اخبار هنرمندان

جمشید هاشم پور الان کجاست و چکار میکند؟

جمشید هاشم پور الان کجاست؟

جمشید هاشم پور در حال حاضر در ایران بوده و در تهران زندگی میکند او به همراه همسرش مهرانگیز متین و دو دخترش زندگی میکند.

بارها خبرهای فوت این هنرمند در رسانه ها منتشر شده است که کذب بوده و است این بازیگر در حال حاضر در صحت و سلامت به سر میبرد.

جعفر گودرزی – رییس انجمن منتقدان خانه سینما- درباره احوال جمشید هاشم پور گفت : حدود یک ساعت قبل با همسر ایشان صحبت کردم و حالشان خوب است.

جمشید هاشم پور الان کجاست و چکار میکند؟

حال آقای هاشم پور چندان مساعد نیست و پس از مراسم تشییع آقای صفایی پور با همسر آقای هاشم پور تماس گرفتم که با ایشان صحبت کنم و به دیدارشان بروم ولی چون خواب بودند قرار بر این شد که بعدا صحبت کنیم.

از دقایقی قبل خبری مبنی بر درگذشت این بازیگر در برخی رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده که رییس انجمن منتقدان سینما که ارتباط نزدیکی با او دارد ، آن را تکذیب کرد.

همچنین خانه سینما و موسسه پیشکسوتان اخبار نادرست درباره این بازیگر را تکذیب کردند.

جمشید هاشم پور که تا اواسط دهه شصت با نام جمشید آریا فعالیت می کرد قبل از انقلاب در چهار فیلم ظاهر شد اما خیلی زود از سینمای آن روزها کناره گیری کرد.
او بعد از انقلاب در اولین حضور سینمایی خود در فیلمی از« مسعود کیمیایی » با عنوان « خط قرمز» بازی کرد. این فیلم همچنان توقیف است.

شاید با بازی در نقش « زینال بندری » در فیلم « تاراج »ساخته« ایرج قادری » بود که « جمشید هاشم پور» با سر تراشیده میان مردم مطرح شد. تا جایی که تیپ قهرمان سر تراشیده تا سالها مخاطبان بسیاری را بخصوص در شهرستانها روانه سینماها می کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا