بیوگرافیخبر ورزشی

بیوگرافی مصطفی بابادی بازیکن نفت مسجدسلیمان کیست +‎‌ علت درگذشت

مصطفی بابادی بازیکن نفت مسجدسلیمان کیست

مصطفی بابادی یکی از بازیکنان جوان اهل مسجدسلیمان می‌باشد و در تیم نفت مسجدسلیمان توپ می‌زند. وی با ۲۴ سال سن چشم از جهان فرو بست.

مصطفی بابادی در تاریخ سال ۱۳۷۸ به دنیا آمده بود، که متاسفانه در تاریخ دوشنبه ۲۴ مهرماه سال جاری در یک سانحه تصادف فوت نمود.

ایشان با ماشین پراید خود در مسیر برگشت به منزل در جاده باغملک با یک تریلی مواجه شده و تصادف نموده و درگذشت.

بیوگرافی مصطفی بابادی بازیکن نفت مسجدسلیمان کیست +‎‌ علت درگذشت

بیوگرافی مصطفی بابادی

مصطفی بابادی فوتبالیست نفت مسجدسلیمان در تاریخ سال ۱۳۷۸ در شهر مسجدسلیمان چشم به جهان گشوده است.

ایشان در جاده باغملک با ماشین شخصی خود تصادف نموده و سبب فوت این فوتبالیست شده است. حاضرین در صحنه خیلی زود ایشان را به بیمارستان انتقال می‌دهند، ولی شوربختانه به خاطر خونریزی بسیار درگذشت.

سوابق

مصطفی بابادی مدت‌ها در زمینه فوتبال مشغول به کار بود و در تیم‌های جوانان خوزستانی توپ می‌زد و در پایان به تیم مسجدسلیمان ملحق شد و در لیگ دسته یک برای این تیم به میادین رفت.

این چهره سابقه بازی در لیگ برتر کشور را نیز در کارنامه ورزشی خود به ثبت رسانیده است و به واسطه محمود فکری به تیم نفت مسجدسلیمان راهی شد، که مهارت این فوتبالیست را کشف نمود.

در سال ۱۳۹۷ هنگامی که نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر رسید، مصطفی بابادی موفق شد در لیگ برتر ایران بازی کند.
ایشان موفق شد با این تیم به قهرمانی در لیگ یک و صعود لیگ برتر دست یابد.

دلیل فوت

مصطفی بابادی که برای حاضر شدن در تمرین‌های تیم نفت در راه برگشت به مسجدسلیمان بود، در جاده باغملک به مسجدسلیمان تصادف می‌کند و شوربختانه دار فانی را به وداع می‌گوید.

بیوگرافی مصطفی بابادی بازیکن نفت مسجدسلیمان کیست +‎‌ علت درگذشت

ایشان در کنار چند شخص از دوست های خود در خودرو بودند، که در کیلومتر ۱۰ جاده باغملک به هفتکل با یک تریلی شاخ به شاخ می‌شوند و این چهره و یکی از دوست‌های خود جان خود را از دست می‌دهند و دیگر دوست های وی در بیمارستان به سر می‌برند.

طی گزارش سخنگوی اورژانس، قبل از رسیدن به بیمارستان خوزستان دو شخص در سانحه تصادف پراید با تریلی در مسیر باغملک به هفتکل جان خود را از دست داده اند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی دنیس اکرت فوتبالیست ایرنی الاصل و همسرش +عکس

بیوگرافی فرشید لک فوتبالیست و همسرش و فرزندان +اینستاگرام و درگذشت

عارف شرهانی در بیان جزئیات این اخبار افزود :این اتفاق عصر امروز در تاریخ دوشنبه ۲۴ مهرماه و در کیلومتر ۱۰ مسیر باغملک به هفتکل اتفاق افتاده است.

او با بیان به درگذشت دو شخص با ۳۲ و ۲۷ سال سن در این اتفاق افزود: مصدومین این اتفاق هم دو شخص با ۳۱ و ۳۳ سال سن بوده اند که به واسطه آمبولانس اورژانس به بیمارستان طباطبایی باغملک انتقال یافتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا