خبر جدید

اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ به علت بارش برف

تعطیلی مدارس فردا ۱۵ آذرماه سه شنبه به دلیل بارش برف و باران کدام استان ها تعطیل می باشد.

تعطیلی مدارس فردا ۱۵ آذرماه سه شنبه به دلیل بارش برف کدام استان ها

آیا فردا سه شنبه ۱۵ آذر مدارس تعطیل هستند؟

آیا تعطیلی مدارس در روز سه شنبه ۱۵  آذر ۱۴۰۱ صحت دارد و آیا مدارس به دلیل طوفان گرد و غبار و بارندگی و بارش برف تعطیل میباشد یا خیر.

طبق آخرین اخبار در مورد وضعیت تعطیل بودن مدارس تهران، البرز، اهواز، آبادان، ایلام ،خوزستان، مشهد، شیراز، اصفهان هرمزگان، سمنان ،کرمانشاه، یزد، بندر گناوه، لرستان، قزوین ،کرمان ،بروجرد، بجنورد، بیرجند، شیروان قصرشیرین ،تبریز ارومیه ،زاهدان، مهاباد،خرم آباد ،کردستان ،سقز، دیواندره ،مهاباد ،بندر عباس ،اردبیل ،کاشمر ،ازنا کوهدشت، الیگودرز، اندیمشک، بهبهان ،هویزه ،سوسنگرد، بهبهان و بقیه شهرهای کشور در ادامه مطالب می پردازیم.

با توجه به بارش برف در استان های تهران و البرز برخی از خانواده ها می خواهم بفهمم که آیا مدارس در روز سه شنبه ۱۵ تعطیل است یا نه و با توجه به حجم کم بارندگی باید اعلام شود که مدارس تعطیل نخواهد بود و دانش آموزان باید در مدارسشان حضور پیدا کنند.

با توجه به آلودگی های هوا در روزهای اخیر خانواده ها نگرانی هایی برای رفتن بچه‌ها به مدرسه دارند.البته طبق پیش بینی هوا بارش برف در برخی از مناطق کشور باعث شد دانش آموزان با مشکلاتی روبرو شوند.در مورد اینکه آیا فردا سه شنبه ۱۵ آذر مدارس تعطیل هستند یا خیر هنوز هیچ اخباری منتشر نشده است.و مدارس کشور طبق روال همیشه دایر می باشد و هیچ گونه تعطیلی در هیچ یک از مقاطع تحصیلی وجود ندارد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از وارد شدن سامانه جدید بارشی که از جنوب غرب کشور در روز دوشنبه وارد می شود خبر می دهد این سازمان گفته در این هفته بارندگی های پراکنده در برخی از استانهای کشور رخ خواهد داد و برای تهران نیز بارش خفیف باران به همراه وزش باد و هفته بدون آلودگی هوا را پیش بینی کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا