خبر حوادث

بیوگرافی پانته آ اقبال زاده مترجم و ماجرای خودکشی دردناک + عکس نامه

پانته آ اقبال‌زاده مترجم کتاب‌های کودکانه روز گذشته دست به خودکشی زد و درگذشت او نامه‌ای برای پدرش نوشته و سپس با خوردن قرص به زندگی خود پایان داد.

بیوگرافی پانته آ اقبال زاده مترجم و ماجرای خودکشی دردناک + عکس نامه

ماجرای خودکشی دردناک

پانته آ اقبال زاده قبل خودکشی نامه ای برای پدرش نوشته که امیدی برای ادامه زندگی ندارد و وزن پایان دادن به زندگی اش بیشتر از امید به زندگی است

پدرش زمانی که به پیکره دخترش رسید با جانش را از دست داده بود و فقط یک کاغذ کنار او قرار داشت که در آن نامه‌ای برای پدر نوشته بود .

بیوگرافی

پانته آ اقبال زاده مدتولد دهه هفتاد بوده و سال‌ها در زمینه ترجمه کتاب فعالیت حرفه‌ای داشت و چندین کتاب را نوشته است. این دختر جوان بعد از نوشتن این نامه به زندگی خود پایان داد. پدر پانته‌آ اقبال‌زاده شهرام اقبال‌زاده از مترجمان و نویسنده‌های سرشناس کشور ما می‌باشد.

بیوگرافی پانته آ اقبال زاده مترجم و ماجرای خودکشی دردناک + عکس نامه

او در نامه نوشت که خیلی با خودم کلنجار رفتم وزن دلایلم برای پایان دادن به زندگیم خیلی بیشتر شده تا اینکه بخواهم ادامه بدهم در واقع اصلاً انگیزه‌ای برای ادامه زندگی ندارم وضعیت روحی‌ام وخیم شده و حتی انجام کارهای روزمره برایم بسیار سخت و پیچیده است به خاطر وضعیت مملکت امیدی به ایستادن و موفق شدن ندارم نمی‌خواهم سربار باشم انگیزه‌ای برای دوست داشتن به خاطر بیماری ندارم.

همچنین ببینید:

علت فوت و خودکشی مونبین (مون بین) مشخص شد

ماجرای سوال خودکشی و دار زدن در کتاب درسی هوش و استعداد

خواهر پانتها جمال‌زاده در اینستاگرام خود با انتشار ویدیویی که عکس‌های کودکی پانته‌ها در آن دیده می‌شود به شدت ناراحتی خود را نشان داد برای خواهرش نوشت از این به بعد گریه‌های من را هر شب خواهی شنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا