خبر جدید

حمله حسن آقامیری به رئیسی برای فیلتر اینستاگرام + فیلم

حسن آقامیری با حمله به ابراهیم رئیسی و مجلس برای فیلتر کردن اینستاگرام به شدت از انها انتقاد کرد او از اینکه ابراهیم رئیسی به وعده هایش عمل نکرده و اینستاگرام را فیلتر کرده است به شدت انتقاد کرد. حسن آقامیری یکی از طلبه های جنجالی بوده که به علت سخنرانی های تند خلع لباس شده است و دیگر حق پوشیدن لباس طلبگی را ندارد اما همپنان کلیپ های مختلفی از سخنرانی های حسن آقامیری در فضای مجازی دست به دست میشود.

حسن آقا میری در این مورد می گوید: من نیازی به تلویزیون رفتن ندارم. الان پادکست هامون معمولا بالای یک میلیون بازدید می خورد، بسه دیگر، کدام برنامه مذهبی تلویزیونی یک میلیون نفر می روند می بینند؟ الان مردم از اینترنت دانلود می کنند و گوش می کنند. من حاضر نیستم بخاطر تلویزیون خود سانسوری کنم.حسن آقا میری کیست ؟ + علت خلع لباس

حمله حسن آقامیری به رئیسی برای فیلتر اینستاگرام + فیلم

فیلم کامل حمله حسن آقامیری به رئیسی

حسن آقامیری بدون شک برای این حرف هایی که زده است با دردسر رو به رو خواهد شد چرا حق منبر رفتن را نداشته است.

سید حسن آقامیری متولد ۱۷ اسفند ۱۳۵۸ در تهران روحانی ، واعظ ، آخوند و روضه خوان اهل ایران است.

فارغ التحصیل دروس حوزه تا پایان دوره لمعتین می باشد ، او با سخنرانی ها متفاوت به شهرت رسید ولی حالا بخاطر برخی دیدگاه های متفاوت خلع لباس شد.

ماجرای خلع لباس

ید حسن آقامیری در شبکه اجتماعی خود نوشت : بعد از ۱۰ – ۱۵ سال بردن و آورن و بازداشت کردن و ریختن تو محل کار و … با شکایت دادستان ویژه تهران به ریاست آقای منتظری بالاخره آقایون حکمشون رو صادر کردند ، دو سال زندان که البته لطف کردند ۵ سال تعلیقش کردند و خلع لباس دائم شدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا