خبر جدید

فیلم کامل تیراندازی موسی ملکی به هانی کرده در بهشت زهرا 1402

فیلم تیراندازی موسی ملکی به هانی کرده در بهشت زهرا 1402 را در این صفحه لردخت ببینید.

روز گذشته در مراسم تشییع یکی از اراذل و اوباش هانی کرده به همراه موسی ملکی حضور داشتند که به دلیل اختلافات و شاخ و شانه هایی که قبلا با هم کشیده بودند با هم دیگر میشوند و موسی ملکی با اسلحه کلت دو گلوله به پای هانی کرده شلیک میکند و سپس با چاقوی چندین ضربه نیز به هانی کرده میزند و متواری میشود.

هانی کرده و موسی ملکی از اراذل و اوباش و شرورهای با سابقه تهران هستند.

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران از درگیری اراذل در بهشت زهرا(س) خبرداد.

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران سرهنگ سعید راستی امروز سه شنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۲ در گفت وگو با فارس از مصدومیت یکی از اراذل سطح یک تهران در بهشت زهرا خبر داد.

 فیلم تیراندازی موسی ملکی به هانی کرده در بهشت زهرا 1402

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران گفت: در ساعت ۱۳ روز جاری مراسم تدفین یکی از اراذل سطح ۱ در بهشت زهرا در حال برگزاری بود که سایر اراذل و اوباش نیز در این مراسم حضور داشتند.

وی افزود: در حین انجام این مراسم دو گروه از اراذل که اختلاف قدیمی با هم داشتند با هم درگیر شده که بر اثر درگیری مسلحانه یکی از اراذل سطح ۱ [ هانی کرده]با یک گلوله به پای چپ و ۴ ضربه چاقو به سر و کمر مصدوم شد.

سرهنگ راستی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری عوامل درگیری مسلحانه ادامه دارد از انتقال مصدوم به بیمارستان در جنوب تهران خبر داد.

تابناک نوشت: هانی کرده از اوباش سطح یک که مشخص نیست چگونه آزاد بوده، در یک نزاع با ضرب گلوله و چاقو مجروح شد. رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران گفت: «در ساعت ۱۳ روز جاری مراسم تدفین یکی از اراذل سطح ۱ در بهشت زهرا در حال برگزاری بود که سایر اراذل و اوباش نیز در این مراسم حضور داشتند. در حین انجام این مراسم دو گروه از اراذل که اختلاف قدیمی با هم داشتند با هم درگیر شده که بر اثر درگیری مسلحانه یکی از اراذل سطح ۱ [ هانی کرده]با یک گلوله به پای چپ و ۴ ضربه چاقو به سر و کمر مصدوم شد.» سرهنگ راستی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری عوامل درگیری مسلحانه ادامه دارد از انتقال مصدوم به بیمارستان در جنوب تهران خبر داد. تصاویر منتسب به هانی کرده پس از مجروح شدن را می‌بینید.

 فیلم تیراندازی موسی ملکی به هانی کرده در بهشت زهرا 1402

از دی ماه سال ۱۳۹۸ که در یک درگیری هولناک در محله شاپور تهران، به شدت زخمی شد و حتی تا یک قدمی مرگ هم رفت، دیگر خبری از او در رسانه‌ها نبود. تا اینکه روز پنجشنبه هشتم تیر ماه در کمپ تمرینی ناصر حجازی با سیلی و لگد به هواداران استقلال دوباره به متن خبر‌ها برگشت. «هانی خمانه» معروف به «هانی کرده»!

پنجشنبه شب تصاویر حمله چند نقر به هواداران استقلال در جریان تمرین این تیم در کمپ مرحوم ناصر حجازی خبرساز شد. تصاویری که نشان می‌داد چند نفر در دفاع از سرپرست استقلال به سمت هوادارانی که شعار می‌دادند«مدیر بی‌کفایت نمی‌خوایم نمی‌خوایم»، حمله کرده و آن‌ها را به شدت کتک می‌زنند. در ویدیو‌های منتشر شده پیداست این افراد با کلمات تند و تیز خطاب به هواداران می‌گویند کسی حق ندارد علیه حجت کریمی حرفی بزند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا