خبرهای ایران

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ تا آخر اسفند واقعیت دارد؟

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ تا آخر اسفند واقعیت دارد؟

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 21 اسفند 1401 تا پایان اسفند از اخبار مورد علاقه دانش اموزان است و دوست دارند که این اخبار واقعیت داشته باشد و بتوانند در این روزهای پایان سال به گردش و تفریح بروند.

آیا فردا مدارس یکشنبه 21 اسفند تعطیل است؟

اما باید عرض کنیم که فردا مدارس باز است و همچنین تا 28 اسفند ادامه خواهد داشت و هرکسی که به مدرسه نورد غیبت خواهد خورد پس بهتر است تمرکز خود را به درس بدهید تا از دوستان خود عقب نمانید.

تا آخر اسفند ماه هیچ روزی تعطیل نبوده و فقط 29 اسفند روز ملی نفت است که تعطیل میباشد.

احتمال تعطیلی مدارس بر اثر وضعیت جوی

تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی استان‌ها

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در خراسان رضوی، شرق خراسان شمالی، سمنان، یزد، شمال استان‌های کرمان و خراسان جنوبی بارش باران،‌ گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است. در ارتفاعات بارش برف و در دامنه‌های جنوبی البرز، شرق و جنوب شرق کشور وزش باد روی می‌دهد.

فردا در اکثر مناطق کشور آسمان صاف است و در شرق و جنوب شرق کشور به‌ویژه در شهرهای مرزی وزش باد پیش بینی می‌شود.

دوشنبه با گذر موج تراز میانی جو از جنوب کشور در استان‌های خوزستان، ایلام، لرستان، کرمانشاه، جنوب همدان و مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب اصفهان، شمال بوشهر و فارس و همچنین در ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران رخ می‌دهد.

روز سه‌شنبه در شمال فارس، کرمان، غرب یزد، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد بارش‌ها ادامه دارد و در دامنه‌های زاگرس مرکزی و شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز چهارشنبه در اصفهان، یزد، کرمان،‌ خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود. با ورود سامانه بارشی به غرب کشور بارندگی در تمام تمام نوار غربی آغاز می‌شود.

مدارس تا 28 اسفند باز است

محمدمهدی کاظمی گفت: مدارس مطابق روال هرساله تا آخرین روز کاری سال ۱۴۰۱ باز است و کادر اداری و آموزشی با حضور در مدرسه به فعالیت‌های آموزشی و تربیتی خود می‌پردازند. امسال هم آخرین روز کاری سال ۲۸ اسفندماه است.

وی ادامه داد: از خانواده‌ها می‌خواهیم، با توجه به محدودیت زمانی تا پایان سال تحصیلی، حضور دانش آموزان در مدارس را پیگیری کنند تا بعد از تعطیلات نوروز شاهد عقب‌افتادگی‌های درسی و آموزشی دانش آموزان نباشیم.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، معاون آموزش متوسطه با اشاره به اهداف نظام تعلیم و تربیت اظهار کرد: مدرسه مهم‌ترین و بهترین مکان برای تربیت و رشد اجتماعی دانش آموزان است که کودکان و نوجوانان در محیطی امن و سالم رشد و تربیت می‌یابند و امکان ورود دانش آموزان به اجتماع فراهم می‌شود، لذا ضرورت دارد، خانواده‌ها بر حضور دانش آموزان در مدرسه تأکید داشته باشند و این موضوع را پیگیری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا