بیوگرافی

بیوگرافی صدف صفرزاده معلم قائمشهری آملی +اینستاگرام و ویدیو ها

بیوگرافی صدف صفرزاده

صدف صفرزاده متولد ۲۷ بهمن ۱۳۷۲ بوده و معلم، اینفلوئنسر اهل قائمشهر است که به دلیل پخش آهنگ «گنگستر شهر آمل» در کلاس و پخش شدن کلیپ به دستور اموزش و پرورش اخراج شد اما با وساطت آیت الله معلمی به مناسبت عید مبعث بخشیده شد.

صدف صفرزاده متولد ۲۷ بهمن ماه ۱۳۷۲ قائمشهر است. او فوق لیسانس میکروبیولوژی است و به گفته خودش به دلیل علاقه زیادش به معلمی پا به این عرصه گذاشته است. صفرزاده معلم ریاضی پایه پنجم و ششم یک مدرسه غیرانتفاعی است که پیشتر به واسطه تدریس ریاضی با آهنگ‌ها و روش‌های خاص در فضای مجازی شهرت داشت.

هفته گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که منجر به واکنش‌های گسترده از طرف کاربران و حتی مقامات رسمی شد. صفرزاده در این ویدیو با چند تن از دانش‌آموزان خود در کلاس مدرسه آهنگ گنگستر شهر آمل را همخوانی کردند. آهنگی که به لحاظ محتوایی انتقادات بسیاری به آن وارد است و بیشتر نقد‌ها به این ویدیو این بود که چرا باید یک معلم در کلاس درس چنین آهنگ‌هایی را برای دانش‌آموزان خود پخش کند. البته لازم به ذکر است که این آهنگ از آهنگ‌های محبوب ناحیه مازندران است و بسیاری از مردم خطه شمال این آهنگ را در مراسمات و مجالس خود پخش می‌کنند.

بیوگرافی صدف صفرزاده معلم قائمشهری آملی +اینستاگرام و ویدیو ها

معلم قائمشهری با پخش آهنگ گانگستر شهر آمل در کلاس درس اخراج شد. معلمم قائمشهری با دابسمش این آهنگ بیشترین بازدید را در اینستاگرام زد. این معلم جوان قائمشهری به دلیل گرفتن فیلم از کلاس مدرسه هنگام خواندن آهنگ گنگستر شهر آمل توسط بچه‌ها و انتشار آن در فضای مجازی ، از آموزش و پرورش اخراج شد اما به استخدام بخش فرهنگی باشگاه نساجی مازندران درآمد.

سوابق و علت اخراج معلم قائمشهری

معلم قائمشهری پیش از این به تدریس ریاضیات به روش های خاص و با آهنگ هایی در صفحات اینستاگرامش شهرت داشت و حالا که از مدرسه اخراج شده است شهرت بیشتری پیدا کرده است. صدف صفرزاده پس از اخراج از مدرسه بیکار شد و به استخدام باشگاه نساجی مازندران درآمد.

بیوگرافی صدف صفرزاده معلم قائمشهری آملی +اینستاگرام و ویدیو ها

لازم به ذکر است بهمن ماه 1401 ویدئویی از یک مدرسه غیرانتفاعی در شهرستان قائم شهر در فضای مجازی منتشر شده بود که در آن تعدادی از دانش آموزان در حال خواندن آهنگ گنگستر امل در این مدرسه بودند و حالا پس از چند روز باشگاه نساجی تصمیم گرفت معلم اخراج شده قائمشهری را در باشگاه خود استخدام کند.

پیج اینستاگرام معلم قائمشهری که اخراج شد

پیج اینستاگرام معلم قائمشهری را با آدرس teach_by_100 دنبال کنید. استوری نوازندگی و فیلم تدریس ریاضی او در شبکه های اجتماعی بسیار کارآمد است و دست به دست دانش اموزان برای تدریس بهتر میچرخد . او اخیرا در صفحه شخصی خود موزیک و آواز منتشر کرده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این معلم به دانش آموزان خود یاد می دهد که چگونه اعداد مخلوط را به صورت خلاقانه به کسر تبدیل کنند.

بیوگرافی صدف صفرزاده معلم قائمشهری آملی +اینستاگرام و ویدیو ها

عذر خواهی معلم قائمشهری

پس از انتشار خبر اخراج معلم قائمشهری که دانش آموزانش در کلاس درس ترانه ای زیر زمینی و غیر رسمی را خوانده بودند و واکنش های متفاوت نسبت به آن بروز کرد؛ خبرگزاری ایرنا با انتشار این ویدئو نوشت: معلم مازندرانی از مردم و معلمان عذرخواهی کرد.

بخشیده شدن

استاندار مازندران، تصریح کرد: پس از ارسال درخواست آیت‌الله‌معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و پدر دو شهیدوالامقام و همچنین ابراز ندامت معلم و عدم دقت به محتوای موسیقی از سوی ایشان، با بازگشت این معلم به کلاس درس در روز مبعث پیامبر رحمت، موافقت گردید.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه مدرسه کانون تربیت انسان برای اعتلای نسل‌های آینده این سرزمین است و به تعبیر امام عزیز مدرسه باید به کارخانه انسان سازی تبدیل و تهذیب بر تعلیم مقدم گردد، اظهار کرد: ایجاد شادی و نشاط، پخش موسیقی‌های فاخر و محلی در مدارس مورد تاکید است و برنامه‌های مبسوطی در این‌خصوص در شورای آموزش و پرورش استان مطرح و تصویب گردیده است.

بیوگرافی صدف صفرزاده معلم قائمشهری آملی +اینستاگرام و ویدیو ها

رئیس شورای آموزش و پرورش مازندران، افزود: پخش موسیقی مبتذل و مروج خشونت، پخش تصاویر دانش آموزان بدون اطلاع و رضایت والدین بر خلاف تمامی استاندارد‌ها حتی آن کشور‌های مدعی حقوق بشر است و لذا انتظار این است که متولیان این امر اهتمام جدی در جلوگیری ترویج مصادیق گفته شده داشته باشند.

حواشی

در روزهایی که گذشت انتشار یک ویدیو از کلاس درس ابتدایی معلم قائمشهری خبرساز شد و واکنش های مثبت و منفی بسیاری به همراه داشت و موجب طرح انتقادات و سوالات جدی از وزارت آموزش و پرورش در حوزه تربیتی و عملکردی شد؛ سوالاتی که به نظر می رسد زمان پاسخ به آنها مدت هاست که فرا رسیده است.

بیوگرافی صدف صفرزاده معلم قائمشهری آملی +اینستاگرام و ویدیو ها

به گزارش ایسنا، انتشار ویدئوهایی از همخوانی چند ترانه مبتذل توسط دانش آموزان در فضای مدرسه، مسبوق به سابقه است و اتفاقا در سال ۹۸ که دابسمش هایی از ترانه مبتذل ساسی مانکن در فضای مجازی به صورت گسترده دست به دست می شد، حواشی بسیاری را برای آموزش و پرورش رقم زد و حتی منجر به لغو ابلاغ چند مدیر مدرسه شد.

انتشار این کلیپ ها، این نکته را یادآوری می کرد که جای شادی و فعالیت‌های نشاط آمیز در مدارس خالی است؛ هرچند فارغ از مباحث حقوقی انتشار تصاویر کودکان در فضای مجازی که باید در جای دیگری به آن پرداخت، پیش از این و در دوران کرونا شاهد وجه مثبت همخوانی و ایجاد نشاط در کلاس های درس و انتشار ویدئوهایی از روش های خلاقانه تدریس معلمان به ویژه در مقطع ابتدایی با کمک موسیقی و ترانه هایی بودیم که خودشان ساخته بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا