بیوگرافی

بیوگرافی نجم الدین شریعتی مجری و همسرش و فرزندان +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی و زندگینامه نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا و همسرش و فرزندان با عکس و اینستاگرام و تصاویر و زندگی شخصی او را در ایران لر بخوانید.

بیوگرافی نجم الدین شریعتی و همسرش و فرزندان +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی در تاریخ سال ۱۳۵۹ در شهر تنکابن مازندران دیده به جهان گشوده است.
ایشان یک خواهر و یک برادر به نام های زهرا و حسام الدین دارد.

تحصیلات نجم الدین شریعتی

وی در رشته نرم افزار کامپیوتر درس خوانده است و مدرک لیسانس خود را اخذ نموده است.
می‌توان گفت در کنار آن تحصیلات حوزوی را نیز به صورت شخصی طی کرده است و در حال حاضر مجری برنامه دینی است.

بیوگرافی نجم الدین شریعتی و همسرش و فرزندان +عکس و اینستاگرام

وضعیت تاهل

آقای نجم الدین شریعتی متاهل است.
او با ۲۴ سال سن و کاملا به طور سنتی ازدواج کرده است.
ثمره این ازدواج یک پسر به اسم محی‌الدین است.

ایشان در یکی از گفتگوهای خود بیان می کند :
که چندی را برای تامین هزینه های زندگی بعد از ازدواج خود یک پراید خریداری نموده و در راه خود از خانه تا تهران مسافرکشی می نماید و ماجرا های بسیار جالبی برای وی هم در این داستان رخ داده است.

آغاز کارهنری

وی زمانی که ۲۲ سال سن داشته کار هنری اش را در زمینه اجرا آغاز کرده است.
و اولین تجربه اش در برنامه نیمرخ که برای مخاطبین نوجوان و جوان ارائه شده بود، در تلویزیون استارد خورد و توجه خیلی از مخاطبین را مجذوب خود کرد.

بیوگرافی نجم الدین شریعتی و همسرش و فرزندان +عکس و اینستاگرام

ایشان بعد از ۴ سال برای اولین بار در یک برنامه با امر مذهبی به نام زلال احکام در قاب تلویزیون حضور یافت و این مرتبه نیز مانند سری های قبل خیلی درخشید و توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کرد.

با به پایان رسیدن این برنامه در سال ۸۸ شروع برنامه مذهبی دیگر به نام سمت خدا با مجری‌گری آقای نجم الدین شریعتی آغاز شد، که این مرتبه هم باعث شد شهرت وی دو چندان شود.

این برنامه مذهبی هر روز با گفتمان یک کارشناس مذهبی در امر های گوناگون روی آنتن می رود.

بیوگرافی نجم الدین شریعتی و همسرش و فرزندان +عکس و اینستاگرام

قصه وداع جنجالی از برنامه سمت خدا در اسفند ماه سال ۹۲

یکی از کار شناس های برنامه انتقاد شدید از صدا و سیما که این امر باعث اخراج تمامی عوامل این برنامه مذهبی واقع شد.

با شدید شدن قصه، در اردیبهشت ماه، سال ۹۳ نجم الدین شریعتی به دلیل تعویض تهیه کننده شاخصی برنامه در قسمت مستقیم این برنامه اعلام نمود که به دلیل این مشکلات حاضر نمی باشد که برنامه را اجرا نماید و وداع کرد.

بسیار زود مهمان برنامه هم که یک روحانی به اسم حاج آقا فرحزاد در حمایت وی اظهار نمود:
«نه خود من و نه هیچ یک از کارشناس های این برنامه در نبود مجری و همچنین تهیه کنندگی شاخص حاضر نمی باشیم، که در برنامه حضور یابیم.»

نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا پس از یک هفته بود که مجدداً به برنامه برگشت و مجری این برنامه بر عهده گرفت.

پیچ صفحه شخصی نجم الدین شریعتی نام لاتین وی موجود می‌باشد.

بیوگرافی نجم الدین شریعتی و همسرش و فرزندان +عکس و اینستاگرام

علایق نجم الدین شریعتی

ایشان در یک برنامه بیان نموده بود که هنگام اوقات فراغت خود اغلب کتاب میخوانم و معمولاً هم موضوع آن با فعالیتم مربوط می‌باشد.

پیشنهاد میکنیم ببینید بیوگرافی هوشنگ ابتهاج شاعر و همسرش

بعضی اوقات هم برای تنوع به دنبال کتب های شعر و قصه میروم و در این میان به کتب هندسه شعرشون علاقه بسیار دارم به صورتی که بعضی وقت ها قسمتی از شعر های آن را می‌خوانم.

آقای نجم الدین شریعتی علاوه بر مجری دستی در مستندسازی نیز دارد و بعضی وقت ها برای شبکه های گوناگون ملی مستندسازی می نماید که در بیانات خود در ساخت این مستند ها بیان نموده اغلب به مشکل های دلی خود می پردازد.

بیوگرافی نجم الدین شریعتی و همسرش و فرزندان +عکس و اینستاگرام

مجری برنامه سمت خدا دلیل موفقیت برنامه را در سعی آن برای نمایان دادن زیبایی‌های کلام اهل بیت بیان نمود و افزود: جنس ه بحث ها و نحوه پرداخت سمت خدا گوناگون می باشد، حاضر شدن کار شناس هایی که صاحب نظر و اندیشه می‌باشند و تصور نو و تازه ای می باشند و هم فکری هایی که تقریباً در اتاق فکر برنامه انجام می گیرد، نکات شاخص و موثر برنامه ما به شمار می آید.

سمت خدا موفق شده در طی عمر رسانه ای اش از طیف بزرگ بینندگانی را از پیر و جوان، ایرانی و غیر ایرانی، داخلی و خارجی بیابد، که در بین آنان افغانی، پاکستانی، تاجیک، اقلیت های مذهبی و کلیمی، مسیحی هم می باشد.

این ایام آقای شریعتی در عبادت، احترام به والدین، یاری رساندن به همنوعان و حتی هنگامی که کاسه صبر وی لبریز می شود، آن چیزی که در سمت خدا ایجاد شده را مطالعه می نماید، وعده صابران در روایت ها، حرف های جناب آقای حسینی و…. آرامش را برای ایشان به وجود می‌آورد.

با مخاطبین سمت خدا در تعامل می‌باشیم.
آقای شریعتی بیان می‌کند :
تا به حال هیچ گونه سیگنالی در رابطه با تکراری بودن یا نداشتن ساختار، از مخاطب نگرفته ایم و سعی مینماییم در منصوب امرها و چینش کارشناس ها برنامه متنوع ای به وجود آوریم، که بیننده آن را بپذیرد.

پیشنهاد میکنیم ببینید هومن ایرانمنش کیست بیوگرافی

بعضی فکر می نمایند برنامه تلویزیونی به آن صورت موفق می‌شود که آیتم‌های متنوع داشته باشد، مجری و کارشناس عوض نماید، میان برنامه بسیاری داشته باشد، ولی در سمت خدا بعضی وقت ها کارشناس های ما باقی می‌ماند که ماراتن نفس‌گیری به وجود می آورند و حتی قرآنی که قرار است روزانه پخش بشود، با اینکه حجم برنامه متغیر می یابد، همه‌ی سعی ما به وجود آوردن تنوع و ریتم با اینکه به استاندارد برنامه تلویزیونی در محتوا است که شکر خدا تصور می نمایم این اتفاق رخ داده است.

یک دیدی می باشد که من حس می نمایم باید آن را باور داشته باشیم، بعضی وقت ها قرار می باشد خط کوتاهی بکشیم که این برای ما دشوار می باشد و بدون انحراف می توانیم آن را ترسیم نماییم، حتی بعضی ۱۰ تا ٢٠ سانت از خط را ترسیم می‌کنند، ولی اگر قرار ب این است خط مقداری به طول بیانجامد، مستلزم خط کش می باشد،
بدون هیچ اعوجاج و انحرافی نمی توان خط صاف ترسیم نمود، این خط کش قرآن و معارف اهل بیت می باشد، آسوده ترین نکاتی که من می توانم آن را بازگو نمایم، این می باشد که این خط کش را برای زندگی و سعادت خودمان احتیاج داریم.

آقای شریعتی نیز بیان می‌نماید: قسمتی از آشفتگی ها و نگرانی هایی که در جامعه جوانان ایجاد شده است به خاطر کمرنگ شدن باورهای دینی ما می باشد.
تعمیق باورهای دینی ما نسبت به قبل رو به افول می باشد و اگر بتوانیم باورهای خود را قوی و در زندگی کاربردی نماییم، خیر و برکت هم به دنبال آن می آید.

پیشنهاد میکنیم ببینید بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون

من حس می نمایم پدر و مادر کاراکتر بسیار تاثیرگذاری در تعمیق باورهای دینی بچه های خود دارند، خیلی از والدین دوست دارند بچه هایشان نمازخوان باشد و یا از فرزند شهید مطهری و امام خمینی الگو بگیرند.
زمانی این موضوع به حقیقت می پیوندد، که مشاهده نماییم برای فرزند خود چه نموده اید، فرزندان ما همانی می شوند که ما می باشیم، ولی پدر و مادر باید این باورها را در زندگی خود پیاده نمایند، تا فرزندان الگو بگیرند،پس محیط خانواده به منظور کارساز شدن باورهای دینی و آموزش های قرآنی و تعلیم اهل بیت بسیار تاثیر گذار می باشد.

پیشنهاد میکنیم ببینید بیوگرافی دارا حیایی بازیگر و همسرش و پدر و مادرش

زمانی که از ایشان درباره درخواست اجرای دیگر خود سوال می نمایم بیان می‌کند:
چه حالا و چه دورانی که در زلال احکام درخواست های بسیاری به من شد، ولی به شخصه باور دارم زمانی که بیننده تو را با یک برنامه می شناسند، بگذارید با همان بشناسند.
برای اینکه تلاش ننموده ام درخواست دیگری را قبول نمایم.
بیننده ای که حالا من را در سمت خدا مشاهده می‌کند، این را می پذیرد،مگر اینکه به هر علتی بخواهم از برنامه کنارگیری نمایم و فعالیت دیگری موثرتر باشد و شرایط را زیر نظر بگیرم، اما فعالیت دیگر را در حال حاضر نمی پذیرم وان را نیز لازم نمی بینم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا