بیوگرافیخبر حوادث

حسین پنجک کیست بیوگرافی و فیلم دستگیری و اعدام +عکس

حسین پنجک معروف به سلطان کوکایین ایران متلد 1361 در کرج بوده که در سن 41 سالگی به دلیل خرید و فروش مواد مخدر با حجم بالا اعدام شد.

حسین پنجک کیست بیوگرافی و فیلم دستگیری و اعدام +عکس

بیوگرافی حسین پنجک

حسین پنجک 41 ساله بوده و در کرج متولد شده بود او سالها در زمینه خرید و فروش کوکایین فعالیت میکرد و توانسته بود ثروت بسیار زیادی را به دست اورد.

حسین پنجک در سال 1393 دستگیر شد و به زندان رفت و بعد از مدتی به اعدام محکم گردید.

حسین پنجک کیست بیوگرافی و فیلم دستگیری و اعدام +عکس

ماجرای حکم اعدام

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه،‌ اردیبشهت سال 93 سردار علی مویدی، رئیس وقت پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از دستگیری شش نفر از اعضای باند توزیع مواد مخدر “پنجک” خبر داد.

سرکرده این باند که در زمان دستگیری 32 سال داشت پس از برگزاری جشنی که به بهانه رسیدن اموالش به 40 میلیارد تومان برگزار کرده بود، دستگیر شد.

این جشن درحوالی کرج برگزار شده و نزدیک به یک میلیارد تومان هزینه برگزاری آن شده بود. سرکرده این باند یک دهه در امر حمل و توزیع مواد مخدر فعالیت داشت.

همچنین ببینید:

بیوگرافی حبیب فرج‌ الله چعب از جاسوسی تا اعدام

بیوگرافی آیت الله رسول فلاحتی امام جمعه رشت

بیوگرافی حسین زمان خواننده پاپ و همسرش و فرزندان

به گفته پلیس، علاوه بر شناسایی چندین دستگاه خودرو لکسوس، جنسیس و … یک قایق تفریحی لوکس هم بخشی از اموال این قاچاقچی بزرگ بود که در زمان دستگیری‌اش در یکی از بنادر شمالی کشور پهلو گرفته بود.

حسین پنجک کیست بیوگرافی و فیلم دستگیری و اعدام +عکس

صبح امروز حکم اعدام ۳ نفر از اعضای باند پنجک بزرگ‌ترین کارتل توزیع کوکایین که از کارتل‌های اصلی مواد مخدر در کشور بودند پس از طی مراحل قانونی اجرا شد. سرکرده این باند به نام حسین پنجک که در زمان دستگیری ۳۲ سال داشت پس از برگزاری جشنی که به بهانه رسیدن اموالش به ۴۰ میلیارد تومان برگزار کرده بود، دستگیر شد، این جشن درحوالی کرج برگزار شده و نزدیک به یک میلیارد تومان هزینه برگزاری آن شده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا