بیوگرافی

بیوگرافی مریم قالیباف و همسرش (دختر محمدباقر قالیباف) +شغل

بیوگرافی مریم قالیباف

مریم قالیباف فرزند کوچک محمدباقر قالیباف بوده و تنها دختر ایشان میباشد او متاهل بوده و دارای یک فرزند پسر است از اینکه همسرش کیست و چه کاره است اطلاعاتی وجود ندارد.

خبرگزاری مهر متعلق به سازمان تبلیغات نوشت: روز گذشته سايت معماري‌نيوز خبري مبنی بر برگزاری مراسم عروسی دختر شهردار تهران منتشر كرد که شهرداري تهران آن را تكذيب كرد.

در خبر سايت مذكور كه به سرعت در فضاي مجازي بازتاب پيدا كرد آمده بود: «امروز ۱۸ تیر قرار بود مراسم عروسی دختر قالیباف شهردار تهران برگزار شود. هر چند این موضوعی کاملا شخصی بوده و رسانه ها اجازه ی ورود به حریم شخصی افراد را ندارند، اما در شرایطی که از امکانات سازمانی برای استفاده شخصی افراد و مسوولین استفاده شود، دیگر موضوع از حالت شخصی و خصوصی خارج خواهد شد. امشب قرار بود عروسی دختر قالیباف، شهردار تهران در یکی از رستوران های پارک جنگلی لویزان برگزار شود.

دیشب دختر قالیباف در تلویزیون چیزهایی گفته که در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده است. حالا و در این روزهای منتهی به انتخابات هر اتفاق کوچکی می‌تواند تاثیر زیادی در آرای کاندیداها داشته باشد، مثلا همان دیروز، ظریف کاری کرد که حداقل جامعه هواداری پزشکیان را به اصطلاح کیفور کرده.

مریم خانمِ قالیباف، خداروشکر شایعه بود ولی شما شاکی نباشید

اینجا به بعد، کار بی‌نهایت دشوار است، هر کنشی و هر اکتی، امکان دارد، کلی ورق را برگرداند. یک مثال دیگر از تحولات ساعت‌های اخیر ماجرا را شفاف‌تر می‌کند؛ دیروز هادی حیدری(کارتونیست) طرحی از سعید جلیلی کشید که رضا کیانیان آن را بازنشر کرد و هواداران جلیلی آن طرح و بازنشرش را غیراخلاقی تفسیر کردند، محتوای طرح به هر حال انتقادی بود، اما واسطه‌ای شد که مساله “اخلاق” وسط بیاید. غرض این که اگر دختر قالیباف برای توضیح آن چه که “هجمه” نام گذاشتنش به تلویزیون می‌آید، خیلی باید مراقب تک تک اکت‌هایش باشد، همین حالا در توئیتر نشستند و وجب به وجب صورتش را آنالیز کرده‌اند، خب چنین حضوری که اصلا به ضرر قالیباف‌‌‌چی‌ها می‌شود، کما این که همین حالا هم شده.

مریم خانمِ قالیباف، خداروشکر شایعه بود ولی شما شاکی نباشید

بیوگرافی مریم قالیباف و همسرش (دختر محمدباقر قالیباف) +شغل

دختر قالیباف می‌گوید، عکسی که از من در شب عروسی منتشر شده، جعلی بوده، می‌گوید شکایت کردیم و ثابت کردیم که جعلی بوده، او می‌گوید شایعات پیرامون خرید سیسمونی از ترکیه، صحت نداشته، فقط برای سفر رفته بودند. خب وقتی همه‌ی این‌ها صحت نداشته و شایعه بوده، چه نیازی به آن میمیک خشمگین و پر طعن و کنایه؟ کاش کمی با آرامش بیشتر و با لحنی لطیف‌تر این جملات را بیان می‌کردید، آن وقت اتفاقا تاثیر سخن هم بیشتر می‌شد! حالا که شُکر خدا مشخص شده تمام خبرهای پیرامون خانواده قالیباف شایعه بوده، پس نیازی به آن خشم پنهان در عضلات صورت شما نیست. کاش کمی در اتخاذ لحن، ظرافت به خرج می‌دادید، آن وقت این دسته منتقدان عمدتا توئیتری هم خلع سلاح می‌شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا