خبر حوادث

خانواده سلطانی نژاد کیست خانواده 8 شهید در کرمان

خانواده سلطانی نژاد کیست

خانواده شهید سلطانی نژاد اعلام کردند یک موکب در مسیر زائران راه اندازی کرده بودند تا به زائران خدمات رسانی داشته باشند و در نتیجه انفجار هشت عضو خانواده به علت نزدیکی به انفجار شهید شدند. اعضای این خانواده در نزدیک یکی از انفجارها بودند و ۲ تن از افراد این خانواده نیز مجروح شده اند.

خانواده سلطانی نژاد کیست خانواده 8 شهید در کرمان

این خانواده گرانقدر ۸شهیدی با راه اندازی موکب در مسیر گلزار شهدای کرمان به زائرین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خدمات ارائه می دادند.

بیوگرافی خانواده سلطانی‌نژاد که هشت نفر از اعضای این خانواده در حادثه تروریستی سیزدهم دی ماه کرمان به درجه شهادت نائل و ۲ نفر هم مجروح شدند اسامی شهدا فاطمه زهرا مهدی مریم فاطمه سمیه ریحانه محمد امین سلطانی نژاد و نغمه گلزاری…

جزئیات شهادت

در جریان مراسم بزرگداشت سردار قاسم سلیمانی در کرمان دو صدای مهیب شنیده شد. صداهای انفجار در مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان به گوش رسید. مسئولین گلزار در ابتدا بیان کردند که صدا مربوط به انفجار چند کپسول گاز بوده و اتفاق خاصی برای کسی رخ نداده است. آن‌ها همچنین اعلام کردند که جمعیت حاضر در آرامش هستند و مسئولین مربوطه در حال نظارت بر حادثه هستند. کمی بعد شهردار کرمان خبر داد که دو انفجار در محدوده گلزار شهدای کرمان به فاصله ۱۰ دقیقه رخ داده است و هنوز معلوم نیست این انفجارها بر اثر ترکیدن کپسول گاز یا انتحاری بوده است.

احمد وحیدی، وزیر کشور در مورد حادثه گفت: ساعت ۱۵ ظهر اولین انفجار رخ می‌دهد و هنگامی که باقی زائران به کمک مصدومان می‌آید انفجار دوم در ساعت ۱۵:۲۰ رخ می‌دهد و تعدادی دیگر از افراد در حادثه دوم دچار حادثه می‌شوند.

استاندار کرمان، با بیان اینکه این انفجار‌ها نزدیک ورودی‌های گلزار شهدا بود، عنوان کرد: انفجار‌ها خارج از محدوده گیت‌های بازرسی رخ داد و حدود ۲ کیلومتر تا مرقد شهید سلیمانی فاصله داشت. محمدمهدی فداکار، گفت: ساعت ۱۵ عصر امروز اولین انفجار و با فاصله حدود ۱۵ دقیقه دومین انفجار در مکان دیگری اتفاق افتاد. شک نیست که حادثه، به طور قطع تروریستی است، هر ۲، انفجار‌های بزرگی بوده، اما انتحاری بودن آن مشخص نیست، امیدواریم که با بازبینی فیلم‌ها زوایای دیگر حادثه مشخص شود.

نماینده کرمان درباره علت انفجار گفت: طبق گزارشات ارائه شده به ما، بمبی را از مسیر زیرگذر منفجر کردند که تعدادی از عزیزان شهید و تعدادی مجروح شدند.

نماینده رفسنجان گفت عملیات تروریستی صورت گرفته با استفاده از کمربند انفجاری رخ داده است. جلالی همچنین گفت که اینگونه اتفاقات بی‌ارتباط با جنایات صورت گرفته در غزه نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا