اخبار هنرمندانخبر جدیدخبر فضای مجازی

برنامه جایگزین دورهمی مهران مدیری چیست؟ و مجری جایگزینش کیست؟

تلویزیون در پی جایگزین مهران مدیری،تلویزیون به دنبال جایگزین کردن یک مجری به جای مهران مدیری می باشد، به دنبال حاشیه های اخیر این روزها و برنامه دورهمی و تصمیم نهایی شبکه برای اینکه مسابقه دورهمی را در لیست پخش قرار ندهند را در این صفحه مشاهده فرمایید.

تلویزیون در پی جایگزین مهران مدیری است؟

تلویزیون در پی جایگزین مهران مدیری

منتشر شدن اظهارات مهران مدیری برای اینکه گفت تصویرش از شبکه تلویزیونی پخش نشود.حالا شبکه نسیم تصمیم به جایگزین کردن مجری به جای مهران مدیری دارد تا قسمت های باقی مانده از این مسابقات که بعد از ایام صفر پخش شد را و تا پایان سال ۱۴۰۱ ادامه دارد پیدا کند البته لازم به ذکر است که تصمیم نهایی را در مورد پخش شدن و یا پخش نشدن هر برنامه‌ای نهایت از سازمان صدا و سیما می‌گیرد.

تلویزیون در پی جایگزین مهران مدیری است؟

اما شبکه نسیم تصمیم دارد که برنامه دورهمی را در لیست پخش جدید خود قرار ندهد حالا قسمت های باقی مانده که از مسابقه دورهمی با اجرای مهران مدیری باقی مانده است کاملاً بلاتکلیف مانده است و این برنامه از روی آنتن حذف شد لازم به ذکر است که افراد جدیدی را برای مجری گری در این برنامه مثل مهران رجبی می توان نام برد.

پیشنهاد میکنیم بینید :فیلم کامل قمار بازی مهران مدیری در فرانسه که جنجال شد

اما در پی تحقیقات و پیگیریهای خبرنگاران از سازندگان برنامه دورهمی متوجه تایید نکردن بر رد خبر تغییر مجری تاکید کرد و گفته می شود که هیچ گونه تغییر مجری در برنامه دورهمی نخواهیم داشت حالا با توجه به اینکه صدا و سیما هزینه بسیاری برای تهیه و تولید و ساخت دکور این برنامه تقبل کرده است به همین سادگی و راحتی از ادامه تولید و پخش کردن این برنامه نگذرد و تصمیم های جدید اعلام میشود.

همچنین ببینید : فیلم کامل/ واکنش حرفهای جنجالی بهنوش بختیاری به اتفاقات اخیر

بیوگرافی

مهران مدیری کارگردان تهیه کننده بازیگر مجری و خواننده در ایران میباشد بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹ میلادی در ایران شده است است مهران مدیری در مورد بیشترین جایزه را در بین کسانی که برنده جایزه حافظ شده‌اند را دارد مهران مدیری در هجدهم فروردین ماه ۱۳۴۶ به دنیا می آید.

فیلم کامل قمار بازی مهران مدیری در فرانسه که جنجال شد

در تهران به دنیا آمده است و مهدی ۵۵ سال سن دارد و از سال ۱۳۶۰ فعالیت های خودش را در زمینه هنری آغاز کرد ده است مهران مدیری که در یک خانواده شش نفره به دنیا آمده است و روی سه برادر بزرگ تر از خودش می باشد و ۱۶ سالگی با تئاتر آشنا می شوند و در سال ۱۳۶۸ در رادیو مشغول گویندگی میشود در سال ۷۲ به همراه آقای داریوش کاردان اولین برنامه طنز نوروزی خودش را میسازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا