بیوگرافی

بیوگرافی وازیستا خواننده و همسرش کیست +عکس

مهتاب با نام هنری وازیستا در تاریخ سال ۱۳۸۴ در سبزوار به دنیا آمده است.

وازیستا موسیقی و خوانندگی را از همان کودکی بسیار دوست می‌داشت ، تا اینکه با ادامه دادن فعالیت خود در این حرفه، در فضای مجازی توانست دنبال کننده‌های بسیاری کسب کند.

این چهره با بازخوانی بعضی از موزیک‌های خوانندگان مشهور توانست توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی را مجذوب خود نماید.

بیوگرافی وازیستا خواننده و همسرش کیست +عکس

بیوگرافی وازیستا

وازیستا در تاریخ سال ۱۳۸۴ در سبزوار به دنیا آمده است، ولی در اتریش ساکن می‌باشد.
ایشان سبک اپرا را در موسیقی می‌پذیرد.

شهرت

وازیستا در فضای مجازی توانست به اوج شهرت دست پیدا کند. این چهره در فضای مجازی با منتشر کردن کلیپ‌هایی از خودش و همچنین بازخوانی بعضی ترانه‌های خوانندگان قدیمی و تازه، موفق شد دنبال کننده‌هایی بسیاری کسب کند.

خیلی از کاربران ایشان را حمایت نمودند، که در عرصه موسیقی به طور جدی مشغول به کار شود.

بیوگرافی وازیستا خواننده و همسرش کیست +عکس

علاقه‌مندی به خوانندگی از سنین بچگی

وازیستا خود بیان می‌کند که از بچگی خیلی به خوانندگی علاقمند بوده است و از سوی خانواده پدری خود که تمامی اهل هنر می‌باشند و همچنین صدای خیلی خوبی هم دارند تشویق به این کار شده است.
او پس از سفر به اتریش به طور حرفه‌ای کار خود را در عرصه خوانندگی آغاز نمود و توانست در این حرفه مطرح شود و اینکه چند ترانه را به طور جدی بسازد.

بیوگرافی وازیستا خواننده و همسرش کیست +عکس
وازیستا در ادامه بیان می‌کند :تمامی کاربران فضای مجازی ایشان را به خوبی می‌شناسند. از زمان بچگی به موسیقی بسیار علاقمند بوده است و بسیار سعی نموده که فعالیتش را در این حرفه شروع نماید، ولی‌ نمی دانسته که چه وقت باید قدم در این مسیر بگذارد.
اکنون بهترین وقت برای تحقق یافتن رویاهای ایشان می‌باشد.

افزودنی است که وازیستا از زمان بچگی خود علاقه داشته که ناخدای کشتی و یا فضانورد و دلقک بشود، ولی اکنون قصد نموده که به طور جدی حرفه خوانندگی را دنبال نماید.

وازیستا خود بیان می‌کند هنگامی که در مقطع ابتدایی تحصیل می‌کردم در کلاس آواز می‌خواندم، که معلم با من دعوا نمود. اما من این کار را کنار نگذاشتم و آواز خود را دنبال نمودم.

وی در مورد لباس پوشیدن خود بیان می‌کند که من به پوشیدن لباس دلقک‌ها و شعبده بازها بسیار علاقمند هستم و به خاطر همین می‌باشد مانند آنان لباس‌ می‌پوشم.

بیوگرافی وازیستا خواننده و همسرش کیست +عکس

او می‌گوید که چند مرتبه تلاش نمودم که در کنکور در دانشگاه تهران پذیرفته شوم، ولی موفق نشدم و مشهد تحصیل نمودم و در اول راضی نبودم بخاطر اینکه موسیقی جهانی نداشت.

همچنین ببینید:

بیوگرافی فرید مدرسی روزنامه نگار کیست + جنجال ها

بیوگرافی شهید غلامعباس عباسی خادم حرم شاهچراغ

بیوگرافی دکتر لعبت گرانپایه و همسر و فرزندانش کیست

ایشان در ادامه افزود :
برایم بسیار جالب بود بخاطر اینکه اول تمامی با ساز تست می‌دادند و من افزودم ساز بلد نمی‌باشم و امتحان آواز دادم و به صورت ناباورانه‌ای بسیاری از استادان آن را دوست داشتند و مرا پذیرفتند و ساز شاخصی من تار شد.

ولی به خاطر اینکه حراست بسیار گیر می‌داد با گریه وارد کلاس می‌شدم، به خاطر اینکه اعتقاد داشتن من بدآموزی دارم تا اینکه دیگر سر کلاس نرفتم و با سرودن افرا در سالن اجتماعات مرا اخراج نمودند.

معنی اسم وازیستا چه می‌باشد؟

وازیستا به معنای همان نوری که از لایه ابرها خارج می‌شود. همان نور رعد و برقی که با گرز تشر به بیرون می‌آید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا