود و تحریک مخاطبین، در فضای مجازی به این ماجرا واکنش نشان داده است.

عصبی شدن از دست شبکه ایران اینترنشنال

شبکه ایران اینترنشنال در تیتر اینگونه بیان کرد که شیوا خسرومهر هنرپیشه ای حکومتی بیان نموده است که مراقب ما هنرپیشه که با حجاب می‌باشیم را داشته باشید! استفاده از کلمه هنرپیشه حکومتی سبب عصبی شدن این چهره گردیده بود.

همچنین ببینید:

بیوگرافی بیژن مرتضوی و همسر و اول و دوم و فرزندان +سرنوشت و عکس

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان + عکس

بیوگرافی ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی + اختلاف سنی و عکس

بیوگرافی حسین روازاده (حکیم روازاده) از خرافات تا اخراج +عکس

خانم شیوا خسرومهر بیان نمود من به عنوان یکی از اعضای خانه سینما و تئاتر با ۲۵ سال سابقه برای چه بایستی ۱۰ ماه هیچگونه فعالیتی نداشته باشم.

خانه سینما به غیر از پرداخت بیمه برایم چه کاری انجام داده؟ فقط لطفی که در خانه تئاتر به هر یک از اعضا داشته این می‌باشد که یک میلیون تومان در زمان کرونا به ما پرداخت کرده‌اند.

این یک توهین بزرگی برای من می‌باشد و دیگر هیچ علتی ندارد. من در نشست‌ها مشارکت نمایم.

این مراکز فرمالیته می‌باشند. خیلی از همکارهای من اوضاع نامناسبی دارند. همهی ارگان‌ها در ایران به پرسنل و عوامل رسیدگی می‌نمایند. تنها هنرمندان می‌باشند که فردی آنان را نمی‌بیند.

ایشان افزود : به من هنرپیشه هیچ ربطی ندارد که بعضی به خیابان آمدند؟ زیر پست‌های اینستاگرام من حرف‌های بد و تهدید بود که تو جیره خور حکومت می‌باشی! برای چه در این دوران فردی از من که یک هنرپیشه بی‌حاشیه می‌باشم حمایت نمی‌کند. حداقل سیاست به خرج بدهید.

من فعالیتم را از نمایشگاه تئاتری و سینما شروع نمودم، ولی اکنون مخاطبین من را هنرپیشه تلویزیون می‌خوانند.

حداقل تلویزیون بایستی ما را که هنوز حرمت نان و نمک را حفظ نموده‌ایم حمایت نمایید یا اینکه جویای احوالات ما باشید، که حجاب داریم و مثل برخی همکاران نمی‌باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا