اخبار هنرمندان

حمله شهاب حسینی به روسیه برای اهدای جایزه به فیلم خانه ماهرخ

حمله شهاب حسینی به روسیه

شهاب حسینی در اینستاگرامش به جایزه افتخاری که جشنواره فیلم روسیه به او اهدا کرده است واکنش نشان داد و روسیه را کشور متخاصم  متجاوز خطاب کرد.

حمله شهاب حسینی به روسیه

شهاب حسینی گویا به شدت از این اقدام بدون هماهنگی جشنواری روسی عصبانی شده است و در اینستاگرامش متنی را برای مسئولان این جشنواره به اشتراک گذاشت گویا شهاب حسینی با این پست میخواهد به مردم بگوید که او مخالف روسیه و سیاست های این کشور است.

پیرو خبر موفقیت فیلم سینمایی خانه ماهرخ در جشنواره Spirit of fire در کشور روسیه که نام بنده را صرفا بابت حمایت و رفاقتی بی‌نتیجه به عنوان تهیه کننده یدک می‌کشد، لازم به ذکر است که ارسال این فیلم به جشنواره این کشور متخاصم ، بدون هماهنگی با اینجانب صورت پذیرفته. فلذا، کسب موفقیت از جشنواره کشوری که آغاز کننده جنگ ویرانگر و متجاوز به خاک اوکراین است، برای بنده فاقد ارزش بوده و بدینوسیله از سمت اهدایی خود به عنوان تهیه کننده این فیلم اعلام برائت می‌نمایم.

همچنین ببینید:

فیلم کامل حضور شهاب حسینی برای ترانه علیدوستی مقابل زندان اوین

فیلم درگذشت شهاب حسینی

لازم به ذکر است از جوایز معتبر شهاب حسینی میتوان به نخل طلا بهترین بازیگرمرد فستیوال کن، دیپلم افتخار بهترین بازیگر را از جشنوارۀ فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره‎ی فیلم فجر، جایزه‎ی بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشن شب منتقدان و جشن خانه‎ی سینما، جایزه‎ی بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره‎ی فیلم‌هـای تلویزیونی، اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا