بیوگرافی

بیوگرافی صدف الماسی کیست و افشا چت علیرضا بیرانوند پیج اینستاگرام و عکس

بیوگرافی صدف الماسی کیست و افشا چت علیرضا بیرانوند اینستاگرام و بیوگرافی صدف الماسی کیست و ماجرا او با علیرضا بیرانوند چه بوده است.

صدف الماسی دختر مدل اینستاگرامی بوده که در این شبکه اجتماعی فعالیت دارد او دارای فالوئرهای زیادی در اینستاگرام بوده و به همین مورد توجه کاربران قرار رفته است او در اینستاگرامش خود به تبلیغ لوازم آرایشی وو لباس برای شرکت های مختلف میپردازد او زمانی در رسانه های کشورمان مورد توجه قرار گرفت که مدعی شد علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران برایش پیام ارسال کرده و قصد دوستی با او داشته است و با انتشار اسکرین شات های این فوتبالیست حواشی زیادی به وجود اورده است حالا بسیاری از هواداران علیرضا بیرانوند به پیج این فوتبالیست رفته و از او درباره این ادعای صدف الماسی سوال پرسیده اند.

حالا شاید برای برخی از کاربران سوال باشد صدف الماسی کیست و چه رابطه ای با علیرضا بیرانوند که متاهل بوده دارد برخی معتقد هستند صدف الماسی قصد تلاش میکند که علیرضا بیرانوند را تخریب کند و آبروی او را در فضای مجازی ببرد.

البته علیرضا بیرانوند هنوز به این اخبار واکنشی نداده است.

بیوگرافی صدف الماسی کیست و افشا چت علیرضا بیرانوند پیج اینستاگرام و عکس

 

صدف الماسی کیست

صدف الماسی یکی از مدلینگ های فضای مجازی و اینستاگرام بوده است که در کار تبلیغ لوازم آرایشی پوشاک و لباس بوده است در فضای اینستاگرام فعالیت می کند.

بیوگرافی صدف الماسی کیست و افشا چت علیرضا بیرانوند اینتساگرام و بیوگرافی

صدف الماسی با منتشر کردن یکی از گفتگو های خصوصی خودش با علیرضا بیرانوند فوتبالیست تیم ملی ایران برای علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش ایرانی جنجال و حاشیه زیادی درست کرده است.پیام های خصوصی و ویس های فرستاده شده از طرف علیرضا بیرانوند برای صدف الماسی به شدت در فضای مجازی جنجال درست کرده است البته هنوز در مورد صحت این موضوع و ادعای صدف الماسی مدلینگ اینستاگرامی نمی شود اظهار نظر کرد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

 صدف بیوتی (مسائلی) شاخ مجازی از ایران تا آمریکا

 دن بیلزریان دختر بازترین عیاش ترین مرد آمریکا و شاخ مجازی

در چند روز اخیر جوی تخریب کننده بر علیه علیرضا بیرانوند و وحید امیری در فضای مجازی درست شده است مردم این دو بازیکن تیم ملی فوتبال را به همراه نبودنشان با مردم کشور متهم کرده اند و آنها را مورد انتقادات زیاد قرار داده اند حالا در این وضعیت هرکس از این بازیکنان سوژه های در دست دارد برای خراب کردن شان در فضای مجازی منتشر می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا