بیوگرافی

بیوگرافی محمد هیبتی رزمی کار ایرانی mma + سوابق مبارزه و عکس جدید

  • نام کامل : محمد هیبتی گوجانی
  • سن و تاریخ تولد : ۱۳۷۵
  • حرفه : ووشوکار و mma
  • شروع فعالیت : از ۱۰ سالگی
  • سوابق : تیم ملی ایران
  • اهل کجاست : گوجان – چهارمحال بختیاری
  • پیج اینستاگرام : muhammadheybati

بیوگرافی محمد هیبتی

محمد هیبتی رزمی کار حرفه ای در MMA میباشد که در رشته ووشو نیز فعالیت دارد او متولد ۱۳۷۵ بوده و خیلی زود توانسته عملکرد موفقی در رشته های رزمی داشته باشد.

بیوگرافی محمد هیبتی رزمی کار ایرانی mma + سوابق مبارزه و عکس جدید

شروع فعالیت رزمی

زمانی که ۱۰ سال سن داشته وارد رشته رزمی ووشو شده است و تحصیلات خود در مقطع دیپلم رها کرد و به سراغ وردزش و علایق خود رفت برادرش به عنوان مربی ووشو را به او تعلیم داد اما بعد از مدتی برادرش از ایران رفت و او مجبور شد برای ادامه فعالیت ووشو و کسب مهارت بیشتر زیر نظر حبیب بهمنی قرار بگیرد و در سبک ساندا به فعالیت بپردازد.

او در مسابقات جهانی حضور پیدا کرده است یک سال در تیم دانشگاه آزاد بوده و دو سال برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی به تیم پاس رفته است.

بیوگرافی محمد هیبتی رزمی کار ایرانی mma + سوابق مبارزه و عکس جدید

حضور محمد هیبتی در مسابقات mma

او درباره حضور در مسابقات mma می گوید که برخلاف اینکه برخی‌ها می‌گویند که این مسابقات غیر مجاز است اما اینگونه نبوده و اسپانسری که روی مسابقات سرمایه گذاری می کند در نهایت پول برد و باخت و ورزشکار را واریز میکند در این مسابقات شرکت بندی صورت گرفته و در همه مسابقات اینگونه اتفاقات وجود دارد و پشت پرده هایی که ورزشکاران از آن بی خبر هستند.

محمد هیبتی می‌گوید به دلیل وضعیت مالی بسیاری از ورزشکاران رزمی به مسابقات اما می روند

بیوگرافی محمد هیبتی رزمی کار ایرانی mma + سوابق مبارزه و عکس جدید

مشکلات مالی باعث حضور در mma

اگر به همه رشته‌های ورزشی مثل فوتبال توجه می‌کردند مشکلات ورزشکاران هم کمتر می‌شد که مجبور نباشند به این قبیل مسابقات بروند، من همه عمر و جوانی خود را بر سر این رشته ورزشی گذاشتم ولی آن‌قدری پول دریافت نمی‌کنم که بتوانم زندگی خودم را تأمین کنم، اگر به ورزشکارانی مثل من پول مناسبی پرداخت می‌شد هیچ زمان به سراغ این قبیل مسابقات نمی‌رفتیم؛ اخیراً چند نفر از ووشوکاران خوب کشوری به دلیل حضور در مسابقات غیرمجاز حذف شدند.

هر کسی به mma برود از ووشو محروم میشود

شنیدم می‌خواهند کسانی که در این مسابقات حضور داشتند را از حضور در تیم‌های ایرانی محروم کنند اما خودم هنوز دقیق این موضوع را نمی‌دانم، ترجیح دادم از تیم ووشو چهارمحال و بختیاری بروم به همین دلیل در حال حاضر به تهران آمدم تا بتوانم اینجا تمرین کنم.شما می‌بینید ورزشکاری مثل امیر علی‌اکبری چقدر شهرت پیدا کرده و رسانه‌ها همه به‌دنبال وی هستند حال فرض کنید من هم به اندازه این ورزشکار بزرگ شوم.

ورزش برای سلامتی انسان است ولی زمانی که دیگر نتوانی ورزش کنی چه می‌شود وقتی همه فرصت‌های احتمالی برای داشتن یک شغل مناسب با یک حقوق را هم به خاطر حضور در ورزش و تیم‌های ملی و استانی از دست داده‌ای؛ در این شرایط چه تضمینی برای آینده یک ورزشکار وجود دارد؟

بیوگرافی محمد هیبتی رزمی کار ایرانی mma + سوابق مبارزه و عکس جدید

ضرب و شتم توسط مبارز روس

فیلم منتشر شده از مبارزه نابرابر و حمله وحشیانه شوخال چرچایف روس به محمد هیبتی و تهدید مبارز ایرانی به قتل بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی علی خطیر مدیرعامل استقلال با عکس و سوابق

بیوگرافی علی برات زاده سنگنورد و همسرش کیست

در این فیلم که به یکی از پربیننده ترین ویدیوهای ورزشی در شبکه های اجتماعی تبدیل شده، شوخال چرچایف مبارز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) با نام مستعار «برز» محمد هیبتی مبارز ایرانی را مورد ضرب و شتم قرار داده و با اسلحه او را تهدید به قتل می کند.

بیوگرافی محمد هیبتی رزمی کار ایرانی mma + سوابق مبارزه و عکس جدید

شوخال چرچایف (برز) روس پس از این حمله وحشیانه به محمد هیبتی مبارز ایرانی به دو سال زندان محکوم می شود.

درگیری هنگام ضبط پادکست یکی از تبلیغات مبارزه در ۲۱ آگوست در خوابگاهی در مسکو اتفاق افتاد.

این ویدیو نشان می دهد که چگونه چرچایف با ضربه ای ناگهانی به سر محمد هیبتی او را ناک اوت می کند، اسلحه را بیرون می آورد و او قربانی دستور می دهد زانو بزند.

فیلم منتشر شده از عاقبت توهین ورزشکار روس به ایرانی ها در قفس MMA به یکی از پربیننده ترین ویدیوهای ورزشی در اینستاگرام تبدیل شد. در این ویدیو که در شبکه های اجتماعی فراگیر شده، علی هیبتی رزمی کار ایرانی توهین ورزشکار چچن روسیه به ایران را بدون جواب نمی گذارد.

منبع شبونه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا