اخبار سینما

توهین لیلی گلستان به شهناز تهرانی و پاسخ جالب شهناز تهرانی +عکس

توهین لیلی گلستان به شهناز تهرانی و پاسخ جالب شهناز تهرانی +عکس

توهین لیلی گلستان به شهناز تهرانی

شهناز تهرانی که اکنون 68 سال سن دارد،  مردم او را با فیلم های قدیمی “صمد” می شناسند و با آثار بی شماری که در آنها بازیگر بوده است، بعدها و پس از مهاجرت به آمریکا و به طور دقیق تر به لس آنجلس، با شخصیتی به نام خجی جون همراه شد. اما حالا اشاره می کنیم به آن سال هایی که نوارهای ویدیویی رونق داشت و در میان «طنین» و «جام جم» و آن به اصطلاح «شو» شهناز تهرانی و حجی جون قطعا حضور داشتند.

توهین لیلی گلستان به شهناز تهرانی و پاسخ جالب شهناز تهرانی +عکس

بعدها و در سال های اخیر، حضور او در برخی از ارزان ترین کشورها و در حومه ایران، گاهی نامش را در اینستاگرام زنده نگه داشته است. او اکنون به دلیل یک اقدام سیاسی و واکنش لیلی گلستان به رسانه ها بازگشته است. لیلی گلستان را با ترجمه های معتبر، گالری وسیع و البته نسب خانوادگی اش به یاد می آوریم.

مطلب مشابه: حمله تند و توهین زشت مهدی مهدوی کیا به کی روش

نزهت بادی، منتقد سینما و تحلیلگر مسائل زنان نوشت: شهناز تهرانی یکی از بازیگران زن سینمای ایران است که پس از انقلاب از ادامه کار محروم شد و در نهایت کشور زادگاهش را ترک کرد. او چندی پیش وارد یک جنجال سیاسی شد و موضع خود را اعلام کرد و لیلی گلستان زیر پست کامنت گذاشت و او را فاحشه خطاب کرد.

مطلب مشابه: توهین فرهاد ظریف والیبالیست به حضرت فاطمه زهرا در روز مادر

نیما حسنی نسب، منتقد و مدرس سینما نیز نوشت: با وجود اینکه وسعت و بلندی افکار و موضع گیری لیلی گلستان را می دانم، اما هنوز باور نمی کنم که او چنین حرف هایی زده و نوشته باشد و یا چنین حرف های زننده ای از ذهن و اندیشه او گذشته باشد. اصلا من کاملاً معتقدم و اصرار دارم که باید به ریشه های پوسیده این افکار و عقاید در مورد “زن” ضربه زد.

پاسخ شهناز تهرانی

توهین لیلی گلستان به شهناز تهرانی و پاسخ جالب شهناز تهرانی +عکس

پیچیدگی ها و شگفتی های طبیعت انسان که گاه زندگی پر از صمیمیت و رفاقت با هنر و خلاقیت و اندیشه و معاشرت و خویشاوندی با هنرمندان و متفکران به هیچ وجه نمی لرزد و قدمی در جهت رشد برنداشته است و چه خوب است که دنیا باز هم مقدر است که اگر 70 سال روشنفکری و هنر هم بدهی، ناگهان جایی با یک جمله روشن می شود، همه چیز عین آفتاب ظهر نماز است. باید از لیلی گلستان بخواهیم که خودش توضیح دهد و عذرخواهی کند و عاجل – تا شفای چنین دیدگاه مریضی – از هنر و تماشا و بینش انسانی و اخلاقی و مترقی چیزی نگوید.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. خانم گلستان به نقش شهناز تهرانی به عنوان فاحشه اشاره نکرده اند. گفته اند شهناز فاحشه است. اگر فاحشگی خوب است که نباید شهناز ناراحت شوند و اگر بد است که شهناز خانم باید عذرخواهی کنند و نه خانم گلستان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا