خبر جدید

خبر فوری وضعیت تعطیلی فردا شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ مشخص شد

وضعیت تعطیلی شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ مشخص شد با توجه به تعطیل بودن روز یکشنبه به علت شهادت حضرت فاطمه و قرار گرفتن روز شنبه مابین دو روز تعطیل در نهایت دولت به به خبرهای ضد و نقیض درباره تعطیلی شنبه واکنش نشان داد و اعلام کرد که روز شنبه تعطیل نیست و همه ادارات و سازمان ها باز خواهد بود و مثل روزهای معمولی به کار خود ادامه خواهند داد.

تعطیلی روز شنبه یکی از خبرهای داغ بین رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی بوده و مردم به خصوص دانش آموزان و دانشجویان و کارمندان می‌خواهند بدانند که آیا روز شنبه تعطیل خواهد بود یا خیر روز شنبه به دلیل قرار گرفتن در بین دو روز تعطیل رسمی یعنی روزهای جمعه و یکشنبه بسیاری از مردم تمایل دارند که روز شنبه نیز تعطیل شود تا بتواند به مسافرت بروند اما روز شنبه تعطیل نیست و سازمان‌ها و مراکز آموزشی دایر هستند و به کار خود ادامه می‌دهند.

احتمال دارد که در برخی از شهرها به علت بارش باران و برف یا آلودگی هوا مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شود اما به صورت سراسری روز شنبه تعطیل نیست و دانش آموزان و کارمندان باید به محل کار خود بروند.

وضعیت بارش باران

ن مخاطرات وضع هوا از تداوم بارش پراکنده در غالب مناطق کشور در روز جاری خبر داد.

صادق ضیاییان اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز در اغلب مناطق کشور بارش پراکنده ادامه دارد اما بارش در استان‌های ساحلی و شمال شرق شدت بیشتری دارد.

وی با بیان اینکه در برخی مناطق شرق و جنوب شرق وزش باد شدید رخ می‌دهد، درباره شرایط جوی کشور درروز جمعه نیز گفت: روز جمعه در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق، برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور ابرناکی، بارش و وزش باد همراه با کاهش دما پیش بینی می‌شود و این سامانه به تدریج تا اوایل شب از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود.

به گفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ، روز شنبه نیز در نیمه غربی کشور جوی آرام و پایدار همراه با افزایش نسبی دما حاکم است و در نیمه شرقی هوای سرد همراه با وزش باد مستقر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا