بیوگرافی

بیوگرافی پیمان بهبودی رادیو گیلان کیست و الان کجاست + عقده ای بازی

بیوگرافی

پیمان بهبودی مدیر و ادمین کانال تلگرامی رادیو گیلان متولد دهه 40 بوده که در اتریش زندگی میکند او به دلیل کلاهبرداری از ضامینن وام های بانکی اش از ایران خارج شد و به اتریش رفت او بعد از فرار به خارج با ساخت یک کانال تلگرام اقدام به شایعه سازی و توهین و تهمت به مسئولان وقت گیلان کرد و همچنان به کار خود ادامه میدهد.

به دنبال از دسترس خارج شدن کانال تلگرامي ”راديو ايران” و صفحه اينستاگرامي “behboudi.peyman”متعلق به پيمان بهبودي که چندين سال پيش به دليل شکايت ضامنين وام‌هاي بانکيش از کشور متواري شد و اکنون در کمپ پناهندگان کشور اتريش اقامت دارد؛ در روزهاي اخير تعداد ۸ نفر از رابطينش در شهرستان‌هاي گيلان (۵ نفر در رشت، ۲ نفر در صومعه‌سرا و يک نفر در رضوانشهر) دستگير شده‌اند.

بیوگرافی پیمان بهبودی رادیو گیلان کیست و کجاست + عقده ای بازی

اهل کجاست

پیمان بهبودی اهل سومعه سرا است و مدتی به عنوان یکی از همراهان نمایندگان مجلس صومعه سرا فعالیت میکرد و بعد از مدتی از او درخواست کرد که او را رئیس پارک علم فناوری استان گیلان کند اما درخواست و رد شد و باعث گردید که دشمنی خود را علیه این نماینده اغاز کند.

پیمان بهبودی کیست

پیمان بهبودی ادمین رادیو گیلان دارای مدرک تحصیلی دیپلم است و سعی میکرد با نزدیک شدن با نمایندگان مجلس شغلی برای خود دست و پا کند که به هدف خود نرسید و از این رو روش دیگری را برای مطرح شدن پیش گرفت .

او زمانی که در ایران زندگی میکرد همچون نقی معمولی در سریال پایتخت خود را به نماینده مجلس صومعه سرا نزدیک میکرد تا بتوانید به سمتی دست پیدا کند اما درخواست های او به دلیل نداشتن سوا و مدرک تحصیلی عالیه رد میشد و حتی تلاش نکرد که تحصیلاتش را ادامه بدهد.

او از نماینده مجلس تقاضا داشت که به عنوان رئیس پارک علم فناوری استان گیلان منصوب شود اما با تقای او مخالفت شد.

سوابق

به گزارش حکایت گیلان بهبودی بعد از اعتراضات سال 96 خودش را دست بالا گرفت و نام رادیو خود را به رادیو ایران تغییر داد و در کانالش مطالبی در حمایت از فرقه رجوی و روح الله زم و کانال آمدنیوز منتشر کرد. بعد از دستگیری روح الله زم او نیز ماست ها را کیسه کرد و با عقب نشینی اعلام کرد که تنها به مدیران گیلان کار دارد. ولی این بار مطالبی عجیب را در حمایت از نظام منتشر کرد تا به طور کل نشان دهد فاقد هویت و مشخصا یک باج گیر است.

بیوگرافی پیمان بهبودی رادیو گیلان کیست و کجاست + عقده ای بازی

ولی این که عده ای به خود اجازه می دهند برای دفاع از رویکرد دولت سیزدهم و یا مقابله با یک شهردار به او گزارش ارسال کنند نشان از آن می دهد که برای بسیاری هدف وسیله را توجیه می کند. بسیار مایه خجالت است که عده ای صبح تا شب خود را حامی نظام و ولایت نشان می دهند و کارشان شده ارسال گزارش به این فرد بی هویت خارج نشین! آیا نهادهای نظارتی نباید برای شناسایی این افراد اقدام کنند؟ در این زمینه حتما مطالب دیگری را خواهیم نوشت.

همچنین ببینید:

عباس بابایی شهردار سمنان کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی ناصر محمدخانی و همسر اول و دوم  

ماجرای فرار

پیمان بهبودی در سال ۹۶ به دلیل شکایت ضامین بانکی اش تصمیم گرفت که از کشور خارج شود و در نهایت به ارتش مهاجرت کرد و مدتی را در کمپ پناهجویان بود.

به گزار شایانیوز بعد از دستگیری روح الله زم او نیز ماست ها را کیسه کرد و با عقب نشینی اعلام کرد که تنها به مدیران گیلان کار دارد.

در ماه های اخیر هم کانال تلگرامی بهبودی اخبار و ادعاهای تائیید نشده ای درباره فساد اخلاقی برخی مدیران مطرح کرد که برخی از آن ها هم خبرساز شد.

پیمان بهبودی سعی مکند که وانمود کند نفوذ خیلی زیادی در سازمانهای استان گیلان دارد و برای او اخبار میفرستند! این شخص با انتشار اخبار قدیمی از فساد برخی از چهره ها آنهابه عنوان اخبار روز منتشر میکند که البته برخی از کاربران شبکه های اجتماعی که از این موضوع آگاهی ندارند فریب میخورند.

عده ای کارشان شده ارسال گزارش به این فرد بی هویت خارج نشین! آیا نهادهای نظارتی نباید برای شناسایی این افراد اقدام کنند؟

حواشی جنجالی

به گزارش سایت دیارمیرزا یک هفته بعد از انتشار اولین مطلب در مورد ” رادیوگیلان ” و مطرح کردن چند سوال و ارائه‌ی درخواست برای انتشار مدارک محکمه پسند و یا ارائه‌ی آن به پایگاه خبری تحلیلی پستچی نیوز، مدیر رادیو گیلان در پیج خصوصی مسوول این سایت در گیلان، حاضر و با الفاظی رکیک و فحاشی و در نهایت بی ادبی، سرپرست گیلان را به قتل و ساقط کردن تهدید نموده که عین متن و تصویر آن موجود و برای برخی بزرگان و مسوولان دولتی در گیلان ارسال شده است.

لازم به یادآوری است که پستچی نیوزبه این اهانت ها و تهدید ها توجهی نخواهدکرد و با قدرت تمام به کار خود ادامه خواهم داد.

مردم گیلان باید بدانند که مسوول رادیوگیلان کیست و چگونه شخصیتی دارد که جواب یک سوال و درخواست را با فحاشی و توهین و تهدید به قتل می دهد!!
رادیوگیلان به درخواست پستچی نیوز علاوه بر این که جواب منطقی و درست نداد سعی کرد با ایجاد رعب و ترس گردانندگان آن را از ادامه باز دارد ! مردم شریف گیلان باید بدانند که بیش از نود درصد گفته ها و نوشته های رادیو گیلان دروغ و تهمت است

مورد اولی که توسط پایگاه خبری تحلیلی پستچی نیوز به طور کامل بررسی شد این بود که رادیو گیلان اتهامی را به استاندار گیلان (دکترنجفی) زده بود و مورد اتهام بطور کامل بررسی و مشخص شد که خبر کاملا دروغ است. اتهام رادیوگیلان این بود که استاندار گیلان مبالغ زیادی را به حساب فرزند پسر خود در کانادا واریز کرده است. با مشاهده اصل شناسنامه استاندار گیلان مشخص شد که استاندار گیلان اصلا فرزند پسر نداشته و در خارج از کشور هیچ نوع حساب بانکی ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا