بیوگرافی

بیوگرافی گلسا شمسی پور دختر ۸ ساله شهرکردی +عکس و سوابق

بیوگرافی گلسا شمسی پور کیست

گلسا شمسی پور دانش‌آموز پایه سوم دبستان شهرکرد در مسابقات جهانی ikcc کاپ که با حضور ۹۱۷ شرکت‌کننده از ۷۸۷ مدرسۀ ۵۲ کشور در رده سنی ۷ و ۸ سال به‌صورت آنلاین به میزبانی کشور رومانی برگزار شد، بهترین کد‌نویس دنیا با موضوع مسابقات هواپیما شد.

بر اساس این گزارش این دوره ازمسابقات به موضوع هواپیما اختصاص داشت و گلسا شمسی پور برنامه‌ای سه مرحله‌ای با موضوع هواپیما و نجات حیوانات را برنامه نویسی کرد که بر اساس آن، بازی کننده پس از اتفاقات هیجان انگیز، به وسیله هواپیما اقدام به نجات حیوانات می نماید.  گلسا شمسی‌پور  بدون گذراندن دوره های آموزشی و تنها با راهنمایی والدین در منزل موفق به کسب دانش برنامه نویسی و کدنویسی شده است.

بیوگرافی گلسا شمسی پور دختر ۸ ساله شهرکردی +عکس و سوابق

برنده شدن دختر ۸ ساله شهرکردی

بر اساس این گزارش این دوره ازمسابقات به موضوع هواپیما اختصاص داشت و گلسا شمسی پور برنامه‌ای سه مرحله‌ای با موضوع هواپیما و نجات حیوانات را برنامه نویسی کرد که بر اساس آن، بازی کننده پس از اتفاقات هیجان انگیز، به وسیله هواپیما اقدام به نجات حیوانات می نماید. گلسا شمسی‌پور بدون گذراندن دوره های آموزشی و تنها با راهنمایی والدین در منزل موفق به کسب دانش برنامه نویسی و کدنویسی شده است.

بیوگرافی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی

همسر هادی چوپان کیست بیوگرافی و عکس

در مسابقات کدنویسی کودکان جهان ،  گلسا شمسی‌پور دانش آموز پایه سوم فرزند علی شمسی پور از کارکنان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در واحد بازرسی فنی منطقه عملیاتی آغار و دالان شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی موفق به کسب رتبه چهارم و کاپ بهترین کدنویسی جهان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، به نقل از  روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، مسابقات جهانی IKCCدر حوزه برنامه نویسی و کدنویسی کودکان و نوجوانان جهان، با حضور 917 شرکت کننده از 787 مدرسه 52 کشور در رده سنی هفت و هشت سال در بهمن 1402 به صورت آنلاین در کشور رومانی برگزار شد.

گلسا برنامه‌ای ۳ مرحله‌ای با موضوع هواپیما و نجات حیوانات را برنامه‌نویسی کرد که بر اساس آن، بازی‌کننده پس از اتفاقات هیجان‌انگیز، به‌وسیلۀ هواپیما حیوانات را نجات داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا