بیوگرافی

بیوگرافی علیرضا یونچی داور میدون و همسر و فرزندان +عکس

علیرضا یونچی داور برنامه میدون کیست

لردخت | بیوگرافی | علیرضا یونچی در تاریخ ۱۳۳۹ به دنیا آمده است. علیرضا یونچی در رشته برق تحصیل کرده است و در سال ١٣۵٧ مدرک دیپلم خود را دریافت کرده است.

بیوگرافی علیرضا یونچی داور میدون و همسر و فرزندان +عکس

ایشان با دادن دوچرخه‌اش به دوستان خود برای نخستین بار کسب درآمد کرد.
وی به یکی از کارآفرینان با تجارب در زمینه فرش، کاغذ به حساب می‌آید و شغل خانوادگی آنان تجارت فرش می‌باشد.

مارک فرش یونچی در تجارت فرش خیلی مطرح شده است و در بعضی از موزه‌ها از جمله: موزه لندن، نیویورک و قاهره به عنوان فرش اصیل نگاه داشته می‌شود. علیرضا یونچی یکی از داورهای مسابقه میدون با اهداف حمایت مالی از شرکت و اشتغال زدایی با این برنامه فعالیت می‌کند.

علیرضا یونچی یکی از متخصصین درزمینه اقتصاد و همچنین کارآفرین است که می‌توان وی را به عنوان یکی از افراد مجمع عالی واردات کشور ایران نیز مطرح کرد. او دارای مدرک دیپلم برق است.

بیوگرافی علیرضا یونچی داور میدون و همسر و فرزندان +عکس

پدر و پدربزرگ ایشان از تاجرهای فرش بوده‌اند به خاطر اینکه پدر و پدربزرگ وی در عرصه واردات صادرات کالا و محصولات مشغول به کار بوده‌اندبه خاطر همین در این عرصه کاملاً آشنایی دارد و به مرور همه چیز را در این زمینه آموخته و پا به بازار کسب و کار نهاده است.

بیوگرافی علیرضا یونچی

علیرضا یونچی متولد ۱۳۳۹ به عنوان یک کار آفرین موفق، صادر کننده کالا و همچنین تاجر فرش، همان گونه که از نام خانوادگی وی می توان دریافت، اصالتی آذری دارد! یونچی به صورت خانوادگی، تاجر بودند.

علیرضا یونچی مدرک تحصیلی خود را با شروع انقلاب به اتمام رسانید و توانست که مدرک دیپلمش را در رشته برق بگیرد.

بیوگرافی علیرضا یونچی داور میدون و همسر و فرزندان +عکس

از بچگی تا به حال

هنگامی که وارد مدرسه شد پس از تعطیلات پیش پدر و پدربزرگ خود می‌رفته و نزد آنان کار می‌کرده و به خاطر همین تجربیات فراوانی در این عرصه کارآفرینی و صادرات را دارد.

پشتکار ایشان در دوران بچگی نشان دهنده علاقمندی او به کسب و کار بوده است و در میان خویشان همواره ایشان را به عنوان یک پسر کاری و فعال نامیده بودند به خاطر اینکه او هیچ وقت از فعالیت کردن سیر نمی‌شد و هر فعالیتی که به وی داده می‌شد را با علاقمندی و اشتیاق بسیار به اتمام می‌رساند.

در ابتدای انقلاب که اوضاع کشور ایران بسیار دشوار و نابسامان بود، علیرضا یونچی باز هم سعی بسیار می‌کرد تا بتواند تحصیلاتش را با موفقیت پشت سر بگذارد و با سعی و تلاش‌های بسیار نشانگر این بود که یکی از چهره‌های محبوب کشور ایران است .

پس از دریافت مدرک دیپلم به خاطر ماجراهای گوناگون که با انقلاب به وجود آمد پا به بازار نهاد.

بیوگرافی علیرضا یونچی داور میدون و همسر و فرزندان +عکس

علیرضا یونچی قصد نمود که برای ادامه تحصیلات دانشگاهی به خارج از ایران برود ولی با شروع جنگ قصد نمود در ایران بماند و فعالیتش را در همین جا دنبال کند.

ایام خیلی دشواری که هموطنان در زمان جنگ داشتند علیرضا یونچی سعی نمود که به خارج از ایران سفر نکند بلکه به مردم خود که دوران خیلی بد و ناآرامی داشتند کمک کند و به کشور خود در این زمان حساس یاری برساند.

سوابق

او در عرصه نشر و انتشارات مشغول به کار بوده است و از استعدادهای موفق کشور ایران به حساب می‌آید.

این چهره بیان می‌کند من همواره در مسیر کسب وکار موفق آمیز نبوده‌ام بعضی وقت ها در فعالیتم ضعف هایی داشته ام که سبب شکستم شده ولی پس از شکست بایستی نقطه ضعفمان را پیگیری نموده و آن را بشناسیم تا بتوانیم آن را تقویت نموده و از شکست عبرت بگیریم و آن را مبدل به پیروزی نماییم و هیچ وقت از اهدافی که در سر داریم امیدمان را از دست ندهیم.

بیوگرافی علیرضا یونچی داور میدون و همسر و فرزندان +عکس

علیرضا یونچی به غیر از صادرات فرش در صادرات پسته هم مشغول به کار است و اکنون نمایندگی لوازم خانگی نیز دارد و به مدت ۲۱ سال می‌باشد که در واردات کاغذ و مقوا فعالیت جدی دارد.

به آن صورت که ایشان در هر فعالیتی موفق شده بود بازار را در دست بگیرد و رونق بسیاری در راه اقتصاد کشور انجام بدهد و به اشخاص بسیاری کار بدهد که درآمدزایی کنند و به خاطر همین اشخاص بسیاری در شرکت‌ها و بازاری که آقای علیرضا یونچی به راه انداخته بود کسب درآمد کنند.

کرایه دادن دوچرخه در بچگی

آقای یونچی داور برنامه میدون بیان می‌کند :

هنگامی که بچه بودم همیشه در رویاهایم دوست داشتم یک دوچرخه داشته باشم. زمانی که با پدر در میان گذاشتم ایشان افزود در قلک خود چقدر پول داری؟ ولی زمانی که قلک خود را شکستم پولم آنقدر نبود که بتوانم یک دوچرخه بخرم و این شد باقی پول را پدر به من داد.
من دوچرخه سواری را به قدری دوست داشتم که تمام تفریح‌ های من تنها دوچرخه سواری بود.

ایشان در ادامه بیان می‌کند:
زمانی که دوچرخه را خریداری کردم پدر به من افزود: از فردا دوچرخه را به بچه‌های محله اجاره بده ۱۵ دقیقه بر آن سوار می‌شوند و به آنان بگو که بدهی داریم و بایستی آن را بپردازم.

همین پیشنهادات اقتصادی پدر ایشان را برای کارهای اقتصادی حاضر نمود و اینکه علاقه بسیار پیدا کرد.

همچنین ببینید

بیوگرافی شهید عبدالرسول زرین تک تیرانداز و نحوه شهادت

بیوگرافی فریبا جدیکار بازیگر و همسرش از تلویزیون تا کشف حجاب

بیوگرافی محمد محمدی کیست از بدنسازی تا پرورش اندام +عکس

بیوگرافی آزاده اخلاقی همسر دوم محسن نامجو کیست +عکس

پدر وی را در عرصه تجارت خیلی راهنمایی نموده و اینکه پدر را به عنوان استاد خود می‌خواند.

بیوگرافی علیرضا یونچی داور میدون و همسر و فرزندان +عکس

داور برنامه میدون

آقای علیرضا یونچی در سال ۱۳۹۸ به عنوان داور برنامه میدون که از شبکه ۳ پخش می‌شود حاضر شده است.

یک برنامه که در آن کارآفرینان و داوطلب‌هایی که دارای کسب و کار در این مسابقه هستند مشارکت نموده و خودشان را معرفی می‌نمایند.

خانواده

متاسفانه هیچ گونه اطلاعی درباره زندگی خصوصی، همسر، فرزندان این چهره در دسترس ما موجود نیست.

آقای علیرضا یونچی یکی از بازاریابان فعال در زمینه صادرات و واردات مواد اولیه می‌باشد و همچنین تولید کننده لوازم خانگی، بهداشتی، آرایشی، نخ و نساجی است.

ایشان توسط شغل خانوادگی در عرصه تولید فرش‌های دستباف و صادرات با تمام نقاط کشور ایران و دنیا در ارتباط می‌باشد.

علیرضا یونچی در رشته الکترونیک تحصیل کرده است. همچنین دارای مدرک دکترا در رشته استراتژیک کسب درآمد است.

دکتر یونچی به بازارهای جهانی از سویی و علاقه و کار مسلط می‌باشد و همچنین به کاغذ و نشر و انتشارات ایران را به قطب و مرجع کاغذ و چاپ در میان کشورهای همسایه
مبدل کرده است.

دکتر یونچی بسیار معتقد است که مشاور فنی و حرفه‌ای در عرصه‌های ساخت بسیار مهم می‌باشد و در یک دوره ریاست کمیسیون وسایل نقلیه و خودرویی در مجمع عالی واردات را بر عهده داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا