بیوگرافی

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران + حواشی و عکس

کاوه آهنگر یکی از چهره‌های سینما و تلویزیون اسبق کشورمان است، که در تاریخ ۲۸ تیر ماه سال ۱۳۶۸ در تهران به دنیا آمده است.

او کار هنری اش را زمانی که سه سال سن داشته در زمینه هنرپیشگی آغاز نمود. کاوه آهنگر در یک خانواده کاملا هنری متولد شده است. پدر ایشان رضا آهنگر در زمینه هنر مدیر تولید می‌باشد و مادر وی خانم پوران مقدم طراح صحنه است. همچنین خواهرش طراح صحنه و هنرپیشه می‌باشد.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران + حواشی و عکس

این چهره به خاطر ایفای نقش در یک اثر ضد ایرانی در کشور ایران ممنوع الخروج گردید. ولی قصد نمود که از کشور ایران فرار کند و سرنوشت خیلی حیرت انگیزی برای ایشان به وجود آمد.

کاوه آهنگر با ایفای نقش در کاراکتر نوجوانی دکتر محمد غریب در مجموعه روزگار غریب ساخته کیانوش عیاری مطرح شد.

بیوگرافی کامل کاوه آهنگر

این چهره در تاریخ ۲۸ تیر ماه سال ۱۳۶۸ در تهران دیده به جهان گشوده است. کاوه پسر رضا آهنگر مدیر تولید صدا و سیما و مادر وی پوران مقدم طراح صحنه می‌باشد.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران + حواشی و عکس

کاوه آهنگر زمانی که سه سال سن داشت فعالیت خود را در عرصه هنرپیشگی آغاز نمود و آثار و مجموعه‌های بسیاری را در پرونده کاری خود به ثبت رسانیده است.

فعالیت‌ها

نخستین فعالیت جدی کاوه آهنگر به سال ۱۳۷۲ مجموعه آپارتمان ساخته اصغر هاشمی باز می‌گردد. یک مجموعه‌ که در آن هنرمندانی از جمله :جمشید اسماعیل خانی، پرویز پرستویی، فاطمه گودرزی و حمید خیرآبادی حضور داشتند.

او در سال ۷۹ در مجموعه پس از باران حضور یافت.

یک مجموعه‌ که در آن چهره‌های مطرح شده‌ای هنرنمایی نمودند و یکی از مجموعه‌های به یاد ماندنی تلویزیون به شمار می‌رفت. آخرین مجموعه‌ای که کاوه آهنگر در آن به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران + حواشی و عکس

یکی دیگر از مجموعه‌هایی که کاوه آهنگر در آن حضور داشته مجموعه سرگذشت در سال ۹۸ ساخته سید جمال سید حاتمی می‌باشد .

آثار

کاوه در سینما هم ایفا های بسیاری دارد. او کار هنری اش را در عرصه سینما در سال ۷۸ برای نخستین مرتبه با اثر آسمان پرستاره رقم زد و پس از آن در آثاری از جمله :تیک آف، بانوی من، بوتیک، آزادی به قید شرط و خجالت نکش هنرنمایی نمود.

آخرین فعالیت سینمایی اش اثر شیطان وجود ندارد است.

آثار سینمایی :

  • شیطان وجود ندارد سال ۹۸
  • خجالت نکش سال ۹۶
  • آزاد به قید شرط سال ۹۵
  • بوتیک سال ۸۲
  • بانوی من سال ۸۱
  • تیک آف سال ۸۱
  • آسمان پرستاره سال ۷۸

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران + حواشی و عکس

مهاجرت

کاوه آهنگر به خاطر ایفای نقش در اثر ضد ایرانی ممنوع الخروج گردید ، ولی به طور قاچاقی از مرز ایران خارج شد تا شاید از این سو بتواند به آرزوهایش در آن طرف مرزها برسد، ولی با صحبت‌های بسیار غمگین ایشان در مورد مهاجرت متوجه اتفاقاتی که برایش به وجود آمده است می‌شویم.

سوابق

کاوه آهنگر هنرپیشه اهل ایرانی فعالیتش را در عرصه هنرپیشگی در مقابل قاب تلویزیون آغاز نمود و در سال ۷۲ زمانی که ۴ سال سن داشت در مجموعه آپارتمان ساخته اصغر هاشمی هنرنمایی نمود. البته موفقیت این مجموعه به سایر فعالیت‌های مهم بعدی وی مثل مجموعه روزگار غریب به آن صورت نبود، ولی تجارب بسیار خوبی برای کاوه به حساب می‌آید و ایفا در کنار چهره‌هایی از جمله: جمشید اسماعیل خانی، پرویز پرستویی، فاطمه گودرزی و حمید خیرآبادی به تجربیاتش افزود.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران + حواشی و عکس

کاوه آهنگر در سال ۱۳۸۶ دوران بسیار پرفعالیتی را در زمینه سینما و تلویزیون سپری کرد و در آثار شاخصی به هنرنمایی پرداخت. فعالیت شاخصی کاوه آهنگر در این سال، ایفا در مجموعه روزگار غریب ساخته کیانوش عیاری می‌باشد.

همچنین ببینید

بیوگرافی مجید شهریاری بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی وازیستا خواننده و همسرش کیست +عکس

بیوگرافی دکتر لعبت گرانپایه و همسر و فرزندانش کیست + حواشی

به نظر یکی از شاخص‌ترین قسمت‌های زندگینامه کاوه آهنگر، حضور در مجموعه روزگار غریب می باشد. کاوه آهنگر در سال ۸۶ زمانی که ۱۸ سال سن داشت در مجموعه روزگار غریب ساخته کیانوش عیاری کاراکتر شاخصی را بر عهده داشت، که موفق شد بازی بسیار خوبی از خود نشان دهد و اینکه خود را بین مخاطبین تلویزیون مطرح نماید.

این چهره در این مجموعه با کیانوش عیاری همکاری نمود و موفق شد با ایفای نقش در مجموعه روزگار غریب تجارب هنرپیشگی خوبی را برای خود کسب کند و بازی در کنار هنرمندانی از جمله:

مهدی هاشمی، شهاب کسرایی، ناصر هاشمی و پرهام کرمی را تجارب نماید.

بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران + حواشی و عکس بیوگرافی کاوه آهنگر بازیگر و ماجرای فرار از ایران + حواشی و عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا