اخبار سینماخبر جدید

حمله ریحانه پارسا به برزو ارجمند و احسان کرمی را رسوا و افشا کرد + عکس

حمله ریحانه پارسا به برزو ارجمند و احسان کرمی را رسوا و افشاگری ریحانه پارسا در مورد زندگی خصوصی بروز ارجمند و احسان کرمی حواشی به دنبال داشت.

حمله ریحانه پارسا به برزو ارجمند و احسان کرمی را رسوا و افشا کرد + عکس

ریحانه پارسا در یک حرکت برزو ارجمند

ریحانه پارسا در یک حرکت برزو ارجمند را شست.بعد از حرفها و اظهار نظرات برزو ارجمند در مورد حادثه ها و حاشیه های این روزهای کشورمان ریحانه پارسا به حرف های واکنش تند و تیزی نشان می دهد.ریحانه پارسا با حمله به برزو ارجمند در واکنش به صحبت هایش در مورد حوادث این روزهای کشور صحبت هایی کرده است.

حمله ریحانه پارسا به برزو ارجمند و احسان کرمی را رسوا و افشا کرد + عکس
ریحانه پارسا با مهاجرت در ترکیه زندگی می کند تا به حال در مورد مسائل سیاسی و امنیتی کشور نظری نداده است و او معمولاً ناهنجاریهای اخلاقی دارد. ریحانه پارسا که مدتی در زمینه بازیگری درکشور فعالیت داشت از دنیای بازیگری خداحافظی کرده و در سایت‌های قمار فعالیتش را ادامه میدهد و گه گاهی خبرهایی از او منتشر می شود.

همچنین ببینید :

فیلم جنجال در کنسرت گوگوش در استرالیا با شعار خجالت بکش و بی شرف

خودکشی فریبا نادری واقعیت دارد خبر خودکشی در اینستاگرام + عکس جنجالی

ماجرای مهاجرت کردن احسان کرمی (مجری) و استخدام در شبکه خارجی فارسی

حالا او در یک یاداشت و منتشر کردن از بر علیه برزو ارجمند و احسان کرمی اتهاماتی وارد کرده است برزو ارجمند و احسان کرمی را جایزه بگیر خطاب میکند و این چنین می نویسد خوب شد اینستاگرام قابلیت دریافت پول را اضافه کرد یه وقت وسط غربت جیبتون خالی نشه. جایزه بگیر های لعنتی

برزو ارجمند که در سال ۵۴ در مشهد به دنیا آمده است. یکی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون کشور بودند. پدر انوشیروان ارجمند نیز یکی از بازیگران پیشکسوت کشور بودند برزو ارجمند در زمینه بازیگری و کارگردانی کارگردانی مدرک کارشناسی اش را از دانشکده هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران دریافت کرده است به رزو ارجمند تنها یک خواهر دارد که رابطه‌اش بااو بسیار صمیمی میباشد.گفتنی است که بهار ارجمند نیز در عرصه تئاتر فعالیت دارد و لیسانس فلسفه دارد و یکی از دانش آموخته های پدرش می باشد بهار ارجمند از ۱۳سالگی بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا