خبر جدید

صدور حکم اعدام «فهیمه کریمی» در دادگستری پاکدشت صادر شد؟

فهیمه کریمی اهل پاکدشت کیست و علت بازداشت و ماجرای حکم اعدام چیست.

فهیمه کریمی اهل پاکدشت کیست

فهیمه کریمی اهل پاکدشت کیست

بنا به گزارشات تأیید نشده که در رسانه های بیگانه و ضدانفلاب درباره فهیمه کریمی، گفته می شود یک مربی والیبال و مادر و دارای سه کودک خردسال، به اعدام محکوم شده است.به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی دادگستری و دادگاه پاکدشت در مورد «فهیمه کریمی» از دستگیرشدگان و آشوبگران و اغتشاشات اظهار داشت: پرونده فهیمه کریمی در حال بررسی و مسیر مراحل قانونی است و تاکنون هیچ حکمی از طرف مراجع قضائی برای فهیمه کریمی صادر نشده است و اخبار منتشر شده در فضای مجازی از اساس کذب و صحت ندارد.

فهیمه کریمی اهل پاکدشت کیست و علت بازداشت و حکم اعدام چیست

شبکه ها و رسانه های فارسی زبان خارج و ضدانقلاب از جمله ایران اینترنشنال و بی بی سی در پی فراخوانهایی و خبرهای کذب و دروغین برای حضور مردم در خیابان  که سعی و تلاش دارند آتش آشوب ها فروکش نکند. شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر صدور حکم اعدام برای فهیمه کریمی در حال انتشار می باشد.

فهیمه کریمی اهل پاکدشت کیست و علت بازداشت و حکم اعدام چیست

دادگستری پاکدشت: هیچ حکمی برای متهم فهیمه کریمی تا الان صادر نشده است.روابط عمومی دادگستری پاکدشت خبر صدور هر گونه حکمی براری متهم فهیمه کریمی تا الان را تکذیب کرد. در این اطلاعیه آمده است: تا کنون هیچ حکمی از سوی مراجع قضایی برای متهمه فهیمه کریمی صادر نشده و اخبار منتشر شده در فضای مجازی از اساس کذب استارس: روابط عمومی دادگستری پاکدشت خبر صدور هر گونه حکمی براری متهم فهیمه کریمی تا الان را تکذیب کرد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

 مسعود سهیم پور کیست /  پدر سیما سهیم پور + عکس

 سیما سهیم پور کیست پیچ اینستاگرام و عکس در قطر

مینا یعقوبی کیست و علت بازداشت و خودکشی در زندان

در پی انتشار خبر صدور حکم اعدام فهیمه کریمی از متهمان حوادث اخیر در فضای مجازی، روابط عمومی دادگستری پاکدشت ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد: پرونده فهیمه کریمی در حال بررسی و مسیر مراحل قانونی است.

در این اطلاعیه آمده است: تا کنون هیچ حکمی از سوی مراجع قضایی برای  فهیمه کریمی صادر نشده و اخبار منتشر شده در فضای مجازی از اساس کذب و صحت ندارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا