خبر جدید

بیوگرافی محمدحسین رحمانی دوست استاد دانشگاه نیشابور کیست

محمد حسین رحمانی دوست کیست بیوگرافی و زندگینامه و حواشی مربوط به او را در این صفحه مشاهده ببینید.

بیوگرافی محمدحسین رحمانی دوست استاد دانشگاه نیشابور کیست؟

بیوگرافی محمدحسین رحمانی دوست

دراین روزهای اخیر و با حواشی ها و جنجال هایی که از اغتشاشات به وجود آمده در ایران رو به رو شده این تصاویری در فضای مجازی منتسب به محمد حسین رحماندوست منتشر شده است که برای او باعث به وجود آمدن حواشی و خبرهای کذب بسیاری شده است.

بیوگرافی محمدحسین رحمانی دوست استاد دانشگاه نیشابور کیست؟

بیوگرافی محمد حسین رحماندوست

محمدحسین رحماندوست در نیشابور به دنیا آمده به عنوان استاد ریاضی در دانشگاه نیشابور فعالیت خودش را در زمینه تدریس انجام میدهد رشته های ریاضی و علوم پایه فعالیت می کند و در مدارس شهرستان نیشابور نیز فعالیت کرده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

دکتر لیلی گله داران کیست علت استعفا و بیانیه

واکنش نوید محمدزاده در مورد مرگ مهسا امینی (ژینا)

محمد حسین رحمانی در حال حاضر رئیس دانشگاه نیشابور میباشد در اغتشاشات مهرماه ۱۴۰۱ عکس هایی از در شبکه های مجازی و رسانه های معاند خارج از کشور پخش شده است و اتهاماتی به او نسبت دادند که نمی شود با با دیدن تصاویر به این اتهامات را وارد کرد.

محمد حسین رحمانی دوست در چهارم خرداد سال ۴۹ در نیشابور به دنیا می‌آید و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه نیشابور می باشد.

همچنین ببینید : فیلم سکته قلبی مهسا امینی دوربین مداربسته گشت ارشاد

محمد حسین رحمانی دوست عضو دائمی انجمن ریاضی ایران میباشد استادیار دانشگاه نیشابور می باشد و دارای مدرک دکترای ریاضی محض محمد حسین رحمانی دوست به زبان انگلیسی تسلط دارد و هم اکنون رئیس دانشگاه نیشابور می باشد.

از آقای دکتر محمد حسین رحمانی دوست ۷ کتاب تکالیفی و ترجمه و ۳۳ مقاله علمی پژوهشی در نشریات بین المللی و همچنین ۵۲ مقاله ارائه شده آنالیز معادلات دیفرانسیل سیستم های دینامیکی ریاضی زیستی سیستم های دینامیکی ریاضی زیستی در کنفرانس های بین المللی و ملی کشورمان وجود دارد.

اطلاعیه دانشگاه نیشابور در خصوص درج مطالب و خبرسازی های جعلی در فضای مجازی، علیه ریاست دانشگاه نیشابور

“بسم الله الرحمن الرحیم”

به دنبال انتشار مطالب کذب در خصوص وقایع اخیر توسط فرد یا افرادی در فضای مجازی(اینستاگرام، توئیتر و…..) بوسیله اکانت های جعلی منتسب به دکتر محمدحسین رحمانی دوست، ریاست دانشگاه نیشابور؛ بدین وسیله اعلام می گردد نشر این گونه مطالب در صفحات مجازی صرفا در راستای تشویش اذهان عمومی و تخریب شخصیت افراد است.

بدینوسیله، به استحضار می رساند دکتر محمد حسین رحمانی دوست، پیش از این هیچ‌گونه اکانت یا حساب کاربری و هیچ فعالیتی در اینستاگرام، توئیتر و… نداشته است. لذا در راستای شفاف سازی و جلوگیری از نشر اکاذیب، از ظهر روز دوشنبه ۴ مهرماه ۱۴۰۱، حساب کاربری و اکانت ایشان در اینستاگرام و توئیتر ایجاد شده است.

شایان ذکر است مراتب جعل و سوء استفاده از هویت ریاست دانشگاه نیشابور و درج مطالب کذب منتسب به ایشان، توسط مراجع قضائی و دستگاه های امنیتی جهت پیگیری موضوع و برخورد با خاطیان در حال پیگیری است.

لذا از همه دانشگاهیان از جمله دانشجویان محترم، اساتید گرامی، کارکنان معزز و هم‌وطنان گرامی درخواست می شود ضمن حفظ آرامش و دقت نظر و هوشیاری کامل در فضای مجازی و رسانه ای، برای اطلاع از مطالب واقعی، پیش از هرگونه اظهار نظری از صحت مطالب منتشر شده و هویت انتشار دهندگان اطمینان و یقین حاصل نمایند.

انتشار و اطلاع رسانی اخبار و هر گونه فعالیت مسئولان دانشگاه نیشابور صرفا از طریق مراجع رسمی دانشگاه صورت خواهد پذیرفت.

تنها اکانت (حساب کاربری) دکتر محمدحسین رحمانی دوست، ریاست دانشگاه نیشابور در اینستاگرام و توئیتر، به نشانی ذیل می باشد.(تاریخ ایجاد اکانت ۴ ام مهرماه ۱۴۰۱).

اکانت دکتر محمد حسین رحمانی دوست: mh_rahmanidoust @

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا