بیوگرافی

بیوگرافی فرزندان پروانه معصومی【بیوگرافی نیما معصومی + جزئیات زندگی شخصی】

در این مقاله از لردخت به بررسی بیوگرافی فرزندان پروانه معصومی به همراه محل تولد و جزئیات زندگی شخصی می‌پردازیم. همراه ما باشید.

پروانه معصومی در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۲۳ در تهران به دنیا آمد. او بازیگر سینما و تلویزیون ایران بود و در تاریخ ۶ آذر ۱۴۰۲ به علت بیماری ریوی درگذشت.

بیوگرافی فرزندان پروانه معصومی【بیوگرافی نیما معصومی + جزئیات زندگی شخصی】

بیوگرافی فرزندان پروانه معصومی

مسعود معصومی، همسر پروانه معصومی، در سال ۱۳۱۶ متولد شد. او در آلمان در رشته عکاسی تحصیل کرد. در همان دوران با پروانه معصومی آشنا شدند و ازدواج کردند. مسعود معصومی ۱۲ اسفند سال ۱۳۹۵ به علت بیماری درگذشت.

پروانه معصومی و مسعود معصومی یک پسر به نام نیما دارند. نیما معصومی، تنها فرزند آنهاست و در آلمان به دنیا آمد. به نظر می رسد نیما معصومی ساکن آلمان است و در زمینه موسیقی فعالیت می‌کند. آنطور که پیداست نیما معصومی زیاد اهل رسانه نیست، زیرا اطلاعات بیشتری از بیوگرافی او در دسترس نیست.

بیوگرافی فرزندان پروانه معصومی【بیوگرافی نیما معصومی + جزئیات زندگی شخصی】

صحبت های نیما معصومی درباره مادرش پروانه معصومی

نیما معصومی درباره نحوه و مراسم خاکسپاری مادرش عنوان کرده است:

خانه سینما تلاش بسیاری برای خاکسپاری داشتند؛ اما همان‌طور که مادرم می‌خواست، قرار است ایشان در امامزاده ابوطالب به خاک سپرده شوند.

پروانه معصومی، سه‌شنبه ساعت ۱۰ صبح ۷ آذر ۱۴۰۲ مراسم تشییع از مقابل ساختمان خاتم‌الانبیاء به سمت شهرداری رشت برگزار می‌شود و چهارشنبه صبح به تهران منتقل و در آرامگاه خانوادگی امامزاده ابوطالب ده فرحزاد به خاک سپرده خواهد شد.

همچنین ببینید:

همسر پروانه معصومی کیست ؟【بیوگرافی مسعود معصومی + زندگی شخصی】

بیوگرافی پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون و همسر و فرزندان

بیوگرافی بیتا فرهی بازیگر سینما و تلویزیون و همسرش و دخترش

او با اشاره به برگزاری یک مراسم یادبود روز پنجشنبه توسط خانه سینما یک درخواست هم از مردم داشت:

مراسم خاکسپاری در امامزاده ابوطالب به صورت خصوصی و خانوادگی برگزار می‌شود. چون آن محل، گنجایش جمعیت زیادی را ندارد این درخواست را از مردم عزیز داریم که تجمعی نداشته باشند. البته خانه سینما قرار است برای روز پنجشنبه یک مراسم یادبود برگزار کند که البته هنوز زمان دقیق آن مشخص نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا