بیوگرافی

بیوگرافی منیره ترز بصیر و همسرش کیست و چرا از ایران اخراج شد

دکتر منیره ترز بصیر کیست

دکتر منیره ترز بصیر در تهران به دنیا آمده است، ولی تابعیت آمریکایی نیز دارد.

بیان شده است که منیره بصیر یکی از افراد ضد انقلابی وهمچنین از عناصر شاخصی شبکه تحدید نسل کشور ایران می‌باشد که سعی بسیار برای کارهای ضد جمعیتی در کشورمان نموده بود ودر آخر در تاریخ آبان ماه سال ١۴٠١ به واسطه وزارت اطلاعات سپاه بازداشت گردید و دانه زندان اوین شد.

بیوگرافی منیره ترز بصیر و همسرش کیست و چرا از ایران اخراج شد

بیان شده است که وی یکی از عناصر شاخصی شبکه تحدید نسل کشور ایران و پروژه ضد جمعیتی کشور ایران بوده که سعی بسیاری برای ترویج همجنسگرایی در میان نوجوان ها و وجوان ها کرده است.

داستان بازداشت

طی اطلاع رسانی در مورد داستان بازداشت و جرم منیره بصیر گزارشاتی را انتشار نموده که در مورد پرونده وی بیان نموده است که منیره ترز بصیر عنصر شاخصی ضد جمعیتی در کشور ایران بوده است و تابعیت آمریکایی دارد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی سامان رسول پور خبرنگار ایران اینترنشنال +حواشی

بیوگرافی شاکر بوری طنز پرداز بلاگر کیست و کجاست + حواشی

بیوگرافی سیما ثابت مجری اخراجی ایران اینترنشنال

او مدت‌های بسیاری را در صندوق جمعیت سازمان ملل پروژه‌های ضد جمعیتی کشور ایران مشغول به کار بوده است و سال قبل در اغتشاشات زن زندگی آزادی به واسطه سپاه پاسداران بازداشت و روانه زندان اوین گردید.

طی گزارشاتی این خانم زیر نظارت سربازهای گمنام امام زمان بوده است و کارهای وی زیر نظر گرفته می‌شده تا اینکه پس از اطلاع هایی که از کارهای منیره بصیر جمع آوری شد مرحله های بازداشت وی انجام گرفت.

اطلاع رسانی فارس ادعا می‌کند که منیره ترز بصیر از ارتباط بسیار با سفارتخانه‌های بیگانه در کشور ایران بودجه‌های خیلی زیادی که بالای چند میلیون دلار بوده است را گرفته است تا در پروژه‌های اجتماعی و ضد جمعیتی نظام سلطه را در ایران انجام دهد.

ترویج همجنس‌گرایی

می‌توان از سایر کارهایی که منیره بصیر انجام می‌داده است به ترویج همجنس‌گرایی در میان نوجوان‌ها و جوان‌ها نیز اشاره کرد و خودش را از سفیران پیشگیری از بیماری‌های مقاربتی از قبیل ایدز معرفی می‌نمود.

و اینکه بیان شده است که وی سعی بسیار نموده که فرقه‌های انحرافی مذهبی از قبیل فرقه‌های ذاله و الحادی که ریشه هندی نیز دارد را در کشور ایران وسیع نماید فرقه ای که ضد اسلام و اصول دین اسلامی می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا