خبر جدید

آخرین خبر تعطیلی مدارس فردا شنبه 7 بهمن 1402 +جزئیات

خبرهای تعطیلی مدارس فردا وضعیت مدارس تهران ، کرج ، اردبیل ، تبریز ، ارومیه ، اراک ، لرستان ، همدان ، مشهد ، خراسان جنوبی و شمالی ، مازندران ، گرگان ،، گیلان و رشت به علت بارش برف و سرما و خوزستا ن و اهواز به علت آلودگی هوا را اینجا بخوانید.

🔻مدارس در سه شهرستان اصفهان غیرحضوری شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:

🔹با توجه به بارش برف، کولاک، افت دما و پیش بینی لغزندگی جاده‌ها و معابر و به منظور پیشگیری از بروز حوادث ناشی از تردد در محورهای برف گیر همه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش در شهرستان‌های سمیرم، فریدون‌شهر و بویین میاندشت شنبه ۷ بهمن ماه به صورت غیر حضوری خواهد بود.

🔴 #فوری منصور شیشه فروش، مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان:
🔴 همه مقاطع تحصیلی اموزش و پرورش در شهرستانهای سمیرم.فریدونشهر وبویین میاندشت روز شنبه ۷ بهمن ماه بصورت غیر حضوری خواهد بود و مدارس شهرستان چادگان با یک ساعت تاخیر اغاز خواهد شد

آخرین خبر تعطیلی مدارس فردا شنبه 7 بهمن 1402

فردا مدارس برخی از شهرهای کشور به علت بارش برف و برودت هوا و سرما تعطیل شده است که تا ساعتی دیگر لیست شهرهایی که مدارس تعطیل است را اعلام میکنیم.

مدارس اردبیل و برخی از شهرهای این استان همچنین مدارس آذربایجان غربی و شرقی مدارس برخی نقاط تعطیل شده که جزئیات را تا دقایقی دیگر درج میکنیم.

وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا شنبه 7 بهمن

مدارس تهران فردا شنبه 7 بهمن 1402 تعطیلی نیست و هوا کاملا تمیز و همه چیز عادی است.

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد امروز در برخی مناطق دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع در غرب و جنوب غرب، دامنه‌های جنوبی البرز در زنجان، قزوین، البرز و تهران، سواحل شمالی و شمال شرق کشور ابرناکی، بارش پراکنده باران و برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت هوا برای فردا شنبه 7 بهمن

با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور ـ در استان‌های واقع در جنوب غرب و جنوب ابرناکی، همراه با بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود. بعدازظهر گستره بارش مناطقی از شمال غرب، غرب، مرکز، شرق و شمال شرق کشور را فراخواهد گرفت. شدت بارش در نیمه شرقی خوزستان، جنوب شرق لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال غرب فارس، جنوب اصفهان و همچنین در ارتفاعات آذربایجان غربی خواهد بود.

شنبه گستره فعالیت سامانه در کل کشور خواهد بود و در جنوب لرستان، شمال خوزستان، غرب چهارمحال و بختیاری، جنوب آذربایجان غربی و غرب کردستان بارش شدت خواهد داشت.

یکشنبه این سامانه در شرق سواحل دریای خزر و کل نوار شرقی کشور فعال است و اواخر وقت از مرزهای شرقی کشور خارج می‌شود. همچنین در دامنه‌های زاگرس واقع در جنوب غرب، غرب و شمال غرب کشور افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا