خبر جدید

تعطیلی مدارس و دانشگاهها در مشهد تا پنجم مهر ۱۴۰۱

تعطیلی مدارس و دانشگاهها در مشهد تا پنجم مهر ۱۴۰۱ فرماندار مشهد گفت : بر اساس ابلاغی که آموزش و پرورش تحویل داده شده است تمامی مدارس مشهد تا پنجم مهرماه تعطیل و در اختیار و اسکان زائران حرم امام رضا می باشد.

تعطیلی مدارس زرین شهر تا پنجم مهرماه

تعطیلی مدارس و دانشگاهها در مشهد تا پنجم مهر ۱۴۰۱

فرماندار مشهد گفت : بر اساس ابلاغی که آموزش و پرورش تحویل داده شده است تمامی مدارس مشهد تا پنجم مهرماه تعطیل و در اختیار و اسکان زائران حرم امام رضا می باشد.تعطیلی مدارس زرین شهر تا پنجم مهرماه می باشد.

تعطیلی مدارس زرین شهر تا پنجم مهرماه

آقای محسن داوری ۲۷ شهریور ماه در مراسم افتتاحیه قرارگاه های خدمت رسانی به زائران حرم امام رضا در دهه محرم و پایانی ماه صفر در میان خبرنگاران حضور پیدا کرده و عنوان می‌کند که یکی از بزرگترین رویدادهای جهان اسلام و مسلمانان به ویژه شیعیان در مشهد رخ می دهد و تمام دنیا نگاهشان بهین می باشد که در دهه پایانی صفر برای عزاداری و مراسمات رحلت پیامبر سلام بر امام حسن مجتبی بهشهر مشهد برای زیارت مشرف میشوند.

همچنین ببینید : التماس عاجزانه و گریه زهره حمیدی به آقای رئیسی

ایشان در ادامه صحبت های عنوان می کند که حدود چهار ماه است برای روزها برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا بتوانیم زمینهای را مهیا کنیم که دوستداران و زائران حرم امام رضا بتوانند زیارتی خوب و آرام داشته باشند به همین دلیل قرارگاه خدمت رسانی با ۴ کمیته و ۱۲کار گروه درست شده است.

همچنین ببینید : بیوگرافی هوشنگ ابتهاج شاعر و همسرش الما

که این کارگروه‌ها و کمیته ها وظیفه خدمت رسانی بدون نقص را برای زائران دارند همچنین به زائران حرم امام رضا خاطرنشان می کند که بخش‌های اجرایی اداری و خصوصی همگی بسیج شدند که در این روز ها بتوانند میزبان خوبی برای مهمانان امام رضا علیه السلام باشند.

همچنین ببینید : منوچهر صادق پور بازیگر قدیمی سینما درگذشت

پس بنابراین با توجه به اینکه مدارس محل اسکان زائران می شود ابلاغیه آموزش و پرورش عنوان می‌کنند که مدارس تا ۵ مهر تعطیل باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا