بیوگرافیخبر ورزشی

بیوگرافی فریار امینی پور رزمی کار از کولبری تا تیم ملی +علت فوت و عکس

بیوگرافی فریار امینی پور رزمی کار کیست

فریار امینی پور رزمی کار و قهرمان موی تای ایران و جهان متولد 1379 در شهرستان سقز میباشد که در سن 23 سالگی بر اثر تصادف با موتور سیکلت فوت کرد او در شهر پوکت تایلند در حالی که با موتور سیکلت در خیابان عبور میکرد با یک خودرو تصادف کرد و در 20 دی 1402 فوت کرد.

بیوگرافی فریار امینی پور رزمی کار از کولبری تا تیم ملی +علت فوت

فریار امینی پور به دلیل وضعیت بد مالی در شهرستان سقز کولبری میکرد تا بتواند با استفاده از درامدی که از این راه به دست می اورد خود را برای مسابقات جهانی اماده نگه دارد او در نهایت با بستن قرارداد با سازمان وان‌چمپیونشیپ تلاش کرد تا بتواند جایزه 100هزار دلاری را کسب کند و به همین دلیل تا نیمه نهایی رفته بود و فقط یک قدم تا برنده شدن این جایزه 100 هزار دلاری داشت.

سوابق

فریار امینی پور کار خود را رشته های رزمی شروع کرد و توانست در سال 1398 به تیم ملی موی تای ایران دعوت شود اما هدف او بسیار بزرگ تر بود و تصمیم داشت در سایر رشته ها دیگر نیز فعالیت داشته باشد  او لژیونر کمپ تایگر و مبارز دسته خروس وزن سازمان وان‌چمپیونشیپ درگذشت.

بیوگرافی فریار امینی پور رزمی کار از کولبری تا تیم ملی +علت فوت

وی در چندین مسابقه ملی و بین المللی از جمله درکمپ Tiger MayThai تایلند به عنوان یکی از بزرگترین سازمان های رزمی جهان در مقابل رزمی کاران مطرح بین المللی خوش درخشید و مقام کسب نمود.

همچنین ببینید:

بیوگرافی محمد هیبتی رزمی کار ایرانی mma + سوابق مبارزه و عکس جدید

این رزمی کار فقید سقزی در تابستان امسال با برتری مقابل حریف تایلندی خود در رقابت‌های سازمان وان چمپیونشیپ، رکورد بدون شکست خود را حفظ کرد.

بیوگرافی فریار امینی پور رزمی کار از کولبری تا تیم ملی +علت فوت

مبارزات سازمان وان چمپیونشیپ ONE Friday Fights مجموعه‌ای از رویدادهای هنرهای رزمی ترکیبی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا