بیوگرافی

بیوگرافی صادق بوقی و ماجرای فیلم رقصیدن در بازار رشت

بیوگرافی صادق بوقی

صادق بوقی متولد ۱۳۳۲ اصالتا گیلک و ساکن شهر رشت است. او اکنون ۷۰ سال دارد.

چندوقت اخیر، صادق بوقی به‌دلیل رقص و شادی در بازار رشت، به شهرت رسید. ویدئویی از او که در حال رقص و خواندن آهنگ‌های محلی گیلان بود، در شبکه‌های اجتماعی منتشر و به‌سرعت فراگیر شد.

بیوگرافی صادق بوقی و ماجرای فیلم رقصیدن در بازار رشت

این ویدیوها، توجه بسیاری از رسانه‌های خارجی را نیز به خود جلب کرد و سبب شد تا صادق بوقی به عنوان نمادی از شادی و امید شناخته شود. او با رقص و شادی خود، نشان می‌دهد که حتی در شرایط سخت نیز می‌توان شادی را به زندگی آورد.

ماجرای فیلم رقصیدن در بازار رشت

ویدئویی از خوانندگی، رقص و شادی یک فرد در بازار رشت در شبکه‌های اجتماعی به‌طور گسترده‌ای منتشر شد به‌طوری که حتی رسانه‌های خارجی نیز آن را پوشش دادند. شخص مشهوری که در این ویدئوها حضور داشت، صادق بوقی نام داشت.

چند روز پس از انتشار عمومی رقص و شادی در رشت، اخبار مختلفی درباره برخورد با این پیرمرد شاد، بستن صفحه اینستاگرامش و بستن شبکه‌های اجتماعی فعال در رشت که پخش‌کننده این ویدیوها بودند، منتشر شد.

واکنش صادق بوقی به حواشی اخیر

در یک مصاحبه، صادق بوقی نسبت به پیام‌ها، تشویق‌ها و گاها نظرات منفی که منتشر شده بود، اظهار داشت:

هدف من فقط شادی مردم است و سعی می‌کنم روحیه آنها را تغییر دهم.

همچنین او افزود:
من ۵۰ سال برای فوتبال بوق زدم و اگر عمری باقی مانده باشد، ۱۰ سال دیگر هم برای ایران بوق خواهم زد، زیرا من یک ایرانی واقعی هستم.

همچنین ببینید:

امید خواننده اصالتا اهل کجاست آیا لر است؟ +فیلم مصاحبه

بیوگرافی اکبر رحیمی مدیر عامل چای دبش کیست؟

صادق بوقی کیست و چرا پیج اینستاگرام او مسدود شد؟

بوقچی استادیوم

صادق بنا متجدد، بوقچی معروف باشگاه سپیدرود، پگاه و داماش بود که آهنگ معروف استادیوم رشت را در بازار خواند و مورد استقبال قرار گرفت. آهنگ طنزآمیزی که در دهه شصت توسط جوانان رشتی ساخته شده بود.

بیوگرافی صادق بوقی و ماجرای فیلم رقصیدن در بازار رشت

صادق بوقی و همسر

اطلاعاتی از زندگی شخصی صادق بوقی و جزئیات او در دسترس نیست و این مرد خوش‌ذوق صرفا به‌خاطر ویدیوهایی اخیرش در معرض دید رسانه و کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

صفحه اینستاگرام صادق بوقی

درحال‌حاضر صادق بوقی صفحه فعالی در اینستاگرام ندارد و پیج قبلی او در این پلتفرم بسته شده است.

فیلم‌های خوانندگی و رقصیدن صادق بوقی در بازار رشت، بازار ماهی‌فروشان و شهرداری رشت در پلتفرم‌هایی نظیر اینستاگرام دست‌به‌دست منتشر می‌شود.

بازیگر نقش کودکی باران در سریال آوای باران کیست

به گزارش خبرگزاری‌های معتبر صفحه اینستاگرام صادق بوقی به‌دلیل تولید محتوای غیرقانونی مسدود شده است و احتمال می‌رود دیگر مانند قبل فعالیتی از آن مشاهده نشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا