خبر جدید

تیک آبی پیج اینستاگرام ابراهیم رئیسی ثبت و جنجالی شد + واکنش سایت دولت

تیک آبی پیج اینستاگرام ابراهیم رئیسی ثبت و جنجالی شد و واکنش سایت دولت را ببینید.

تیک آبی پیج اینستاگرام ابراهیم رئیسی ثبت و جنجالی شد + واکنش سایت دولت

تیک آبی پیج اینستاگرام ابراهیم رئیسی جنجالی شد

تیک آبی خوردن پیج ابراهیم رئیسی در صفحه اینستاگرام جنجال و حواشی زیادی در فضای مجازی رخ داده است.پس از انتقاد هایی که از ابراهیم رئیسی برای حضورش در فضای مجازی فیلتر شده در نهایت رسانه رسمی ابراهیم رئیسی به این موضوع واکنش نشان می دهد.

تیک آبی پیج اینستاگرام ابراهیم رئیسی ثبت و جنجالی شد + واکنش سایت دولت
برای این موضوع که تعداد صفحات پیش شماره منسوب به رئیس جمهور ایران ابراهیم رئیسی در فضای مجازی خارجی وجود داشته است و مطالب  مخدوش و بی اعتباری در این سایت ها منتشر می شد برای تشخیص اصالت پیج اینستاگرامی ایشان اقدامات انجام داده میشود به دنبال اقدامات انجام شده برای تشخیص اصالت برای کاربران که از مدتها قبل در حال انجام شدن بوده در این اواخر یکی از شبکه ها به آن ترتیب اثر داده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

بیوگرافی انسیه خزعلی و سوابق معاون امور زنان

بیوگرافی دکتر رسولی رئیس دانشگاه شریف و همسر و دخترش

رفتار های آقای ابراهیم رئیسی در صفحه اجتماعی با گرفتن تیک آبی پیج اینستاگرام از ادامه یافته است این در حالی میباشد که رئیس دولت سیزدهم در حال حاضر یک حساب کاربری تایید شده در صفحه اینستاگرام دارد که بدون شک باید لقب زد اینترنتی ترین دولت را در مدت ۱۵ ماهه حضورش در سمت پاستور به آن اختصاص دهیم.

تیک آبی پیج اینستاگرام ابراهیم رئیسی ثبت و جنجالی شد + واکنش سایت دولت

با توجه به اینکه حدود سه ماه می باشد که از آغاز فیلترینگ شدید و گسترده فضای مجازی در ایران به وسیله دولت آقای ابراهیم رئیسی یعنی سیزدهمین دولت می‌گذرد تایید شدن اکانت اینستاگرام رئیس جمهور و گرفتن تیک آبی برای این حساب انتقادهای بیشماری را به دنبال داشته است.حدود سه ماه است که شبکه اجتماعی فضای اینستاگرام در راس برنامه های فیلترینگ دولت سیزدهم قرار گرفته شده است.

با وجود اینکه آمار های مختلفی از وجود بیشتر از یک میلیون شرکت در فضای مجازی و ایجاد شغل برای حدود ۹ میلیون ایرانی در فضای مجازی و اینترنت بوده است دولت آقای رئیسی تا به حال هیچ توجهی به اعتراضاتی که در مورد اتفاقات بعد از فیلترینگ و پیامدهای اقتصادی وسیع که بعد از فیلتر شدن شبکه اجتماعی مخصوصاً اینستاگرام نداشته اند.

در حال حاضرپیچ رئیس جمهور ایران آقای ابراهیم رئیسی با یک تیک آبی جدید در کنار نام ابراهیم رئیسی از روز پنجشنبه آغاز فعالیت بالاترین مقام ارشد دولت ایران در اینستاگرام را افزایش داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا