بیوگرافی

بیوگرافی میثم رجبی طاقچه ؛ پشت پرده کشف حجاب کارمندان طاقچه

میثم رجبی علاوه بر مدیر طاقچه، مدیرعامل رادین و مدیر توسعه حصین و مدیر مایکت است. با بیوگرافی میثم رجبی طاقچه همراه لردخت باشید.

میثم رجبی کیست ؟ پشت پرده کشف حجاب کارمندان طاقچه چیست ؟ واکنش مدیران طاقچه به کشف حجاب کارمندان چه بود ؟ در این نوشتار کارنامه میثم رجبی یکی از کارآفرینان در زمینه استارت‌آپ بررسی خواهیم کرد. تا انتهای نوشتار همراه بمانید.

بیوگرافی میثم رجبی طاقچه ؛ پشت پرده کشف حجاب کارمندان طاقچه

بیوگرافی میثم رجبی طاقچه

بیوگرافی مدیر طاقچه میثم رجبی

میثم رجبی یکی از کارآفرینان در زمینه استارت‌آپ بوده که موفق شده شرکت های مهمی در ایران را تاسیس کند. عنوان مطالبی که در نوشتار بیوگرافی میثم رجبی مدیر طاقچه مشاهده خواهید کرد به شرح زیر می‌باشد:

  • میثم رجبی مدیر طاقچه کیست ؟
  • میثم رجبی مدیر شرکت رادین
  • پشت پرده کشف حجاب کارمندان طاقچه
  • عکس بدون حجاب کارکنان طاقچه
  • واکنش مدیران طاقچه به کشف حجاب کارمندانش

میثم رجبی مدیر طاقچه کیست ؟

میثم رجبی دانشجوی دکترای سیاست گذاری متولد دهه شصت است. او مدیرعامل رادین و مدیر توسعه حصین و مدیر طاقچه و مایکت است. میثم رجبی توانسته شرکت‌های مهمی در ایران را تاسیس کند. او یکی از افراد بسیار موفق‌ در زمینه کارآفرینی به حساب می‌آید.

بیوگرافی میثم رجبی طاقچه ؛ پشت پرده کشف حجاب کارمندان طاقچه

میثم رجبی در خصوص یکی از اهداف اصلی سال ۱۴۰۰ رادین می گوید:

خارج‌کردن یکسری محصولات و سرویس‌ها از کانون توجه شرکت و در مقابل تمرکز روی توسعه محصولات جدید بود. در سال آینده انتظار داریم بخشی از سرمایه‌گذاری‌هایی که روی برخی محصولات داشتیم، در سبد درآمدی شرکت قرار بگیرد.

حمایت از استارت‌آپ‌های نوین در کشور مانند موجی خروشان در اواسط دهه نود به راه افتاد. ارگان‌های بسیاری در حمایت از این کسب و کار وارد میدان شدند. جالب است بدانید بخش زیاد و قابل توجهی را جوانان حزب‌اللهی کارآفرین از این مدیران تشکیل می‌دادند.

میثم رجبی مدیر شرکت رادین

رادین در حال حاضر با دو مجموعه ارائه‌دهنده سرویس کلاود که یکی از آنها ابرآروان و دیگری کنسرسیوم ایرانسل-آسیاتک است در حال شراکت است.

میثم رجبی توضیح می‌دهد:

یکسری محصولات این حوزه به داده و هوش مصنوعی مربوط می‌شوند. ویژگی حوزه‌های داده و هوش مصنوعی این است که محصولات آن حوزه را نمی‌توان در خلأ توسعه داد، بلکه همیشه باید در خدمت بهینه‌سازی دیگر کسب‌و‌کارها باشد. محصول ما باید زیر بار داده واقعی قرار گیرد و الگوریتم‌هایمان را تقویت کنیم. برای این منظور با چند مجموعه تفاهم‌نامه نوشتیم که یکی از آنها بانک مسکن است که برخی محصولات ما را آزمایش می‌کند.

میثم رجبی در ادامه توضیح می‌دهد:

یک مجموعه هم در حوزه بایوفناوری آزمایش‌هایی را با ما در زمینه پیش‌بینی ترکیب متریال‌ها انجام می‌دهد. با یک مجموعه پتروشیمی نیز پلتفرم‌های پیش‌بینی فروش و تأمین را انجام می‌دهیم. اکنون یک پروپوزال به یک مجموعه بزرگ تولیدکننده صنایع غذایی داده‌ایم و در حال رایزنی هستیم. شراکت‌هایی از این جنس، اغلب مشتریان مهم در حوزه هوش مصنوعی و کلاود هستند.

بیوگرافی میثم رجبی طاقچه ؛ پشت پرده کشف حجاب کارمندان طاقچه

میثم رجبی با موفقیت، سرویس A-OTA را طراحی، تولید و پیاده‌سازی کند، او از مزایای دسترسی همراه اول به این فناوری می‌گو‌ید:

همراه اول به‌عنوان یکی از اپراتورهای کشور می‌تواند سرویس‌های جدیدی مبتنی بر سیم‌کارت در حوزه‌های مختلف، از جمله بانک، بورس، بیمه و پرداخت ارائه دهد. این موضوع باعث می‌شود بسیاری از خدماتی را که تاکنون ارائه‌دهندگان خدمات مالی به‌دلیل به‌صرفه‌نبودن جایگزینی سیم‌کارت‌های قبلی با سیم‌کارت‌های جدید به فراموشی سپرده بودند، دوباره روی میز خدمات ویژه خود به مشتریان قرار دهند.

همچنین ببینید

بیوگرافی آرمان کهنه پیرا کارگردان با سوابق و حواشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا