بیوگرافی

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار خانواده اش کجاست+ عکس های جنجالی

کامران نجف زاده کیست

کامران نجف زاده مجری برنامه بمودا و خبرنگار صداوسیما متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۷ در تهران (محله ستارخان) است. متاهل است و دارای یک فرزند می‌باشد. وی فارغ‌التحصیل رشتهٔ مهندسی کشاورزی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج است.

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکس

بیوگرافی کامران نجف زاده

کامران نجف زاده که یکی از خبرنگاران صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بوده است .برای مدت های زیادی در زمینه خبرنگاری برای صدا و سیما فعالیت های زیادی داشته است. او چند سال است که یکی از خبرنگاران اعزام شده صدا و سیما به کشور آمریکا می باشد. و ایشان در آنجا به فعالیت خودش ادامه می‌دهد.بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکس

کامران نجف زاده در بیست و نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۷ در تهران به دنیا می آید. در رشته کشاورزی فارغ التحصیل شده است .کامران نجف زاده فرزندی به نام امیر کیان دارد، در محله ستارخان تهران به دنیا می آید، از زمان بچگی به خبرنگاری علاقه زیادی داشته است و همیشه در بازی هایش از یک گوشی به عنوان میکروفون استفاده کرده و با اعضای خانواده اش مصاحبه می کند.

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکس

شروع فعالیت

در سال ۷۵ در نشریه آرمان در سمت سر دبیری نشریه وارد فعالیت های خودش در زمینه خبرنگاری میشود .در آن زمان کامران نجف زاده تنها ۱۸ سال سن داشت که توانست عنوان سردبیر نشریه آرمان را در دست بگیرد او همچنین در نشریه های ورزشی در سال‌های ۷۸ و ۷۹ فعالیت می کرده است کامران نجف زاده در سال ۸۱ به عنوان گوینده بخش خبری بیست و سی به استخدام صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در می آید.
بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکس
معمای یکی از نکته های جالب توجه این است که کامران نجف زاده تجربه حضور در سینما و بازی در فیلم سینمایی را نیز دارد. در یک از فیلم های سینمایی که کاری بود به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا با نام بادیگارد نقش آفرینی کرد. پسر او امیرکیان نیز در فیلم سینمایی شکاف حضور داشته است.

همچنین ببینید : عکس جنجالی رامبد جوان به عنوان گمشده و الان رامبد کجاست؟

کامران نجف زاده در اوایل دهه ۹۰ به آمریکا اعزام می شود و برای خبرنگاری صدا و سیما در سازمان ملل راهی نیویورک می شود. آمریکا به او پاسپورت نوباوه میدهد به این معنا که فقط می تواند تا ۲۵ مالی سازمان ملل حضور به عمل آورد و فعالیت داشته باشد و او حق و مرور در شهرهای دیگر آمریکا را ندارد.

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکس
کامران نجفی با توجه به اینکه سه ماه از پایان دوران ماموریتش گذشته بود و یک ماه از حاضر شدن جانشین ایشان در نیویورک نیز گذشته است، اما با تمام این ها هنوز هیچ گونه فعالیتی در معاونت سیاسی و صدا و سیما ندارد، کامران نجف زاده یکی از خبرسازترین خبرنگاران معاونت سیاسی در در دو دهه اخیر بوده است.

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکسبرای گزارش های اجتماعی برای تلویزیون در دهه ۸۰ محیا میکرد بسیار معروف شده بود و یکی از چهره‌های شاخص بخش خبری بیست و سی بود.

همچنین ببینید : ماجرای مهاجرت کردن احسان کرمی (مجری) و استخدام در شبکه خارجی

ایشان با پیشرفت در زمینه کاری و خودش در دهه نود به پاریس اعزام شد و خبرنگار اعزامی ایران در پاریس شد، که از طرف دولت فرانسه به عنوان یک عنصر نامطلوب شناخته شد و او را دیپورت کردند، ولی در زمان مدیریت کوتاه سرافراز در صدا و سیما نجف زاده را به عنوان نماینده صدا و سیما به نیویورک اعزام کردند.

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکس
در تمام این سال‌ها در سازمان ملل فعالیت می کرد و دیگر خبری از گزارش های پرهیجان و جنجالی کامران نجف زاده نبود با وجود کم کار شدن او اما همچنان گزارش های خودش را از سازمان ملل به تهران می فرستند.

همچنین ببینید : برنامه جایگزین دورهمی مهران مدیری چیست؟ و مجری جایگزینش کیست؟

اما بعد از بر سر کار آمدن پیمان جبلی بحث‌هایی در مورد پایان ماموریت کامران نجف زاده در نیویورک طرح شد و به طور رسمی در تیرماه گذشته علی رجبی به عنوان جانشین کامران نجف زاده و خبرنگار برگزیده صدا و سیما به نیویورک اعزام شد و با سفر آقای رئیسی به سازمان ملل خبرنگار جدید و نماینده جدید معاونت سیاسی در نیویورک شناخته شد و فعالیتش را آغاز کرد.

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکساما خبری از بازگشت کامران نجف زاده به محل کارش در تهران نبود. نجف‌زاده رابطه صمیمی و گرم با آقای جبلی دارد در طول مدت فکر می کردند، که مدیریت خبرگزاری صدا و سیما به نجف‌زاده خواهد رسید. اما این پست به او داده نشد اما ظاهراً چنین به نظر میرسد که کامران نجف زاده از مدیران تلویزیون درخواست مرخصی کرده برای اینکه مسئله های مربوط به برنامه های بازگشت خانواده و همچنین تحصیل فرزندانش را درست کند.
بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکس
یکی از چالش های بزرگ تلویزیون اعزام خبرنگاران به ماموریت های بلند مدت در خارج از کشور میباشد به غیر از نمایندگان که سر شبکه های فارسی زبان در آوردن چهره های معتبر و سرشناسی مانند میربها نماینده خبری ایران در ترکیه فلاح نماینده تلویزیون در لندن در سالهای اخیر خبر ساز شده با توجه به اینکه گفته می‌شود میر بهار بازنشسته شده و به تهران برگشته اما به نظر می‌رسد. ایشان دوباره به ترکیه برگشته است و به عنوان خبرنگار آزاد با معاونت سیاسی همکاری می کند.

همچنین ببینید : فیلم کامل قمار بازی مهران مدیری در فرانسه که جنجال شد

با منتشر کردن تصویر در صفحه اینستاگرام اش چنین می نویسد امروز روز تولد من بود ولی این تصویر یک شب اردیبهشتی روز تولدم بود کردم وسوسه دیوانه کننده باز کردن کادو ها انگار که مجنون از لیلی درخواست چیزی داشته باشد.

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکسروی میز کی که پدرم زنگ نادری ستارخان گرفته بود، آن سوتر شکلاتهای کام هم هست که الان نمی دانم چرا هرچه از این روزهای رفته و شهربی شاهد مینویسم کامنت تلخ میشود پشت سر درب های چوبی منبت زیر پا فرش هایی که همانجا وقت فروش خانه جا گذاشتیم اضطراب اینکه برق نرود آژیر نزنند اگر برق رفت توری نریزد.

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکس

اتفاقا برق رفت پسر دختر های جوان فامیل در تاریکی آژیر قرمز عاشق میشدن مثل گل سرخ که کنار میز من است صدایی که در عکس نیز نوار کاست که در ضبط سونی میخواند ممنوعه یعنی همین نگاه آدم ها هنوز خاطرم هست تیپ‌ها و تنها حتی تن پدربزرگ که داشت کم کم تکیده میشد فیلم گرفتیم با آپارات دارم ولی نمی شود که این جا بگذارم عتیقه ها را به سمساری دادیم که تا بهارانه از صادق چوبک و جلال تا همسایه های احمد محمود را هزار بار دوره کردم جزیره سرگردانی را ولی هر روز مرور کردم مرور کنم ببینم کجای قصه خوابم برد.

بیوگرافی کامران نجف زاده خبرنگار پسر و همسرش الان کجاست + عکس

اجرای برنامه برمودا

پس از انتشار خبر پایان مأموریت ۸ ساله ی کامران نجف زاده به عنوان خبرنگار صدا و سیما در نیویورک که مرداد ماه سال گذشته با معرفی رسمی خبرنگار جانشین وی اعلام شد، غیبت نجف زاده در تلویزیون طی ماه های بعدی شایعاتی را در خصوص عدم بازگشت وی به ایران و پناهندگی اش به آمریکا ایجاد کرد که با واکنش نجف زاده مواجه شد. او مهر ماه سال گذشته در اینستاگرامش ویدئوی کوتاهی از خود که در پس زمینه ی آن برج میلاد به چشم می خورد منتشر کرد تا نشان دهد در تهران حضور دارد.

«برمودا» تازه‌ترین تاک شوی شبکه نسیم با میزبانی کامران نجف‌زاده از ۳۰ دی ماه راهی آنتن تلویزیون می‌شود.

به گزارش ریمینو به نقل از رکنا، برمودا “به میزبانی کامران نجف زاده در روز شنبه 30 ام دی ماه در شبکه نسیم شروع به پخش می کند.

«برمودا» برنامه ای صمیمانه و متفاوت است که برای اولین بار کامران نجف زاده را به عنوان مجری به مخاطبان خود می آورد. او همچنین مسئولیت گروه برنامه نویسان را بر عهده دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا